شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   اقتصادی  »   آروند وارد کننده قانونی آیفون شد
563 views
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۱۲

آروند وارد کننده قانونی آیفون شد

خبر تکمیلی «باقی ماندن سیب گاز زده اپل در ایران»

آروند وارد کننده قانونی آیفون شد

،  تهران ،  (اخبار رسمی) : امکان ثبت سفارش و واردات قانونی آیفون در ایران توسط شرکت آروند توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شد.

آروند وارد کننده قانونی آیفون شد
خبر تکمیلی – باقی ماندن سیب گاز زده اپل در ایران

روابط عمومی شرکت آروند در اطلاعیه ای نوشت: پیرو انتشار خبر مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ توسط روابط عمومی شرکت آروند در رسانه ها با عنوان “باقی ماندن سیب گاز زده در ایران” به اطلاع می رساند، شرکت توسعه سرمایه گذاری گروه آروند، مجوز رسمی گارانتی و خدمات پس از فروش تلفن همراهApple   با نشان تجاریiPhone  طی شماره ۳۷۰/۹۵/۱۷۵۴۶ مورخ ۱۳۹۵/۵/۱۰ از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اخذ کرده است.

بر اساس این گزارش، در راستای اجرای طرح رجیستری و انجام واردات قانونی و ثبت سفارش، معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت ،معدن و تجارت پیرو نامه به شماره ۶۰/۱۱۵۰۲۴ مورخ ۱۳۹۵/۵/۱۹ شرکت آروند را به عنوان یکی از شرکت های مورد تایید جهت ثبت سفارش و واردات قانونی iPhone به سازمان توسعه تجارت ابلاغ کرد.

این مجوز امکان واردات قانونی و خدمات پس از فروش رسمی برای آیفون، بدون حضور مستقیم اپل در ایران فراهم نموده که امید است با عنایت خداوند متعال و حمایت مسئولین و نخبگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، رضایتمندی هرچه بیشتر برای مشتریان این برند را فراهم کند.

گفتنی است این مجوز توسط مراجع ذیصلاح ایران صادر و مربوط به شرکت اپل نیست؛ طبق سیاست های شرکت اپل در سراسر دنیا، مراکز فروش توسط خود شرکت راه اندازی شده و نمایندگی به غیر اعطا نمی شود؛بدین ترتیب شرکت آروند کمال تشکر و قدردانی را از تمامی دست اندرکاران محترم این طرح از جمله معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت،معدن وتجارت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد.

مطالب مرتبط اقتصادی

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
هرساله معمولا در آذر و دی ماه بودجه سال بعد توسط دولت به مجلس ارائه می شود.امسال هم این اتفاق افتاد اما یکی از مهمترین ویژگی هایی که در بودجه امسال وجود داشت یک تناقض آشکار در بودجه با منویات...
  تحریریه اقتصادی: بسیاری از مردم ما این گونه تصور می کنند که کشورهایی که امروزه جزو اقتصادهای برتر دنیا محسوب می شوند در تاریخ خود روزهای سخت و پرکاری را گذرانده اند روزهایی که مجبور بوده اند ساعت های زیادی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها