سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
»   تیتریک, مدیریت شهری  »   اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند
145 views
۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۷

اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند

چهارمین جلسه رسمی پنجمین شورای اسلامی شهر کرج در حالی آغاز شد که انتخاب اعضاء و روسای کمیسیون های شورای شهر کرج روی میز قرار گرفت.

به گزارش اثرآنلاین از کرج در جلسه امروز شورای شهر کرج ریاست کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی، نظارت و تحول اداری را عباس زارع عهده دار و با حضور قدیر مهدوی کلیشمی، رحیم خستو، محمد حسین اردکانی، منصور وحیدی، مهدی حاجی قاسمی، فرج اله ایلیات ، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد فعالیت می کند.

سکان ریاست کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک را مهدی حاجی قاسمی برعهده گرفت و حسین محمدی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، عباس زارع، احد رسولی، فرج اله ایلیات، اکبر سلیم نژاد و سارا دشتگرد منتخب اعضای کمیسیون عمران و معماری شدند.
 
در ادامه ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزش عمومی به اکبر سلیم نژاد واگذار شد و رحیم خستو، غدیر مهدوی کلیشمی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، اکبر سلیم نژاد، محمد نبیونی، مهدی حاجی قاسمی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی انتخاب شدند.
 
کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی از دیگر کمیسیون ها بود که ریاست آن پس از رای گیری به حسین محمدی واگذار و فرج اله ایلیات، عباس زارع، اکبر سلیم نژاد، رحیم خستو، محمد نبیونی، احد رسولی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد اعضای کمیسیون مذکور را تشکیل می دهند.
 
در جریان انتخاب روساء و اعضاء کمیسیون های شورای شهر، کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی مطرح و احد رسولی ریاست این کمیسیون را عهده دار شد که اکبر سلیم نژاد، مهدی حاجی قاسمی، غدیر مهدوی کلیشمی، حسین محمدی، محمد نبیونی، عباس زارع، منصور وحیدی و فریده بزنی بیرانوند اعضای این کمیسیون را تشکیل دادند.
 
یادآور می شود؛ پیش از این در اولین جلسه رسمی شورای شهر کرج انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر کرج برگزار و محمد نبیونی به عنوان رئیس، منصور وحیدی نائب رئیس، مهدی حاجی قاسمی دبیر اول، اکبر سلیم نژاد دبیر دوم و فریده بزنی بیرانوند به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

۰

مطالب مرتبط تیتریک  , مدیریت شهری

مقدمه: اهمیت کلان داده ها در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است که از جمله علت های آن بحث فضای ذخیره سازی زیاد و بروز شبکه های اجتماعی با حجم زیادی از اطلاعات و استفاده از سنسورها در قسمت...
بروز تظاهرات صورت گرفته در چند روز گذشته هرچند که همه در یک قالب نیست و مطالباتشان هم ایضا یکی نیست و حتی بعضا برخی از تجمعات از جنس مردمی نیست و نیات ساختارشکنانه دارد، اما آنها که مردمی هستند ...
هرساله معمولا در آذر و دی ماه بودجه سال بعد توسط دولت به مجلس ارائه می شود.امسال هم این اتفاق افتاد اما یکی از مهمترین ویژگی هایی که در بودجه امسال وجود داشت یک تناقض آشکار در بودجه با منویات...
سالهای سال است که وضع اقتصادی کشور دچار مشکلات عدیده ای است که از جمله مهمترین های آن تورم، رکود و افزایش فاصله سطح زندگی بین فقیر وغنی(ضریب جینی) است. این مشکلات شاید برای قسمتی از جامعه که سطح زندگی متوسط...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها