سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹
»   استان البرز, کرج, یادداشت  »   ابر پروژه زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) به بهره برداری می رسد
996 views
۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۲۵

شنبه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

ابر پروژه زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) به بهره برداری می رسد

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابر پروژه زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) راه اندازی می شود تا این پروژه ملی با هزینه ای بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال جهت بهره برداری در اختیار شهروندان ایران کوچک قرار بگیرد.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح روز شنبه ۲۵ دی ماه سال ۹۵ ساعت ۹ با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان ارشد شهری و استانی البرز پروژه عظیم زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) به بهره برداری می رسد.

این پروژه همراه با تملکات آن بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه اجرایی در بر داشته است که در محل زیر گذر محتشم کاشانی، ایستگاه خط ۵ قطار شهری و سازه سخت مترو نیز در حال ساخت می باشد.

پروژه عظیم زیرگذر مهرویلا بعد از تونل نیایش تهران، بزرگترین تونل شهری است که غیر از آن در شهرهای کشور پلی به این عظمت و بزرگی ساخته نشده است و این امر یک شاخص ارزشمند برای کلانشهر کرج به شمار می آید.

سطح عرشه کل پل ها ۱۸ هزار مترمربع است و طول تونل زیرگذر و تونل مترو به ترتیب ۳۰۰ متر و ۷۰۰ متر می باشد؛ مجتمعی تجاری به منظور تامین بخشی از هزینه های صرف شده برای احداث زیرگذر مذکور در محل این پروژه ملی در نظر گرفته شده است که سطح ساختمان سازی آن به ۱۲ هزار مترمربع می رسد.

۱۲۰ هزار مترمکعب عملیات خاکریزی، ۶۰۰ هزار مترمکعب عملیات خاکبرداری، ۴۷ هزار تن آسفالت و ۷۷ هزار مترمکعب بتن مصرفی از دیگر اقداماتی است که برای احداث این پروژه به انجام رسیده است.

مطالب مرتبط استان البرز  , کرج  , یادداشت

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها