یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   استان البرز, کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   استان البرز محروم از توجه
517 views
۵ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۳۸

کم توجهی مسئولین به استان البرزوکمبود فضای مناسب برای اماکن قضائی

استان البرز محروم از توجه

استان البرز با توجه به اینکه به عنوان بخشی از پایتخت ایران قرار دارد ولی در این مدت مورد توجه کمی قرار گرفته است.

به گزارش اثرآنلاین ،احمد فاضلیان رئیس دادگستری کل استان البرز گفت:استان البرز با توجه به اینکه به عنوان بخشی از پایتخت ایران قرار دارد ولی در این مدت مورد توجه کمی قرار گرفته است.

وی در جلسه شورای اداری اشتهارد در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت:مدیران البرز مسئولیت سنگینی برگردن دارند، زیرا این استان داستان پرغصه ای را با خود دارد.

فاظلی گفت :متاسفانه در طول این مدت مشکلات پایتخت بسیار در البرز منتقل شده ومتولیان کمترین توجه را به شهرستانهای این استان دارند.

رئیس کل دادگستری استان البرزافزود:زمانی که البرز به استان مستقل تبدیل شددولت با کمبود بودجه مواجه شدوبا توجه به تلاشهایی که دولت انجام داد اعتبارات لازم به این استان تخصیص نیافت.

وی در خصوص مشکلات استان در زمینه قضائی گفت:البرز در زمینه قضائی از سیستان وبلوچستان وایلام هم محدود یتهایش بیشتر است وباید توجه خاصی در این زمینه به این استان داشت.

فاظلیان در ادامه گفت:استان البرزدر حوزه قضائی با کمبود ۸۰ هزار متر مربعی زیر ساخت مواجه است.

وی در ادامه تصریح کرد:بسیاری از مکانهای قضائی البرز استیجاری می باشدوکاربری آنها نیز مسکونی است وما نمی توانیم به دلیل محدویت در این زمینه نیاز مردم را برآورده کنیم .

فاضلیان با بیان این مطلب که الویت سال ۹۴ براساس تقویت زیر ساختی قرار گرفت خاطرنشان کرد:بعداز این طرح کارهای بسیار خوبی انجام پذیرفت وساخت ۲۵ هزار متر مربع زیرساخت در استان آغاز شد که بخشی ازآن به بهره برداری وبخشی نیز آماده بهره برداری شد.

این مسئول در ادامه افزود:اعتبار خوبی را برای سال آینده گرفته ایم که در این صورت ظرف دو سال آینده وضعیت استان بهبود خواهد داشت.

وی در ادامه سخنان گفت:در استان البرز سه قوه تعامل بسیار خوبی را با یکدیگر دارند که این شرایط بهترین خدمت را درسطح استان در پی دارد.

 

 

 

ایسنا

مطالب مرتبط استان البرز  , کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها