پنجشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, کارآفرینی, کرج  »   اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد
1,124 views
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۰۸

اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد

به گزارش اثرآنلاین از کرج اختتامیه “اولین دوره پرورش استعدادهای کارآفرینی” (ترم تابستان) پرواک با حضورمحسن برجی، مدیر اجتماعی شهرداری کرج،غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز،مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش شورای شهر،احمد خیری مشاور شهردار کرج خانواده های افراد شرکت کننده در این مدرسه صبح امروز در سالن نژادفلاح کرج برگزار شد.

پرواک چیست؟
پرواک (پروش استعدادهای کارآفرینی) یک دوره آموزشی و انگیزشی تابستانه، مبتنی بر تعامل، بازی و تمرین است که بر اساس آن تعداد محدودی از متقاضیان ۱۰ تا ۱۵ ساله بعد از مصاحبه و استعدادسنجی برگزیده شده و به صورت فشرده تحت آموزش های جامع خودشناسی، مهارت های ارتباطی، فروش، مهارت های مدیریتی، تصمیم گیری، پروش خلاقیت ذهنی و نوآوری، مهارت های کاربردی IT در حوزه کارآفرینی و… قرار گرفتند.

در اولین دوره پرواک تعداد ۲۰ دختر و ۲۰ پسر با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج انتخاب و از ۲۶ تیرماه به مدت ۷ هفته تا ۱۰ شهریورماه تحت مربیگری ۳۵ کارآفرین و استاد برگیزده کارآفرینی با مهارت های ارتباطی، خودشناسی، خلاقیت، مدیریت و فناوری اطلاعات در ۵۴کارگاه آموزشی  آشنا شدند.

در این مراسم که مجری آن خود دانش آموزان شرکت کننده در دوره بودند تعدادی از دانش آموزان ارائه های کوتاهی را در موضوعات مختلف انجام دادند که با تشویق مسئولین و اولیای حاضر درسالن همراه بود.

دختر دانش آموز حافظ کل قرآن کریم که با دو آیه از قرآن صحبت های خود را کامل کرد.

ghorani

پسر هنرمند گیتاریست که یک اجرای زنده موسیقی و خوانندگی را در برنامه انجام داد.

gitarisy

اجری خوب یکی از دخترهای برنامه که با تسلط بسیار زیبا  اجرا کرد.

mojri

دو نفر از عکاس های برنامه که خود از شرکت کنندگان در برنامه بودند.و بسیاری دیگر از این حواشی اتفاقات جالب برنامه امروز را رقم زدند.

همچنین امروز به تمام دانش آموزان شرکت کننده در دوره مدرک پایان دوره اعطا شد.ضمن آنکه در انتهای برنامه از زحمات افراد برگزار کننده این دوره تقدیر به عمل آمد.

ko1

 

ko2

 

koli

مطالب مرتبط استان البرز  , کارآفرینی  , کرج

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها