پنجشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   آغاز همکاری «تای ایرویز» با ایران از مهر
759 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۰۴

آغاز همکاری «تای ایرویز» با ایران از مهر

هواپیمایی ملی تایلند هم آمد

آغاز همکاری «تای ایرویز» با ایران از مهر

نخستین پرواز هواپیمایی«تای ایرویز» به ایران ۱۰مهرماه انجام می‌شود تا همکاری هواپیمایی ملی تایلند با ایران با حضور مقامات دولتی دو کشور به صورت رسمی آغاز شود.

آغاز همکاری «تای ایرویز» با ایران از مهر
آغاز فروش بلیت در سایت رسمی هواپیمایی ملی تایلند به مقصد تهران

تای ایvویز بیش از ۷۰ مقصد بین المللی در ۳۳ کشور مختلف اروپا، استرالیا و آسیا دارد که بانکوک، گوانگژو، پکن، سیدنی، ملبورن و پرت از این جمله اند.

به گزارش روابط عمومی تای ایرویز «شارامپورن جوتیکاتیرا» مدیرعامل شرکت هواپیمایی تای ایرویز اینترنشنال، با بیان این خبر گفت: پروازهای تهران – بانکوک، در تاریخ ۱ اکتبر (۱۰ مهر) با ۴پرواز در هفته و توسط هواپیمای بویینگ ۷۷۷ آغاز می‌شود.
وی در ادامه اظهار کرد: اطمینان داریم ایجاد این خط هوایی مابین دو کشور می تواند فرصت های جدید بسیاری را برای جذب گردشگران ایجاد کند.

جوتیکاتیرا افزود: این شرکت اکنون در موقعیتی قرار گرفته که می تواند تلاش‌های خود را در زمینه گسترش فعالیت ها و افزایش رقابت در ایران آغاز کند.

وی در خصوص مسیر پروازی تهران-بانکوک اظهار کرد: سالانه ۲۵۰ هزار نفر ایرانی به تایلند سفر می کنندو از همین رو  امیدواریم این خط هوایی بتواند در تسهیل سفر مسافران شبکه پروازی این خط هوایی به تهران و گسترش سفر گردشگران خارجی ایران نیز نقش مهمی ایفا کند.

بر اساس این گزارش در دیدار دهم مردادماه سال جاری بین «راسمی چیتهام» سفیر تایلند و مرتضی دهقان، قائم مقام هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری ارتقا سطح همکاری های مشترک در زمینه حمل و نقل هوایی دو کشور بحث و بررسی صورت گرفت.

همچنین پیرامون تسهیل در راه اندازی پروازهای شرکت تای ایرویز تایلند به عنوان شرکت حامل پرچم آن کشور به ایران نیز مذاکراتی صورت گرفت و مقرر گردید پرواز این شرکت از اول اکتبر به ایران راه اندازی شود.

گفتنی است تای ایرویز عضو موسس اتحادیه Star Alliance ، اولین و بزرگترین اتحادیه‌ی خطوط هوایی دنیا به مرکزیت فرانکفورت آلمان است. الزام اصلی عضویت در این اتحادیه، رعایت بالاترین استاندارهای جهانی خدمات به مشتریان، امنیت و زیرساخت‌های فنی است.

مطالب مرتبط اجتماعی

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها