جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
»   استان البرز, کارآفرینی, کرج  »   اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد
736 views
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۰۸

اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد

به گزارش اثرآنلاین از کرج اختتامیه “اولین دوره پرورش استعدادهای کارآفرینی” (ترم تابستان) پرواک با حضورمحسن برجی، مدیر اجتماعی شهرداری کرج،غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز،مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش شورای شهر،احمد خیری مشاور شهردار کرج خانواده های افراد شرکت کننده در این مدرسه صبح امروز در سالن نژادفلاح کرج برگزار شد.

پرواک چیست؟
پرواک (پروش استعدادهای کارآفرینی) یک دوره آموزشی و انگیزشی تابستانه، مبتنی بر تعامل، بازی و تمرین است که بر اساس آن تعداد محدودی از متقاضیان ۱۰ تا ۱۵ ساله بعد از مصاحبه و استعدادسنجی برگزیده شده و به صورت فشرده تحت آموزش های جامع خودشناسی، مهارت های ارتباطی، فروش، مهارت های مدیریتی، تصمیم گیری، پروش خلاقیت ذهنی و نوآوری، مهارت های کاربردی IT در حوزه کارآفرینی و… قرار گرفتند.

در اولین دوره پرواک تعداد ۲۰ دختر و ۲۰ پسر با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج انتخاب و از ۲۶ تیرماه به مدت ۷ هفته تا ۱۰ شهریورماه تحت مربیگری ۳۵ کارآفرین و استاد برگیزده کارآفرینی با مهارت های ارتباطی، خودشناسی، خلاقیت، مدیریت و فناوری اطلاعات در ۵۴کارگاه آموزشی  آشنا شدند.

در این مراسم که مجری آن خود دانش آموزان شرکت کننده در دوره بودند تعدادی از دانش آموزان ارائه های کوتاهی را در موضوعات مختلف انجام دادند که با تشویق مسئولین و اولیای حاضر درسالن همراه بود.

دختر دانش آموز حافظ کل قرآن کریم که با دو آیه از قرآن صحبت های خود را کامل کرد.

ghorani

پسر هنرمند گیتاریست که یک اجرای زنده موسیقی و خوانندگی را در برنامه انجام داد.

gitarisy

اجری خوب یکی از دخترهای برنامه که با تسلط بسیار زیبا  اجرا کرد.

mojri

دو نفر از عکاس های برنامه که خود از شرکت کنندگان در برنامه بودند.و بسیاری دیگر از این حواشی اتفاقات جالب برنامه امروز را رقم زدند.

همچنین امروز به تمام دانش آموزان شرکت کننده در دوره مدرک پایان دوره اعطا شد.ضمن آنکه در انتهای برنامه از زحمات افراد برگزار کننده این دوره تقدیر به عمل آمد.

ko1

 

ko2

 

koli

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , کارآفرینی  , کرج

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها