چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   استان البرز, کارآفرینی, کرج  »   اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد
489 views
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۰۸

اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد

به گزارش اثرآنلاین از کرج اختتامیه “اولین دوره پرورش استعدادهای کارآفرینی” (ترم تابستان) پرواک با حضورمحسن برجی، مدیر اجتماعی شهرداری کرج،غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز،مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش شورای شهر،احمد خیری مشاور شهردار کرج خانواده های افراد شرکت کننده در این مدرسه صبح امروز در سالن نژادفلاح کرج برگزار شد.

پرواک چیست؟
پرواک (پروش استعدادهای کارآفرینی) یک دوره آموزشی و انگیزشی تابستانه، مبتنی بر تعامل، بازی و تمرین است که بر اساس آن تعداد محدودی از متقاضیان ۱۰ تا ۱۵ ساله بعد از مصاحبه و استعدادسنجی برگزیده شده و به صورت فشرده تحت آموزش های جامع خودشناسی، مهارت های ارتباطی، فروش، مهارت های مدیریتی، تصمیم گیری، پروش خلاقیت ذهنی و نوآوری، مهارت های کاربردی IT در حوزه کارآفرینی و… قرار گرفتند.

در اولین دوره پرواک تعداد ۲۰ دختر و ۲۰ پسر با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج انتخاب و از ۲۶ تیرماه به مدت ۷ هفته تا ۱۰ شهریورماه تحت مربیگری ۳۵ کارآفرین و استاد برگیزده کارآفرینی با مهارت های ارتباطی، خودشناسی، خلاقیت، مدیریت و فناوری اطلاعات در ۵۴کارگاه آموزشی  آشنا شدند.

در این مراسم که مجری آن خود دانش آموزان شرکت کننده در دوره بودند تعدادی از دانش آموزان ارائه های کوتاهی را در موضوعات مختلف انجام دادند که با تشویق مسئولین و اولیای حاضر درسالن همراه بود.

دختر دانش آموز حافظ کل قرآن کریم که با دو آیه از قرآن صحبت های خود را کامل کرد.

ghorani

پسر هنرمند گیتاریست که یک اجرای زنده موسیقی و خوانندگی را در برنامه انجام داد.

gitarisy

اجری خوب یکی از دخترهای برنامه که با تسلط بسیار زیبا  اجرا کرد.

mojri

دو نفر از عکاس های برنامه که خود از شرکت کنندگان در برنامه بودند.و بسیاری دیگر از این حواشی اتفاقات جالب برنامه امروز را رقم زدند.

همچنین امروز به تمام دانش آموزان شرکت کننده در دوره مدرک پایان دوره اعطا شد.ضمن آنکه در انتهای برنامه از زحمات افراد برگزار کننده این دوره تقدیر به عمل آمد.

ko1

 

ko2

 

koli

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , کارآفرینی  , کرج

  فضای سبز به‌ویژه پارک‌های شهری، به‌عنوان عصر اصلی در اوقات فراغت و آرامش بخشی به شهروندان حیاتی است. از سوی دیگر، یکی از راههای رسیدن به توسعه پایدار و ایجاد سرزندگی، داشتن رفاه و آسایش در زندگی جامعه می‌باشد که...
به گزارش اثرآنلاین از کر ج، در این مراسم وحیدی نایب رئیس شورا ، وارسته مدیر منطقه، سرکار خانوم رضائی از معاونین ناحیه دو آموزش وپرورش، فرماندهان کلانتری حسین آباد نیز حضور داشتند. در این مراسم منصور وحیدی با اشاره به فرارسیدن...
به گزارش اثرآنلاین از کرج همایش تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان مدال آور المپیکی البرز صبح سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه در سالن میلاد شهرداری کرج برگزارشد. منصور وحیدی نائب رئیس شورای شهر کرج در این مراسم طی سخنانی...
به گزارش اثرآنلاین از کرج اکبر سلیم نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در برنامه تجلیل از المپیون ها و مدال آوران المپیک البرز که در سالن میلاد شهرداری کرج با تقدیر از جوانان و ورزشکاران گفت:ورزشکاران افتخاران البرز...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها