شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   احداث جایگاه سوخت در پایانه های کرج
531 views
۷ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۲۴

فیروزبخت مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج از احداث جایگاه سوخت در پایانه های کرج خبر داد

احداث جایگاه سوخت در پایانه های کرج

قراداد احداث اولین جایگاه سوخت رسانی در پایانه های البرز با دستور شهردار وحمایت شورای شهر کرج به تصویب رسید.

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین فیروز بخت مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافربری  شهرداری کرج گفت :  اخیرا جایگاه های سوخت بنزین در کلانشهر کرج در اختیار سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری قرار گرفته است، در حال حاضر سازمان به عقد قرار داددر زمینه احداث جایگاه سوخت اقدام نموده .

وی افزود:اجرای طرح واگذاری جایگاه های سوخت بنزین به شهرداری در سال ۸۸مطرح شد. با توجه به مهم بودن احداث جایگاه سوخت واهمیت آن از نظر شرکت نفت مجوز از شرکت نفت ،محیط زیست ،تایید کمیسیون ماده ۵ و کمیسیون ماده ۷ و … ازجمله کارهای اداری این امر بود که انعقاد قرارداد طی سل ۹۶صورت پذیرفت.

فیروز بخت اضافه کرد: قرارداد اولین جایگاه سوخت بنزین شهرداری کرج در منطقه حسن آباد امضا شده است و تصویب این امر با حمایتهای شورای شهر کرج هم چنین دستورات  شهردار کرج ترکاشوند وپیگیریهای سازمان پایانه های بار و مسافر بری انجام شد.

مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج کاهش تردد وترافیک وتردد راحت در معابر را از جمله مزیتهای این طرح عنوان کرد.وجانمایی جایگاه سوخت تک ردیفی را در دستورات کار ستزمانی اعلام نمود.

این مسئول درخصوص طرح اجرای جایگاه های تک ردیفی اظهارداشت:این جایگاه ها در مساحتی به متراژ ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر مربع احداث می شود.به همین خاطر برای سوختگیری یک الی دو ناظر کافی می باشد.و به دلیل اینکه این جایگا ها بخار بنزین ندارنددر بین درختان قرار می گیرند،که از مزیت های این جایگاه ها به شمار می رود. از این رو برای سوختگیری حضور یک یا دو ناظر کافی می باشد، همچنین با توجه به اینکه جایگاه های تک ردیفی بخار بنزین ندارند در لابه لای درختان نیز جانمایی می شوند و این امر یکی از مزیت های این جایگاه ها به شمار می رود.

وی درپایان گفت:احداث جایگاه های تک ردیفی با دستور شهردار و همکاری اداره املاک، معاون حمل و نقل ترافیک و معاون شهرسازی انجام پذیرفته است. در حال حاضر زمینهاییبرای  احداث این جایگاه ها مشخص شده و در حال کارشناسی می باشد که پس از اتمام کارشناسی و طی مراحل و تشریفات  قانونی، احداث این جایگاه ها آغاز می شود.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج

مطالب مرتبط استان البرز  , کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها