یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   مدیریت شهری  »   احتمال افزایش بودجه شهرداری کرج در سال آینده
544 views
۳ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۴۵

احتمال افزایش بودجه شهرداری در سال آینده

احتمال افزایش بودجه شهرداری کرج در سال آینده

خزانه دارو عضو شورای اسلامي شهر کرج از احتمال افزایش بودجه شهرداری در سال آینده خبر داد.

به گزارش اثرآنلاین علی حاج کاظم عضوشورای شهر کرج گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری کرج برای سال آینده دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است.

حاج کاظم در ادامه گفت: شهرداری در بودجه پیشنهادی ۶۵ درصد را به پروژه‌های عمرانی و ۳۵ درصد را به هزینه‌های جاری و اجرای طرح‌های غیر عمرانی اختصاص داده است، درصد های عنوان شده با توجه به اهمیت و اولویت برخی پروژه‌های عمرانی متغیر است.

وی افزود: بودجه پیشنهادی شهرداری کرج در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است و تا پانزدهم اسفند ماه نیز نتیجه قطعی اعلام می‌شود.

خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه اظهارداشت:مناطق تحت پوشش شهرداری باید بود جه های را به خود اختصاص دهندبودجه هاباید  پاسخگوی نیازهای منطقه ورفع مشکلات آنها درطی یکسال باشند.

حاج کاظم، تعامل و همکاری شورای دوره چهارم با شهرداری را مطلوب خواند و با بیان اینکه در این دوره اقدامات بسیار مثبتی در حوزه عمرانی و فضای سبز انجام شده است، بیان کرد: این در حالی است که هنوز برخی مناطق محروم و کم برخوردار شهر نیازمند توجه بیشتر مدیریت شهری هستند بر این اساس لازم است با تخصیص بودجه قابل توجه، در سال ۹۶ به مناطق غیر برخوردار توجه ویژه ای شود.

وی با عنوان اینکه انتظار داریم اصل عدالت در لایحه بودجه گنجانده شود، اظهار داشت: طبیعی است عدالت به معنای تقسیم بودجه به صورت مساوی بین مناطق نیست بلکه به معنای تقسیم منابع بر اساس اولویت‌ها و محدویت‌های موجود در کلانشهر کرج است.

حاج کاظم،  یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری را توجه به مناطق محروم و محله‌هایی که ضعف‌های اساسی دارند، دانست و افزود: با توجه به این موضوع باید در راستای متعادل ساختن امکانات و فضاهای شهری گام برداشت که این مهم مستلزم تخصیص بودجه کافی است.

پایگاه خبری مدیریت شهری كرج

مطالب مرتبط مدیریت شهری

رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
به گزارش اثرآنلاین وبه نقل از هفته نامه جاذبه رحیم خستو سخنگوی شورای اسلامی شهرکرج به خبرنگاران گفت :وزارت کشور با شهردار شدن سیروس شفقی گزینه منتخب شورا برای این پست موافقت نکرده است . وی افزود:درجلسه علنی روز یکشنبه درباره...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها