شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   تیتریک, مدیریت شهری  »   اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند
465 views
۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۷

اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند

چهارمین جلسه رسمی پنجمین شورای اسلامی شهر کرج در حالی آغاز شد که انتخاب اعضاء و روسای کمیسیون های شورای شهر کرج روی میز قرار گرفت.

به گزارش اثرآنلاین از کرج در جلسه امروز شورای شهر کرج ریاست کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی، نظارت و تحول اداری را عباس زارع عهده دار و با حضور قدیر مهدوی کلیشمی، رحیم خستو، محمد حسین اردکانی، منصور وحیدی، مهدی حاجی قاسمی، فرج اله ایلیات ، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد فعالیت می کند.

سکان ریاست کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک را مهدی حاجی قاسمی برعهده گرفت و حسین محمدی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، عباس زارع، احد رسولی، فرج اله ایلیات، اکبر سلیم نژاد و سارا دشتگرد منتخب اعضای کمیسیون عمران و معماری شدند.
 
در ادامه ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزش عمومی به اکبر سلیم نژاد واگذار شد و رحیم خستو، غدیر مهدوی کلیشمی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، اکبر سلیم نژاد، محمد نبیونی، مهدی حاجی قاسمی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی انتخاب شدند.
 
کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی از دیگر کمیسیون ها بود که ریاست آن پس از رای گیری به حسین محمدی واگذار و فرج اله ایلیات، عباس زارع، اکبر سلیم نژاد، رحیم خستو، محمد نبیونی، احد رسولی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد اعضای کمیسیون مذکور را تشکیل می دهند.
 
در جریان انتخاب روساء و اعضاء کمیسیون های شورای شهر، کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی مطرح و احد رسولی ریاست این کمیسیون را عهده دار شد که اکبر سلیم نژاد، مهدی حاجی قاسمی، غدیر مهدوی کلیشمی، حسین محمدی، محمد نبیونی، عباس زارع، منصور وحیدی و فریده بزنی بیرانوند اعضای این کمیسیون را تشکیل دادند.
 
یادآور می شود؛ پیش از این در اولین جلسه رسمی شورای شهر کرج انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر کرج برگزار و محمد نبیونی به عنوان رئیس، منصور وحیدی نائب رئیس، مهدی حاجی قاسمی دبیر اول، اکبر سلیم نژاد دبیر دوم و فریده بزنی بیرانوند به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

مطالب مرتبط تیتریک  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها