چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   استان البرز, کارآفرینی, کرج  »   اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد
681 views
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۰۸

اختتامیه مدرسه کارآفرینی پرواک برگزارشد

به گزارش اثرآنلاین از کرج اختتامیه “اولین دوره پرورش استعدادهای کارآفرینی” (ترم تابستان) پرواک با حضورمحسن برجی، مدیر اجتماعی شهرداری کرج،غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز،مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش شورای شهر،احمد خیری مشاور شهردار کرج خانواده های افراد شرکت کننده در این مدرسه صبح امروز در سالن نژادفلاح کرج برگزار شد.

پرواک چیست؟
پرواک (پروش استعدادهای کارآفرینی) یک دوره آموزشی و انگیزشی تابستانه، مبتنی بر تعامل، بازی و تمرین است که بر اساس آن تعداد محدودی از متقاضیان ۱۰ تا ۱۵ ساله بعد از مصاحبه و استعدادسنجی برگزیده شده و به صورت فشرده تحت آموزش های جامع خودشناسی، مهارت های ارتباطی، فروش، مهارت های مدیریتی، تصمیم گیری، پروش خلاقیت ذهنی و نوآوری، مهارت های کاربردی IT در حوزه کارآفرینی و… قرار گرفتند.

در اولین دوره پرواک تعداد ۲۰ دختر و ۲۰ پسر با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج انتخاب و از ۲۶ تیرماه به مدت ۷ هفته تا ۱۰ شهریورماه تحت مربیگری ۳۵ کارآفرین و استاد برگیزده کارآفرینی با مهارت های ارتباطی، خودشناسی، خلاقیت، مدیریت و فناوری اطلاعات در ۵۴کارگاه آموزشی  آشنا شدند.

در این مراسم که مجری آن خود دانش آموزان شرکت کننده در دوره بودند تعدادی از دانش آموزان ارائه های کوتاهی را در موضوعات مختلف انجام دادند که با تشویق مسئولین و اولیای حاضر درسالن همراه بود.

دختر دانش آموز حافظ کل قرآن کریم که با دو آیه از قرآن صحبت های خود را کامل کرد.

ghorani

پسر هنرمند گیتاریست که یک اجرای زنده موسیقی و خوانندگی را در برنامه انجام داد.

gitarisy

اجری خوب یکی از دخترهای برنامه که با تسلط بسیار زیبا  اجرا کرد.

mojri

دو نفر از عکاس های برنامه که خود از شرکت کنندگان در برنامه بودند.و بسیاری دیگر از این حواشی اتفاقات جالب برنامه امروز را رقم زدند.

همچنین امروز به تمام دانش آموزان شرکت کننده در دوره مدرک پایان دوره اعطا شد.ضمن آنکه در انتهای برنامه از زحمات افراد برگزار کننده این دوره تقدیر به عمل آمد.

ko1

 

ko2

 

koli

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , کارآفرینی  , کرج

به گزارش اثرآنلاین از کرج صبح امروز شنبه هشتم اردیبهشت نودوهفت نشست مطبوعاتی شورای اسلامی استان البرز سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کرج باحضوراعضای این شورا و خبرنگاران برگزار شد. نادرایزدبین رئیس این شورا در پاسخ به سوال اختصاصی...
به گزارش اثرآنلاین از هشتگرد آییئن نکوداشت مقام مادر و روز زن در هفته مقارن با میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در مدرسه متوسطه اول شهید مهین خیل برگزار شد. کیانپور مدیر مدرسه شهید مهین خیل با اشاره به...
  فضای سبز به‌ویژه پارک‌های شهری، به‌عنوان عصر اصلی در اوقات فراغت و آرامش بخشی به شهروندان حیاتی است. از سوی دیگر، یکی از راههای رسیدن به توسعه پایدار و ایجاد سرزندگی، داشتن رفاه و آسایش در زندگی جامعه می‌باشد که...
به گزارش اثرآنلاین از کر ج، در این مراسم وحیدی نایب رئیس شورا ، وارسته مدیر منطقه، سرکار خانوم رضائی از معاونین ناحیه دو آموزش وپرورش، فرماندهان کلانتری حسین آباد نیز حضور داشتند. در این مراسم منصور وحیدی با اشاره به فرارسیدن...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها