چهارشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
»   تیتریک, مدیریت شهری  »   اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند
218 views
۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۷

اعضاء و روسای کمیسیون های پنجگانه شورای شهردور پنجم کرج انتخاب شدند

چهارمین جلسه رسمی پنجمین شورای اسلامی شهر کرج در حالی آغاز شد که انتخاب اعضاء و روسای کمیسیون های شورای شهر کرج روی میز قرار گرفت.

به گزارش اثرآنلاین از کرج در جلسه امروز شورای شهر کرج ریاست کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی، نظارت و تحول اداری را عباس زارع عهده دار و با حضور قدیر مهدوی کلیشمی، رحیم خستو، محمد حسین اردکانی، منصور وحیدی، مهدی حاجی قاسمی، فرج اله ایلیات ، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد فعالیت می کند.

سکان ریاست کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک را مهدی حاجی قاسمی برعهده گرفت و حسین محمدی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، عباس زارع، احد رسولی، فرج اله ایلیات، اکبر سلیم نژاد و سارا دشتگرد منتخب اعضای کمیسیون عمران و معماری شدند.
 
در ادامه ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزش عمومی به اکبر سلیم نژاد واگذار شد و رحیم خستو، غدیر مهدوی کلیشمی، محمد حسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی، اکبر سلیم نژاد، محمد نبیونی، مهدی حاجی قاسمی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی انتخاب شدند.
 
کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی از دیگر کمیسیون ها بود که ریاست آن پس از رای گیری به حسین محمدی واگذار و فرج اله ایلیات، عباس زارع، اکبر سلیم نژاد، رحیم خستو، محمد نبیونی، احد رسولی، فریده بزنی بیرانوند و سارا دشتگرد اعضای کمیسیون مذکور را تشکیل می دهند.
 
در جریان انتخاب روساء و اعضاء کمیسیون های شورای شهر، کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی مطرح و احد رسولی ریاست این کمیسیون را عهده دار شد که اکبر سلیم نژاد، مهدی حاجی قاسمی، غدیر مهدوی کلیشمی، حسین محمدی، محمد نبیونی، عباس زارع، منصور وحیدی و فریده بزنی بیرانوند اعضای این کمیسیون را تشکیل دادند.
 
یادآور می شود؛ پیش از این در اولین جلسه رسمی شورای شهر کرج انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر کرج برگزار و محمد نبیونی به عنوان رئیس، منصور وحیدی نائب رئیس، مهدی حاجی قاسمی دبیر اول، اکبر سلیم نژاد دبیر دوم و فریده بزنی بیرانوند به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

۰

مطالب مرتبط تیتریک  , مدیریت شهری

به گزارش اثرآنلاین سمیرا رحمانی ورزشکارزن 33 ساله و اصفهانی است که دوازده سال است ورزش را به صورت جدی پی می گیرد و درنهایت در جدیدترین مسابقه ی رکورد زنی توانست حد نصاب لیفت را کسب کند و سهمیه...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از ماهدشت وحید عطایی نایب رئیس شورای شهرماهدشت درمصاحبه اختصاصی با خبرنگارجاذبه گفت:درسال 97 برنامه های متعددی را برای ماهدشت پیش بینی کرده ایم که از جمله آن انجام مطالعات...
  علیرضا عبادالهی کارشناس سوادرسانه ای و مدرس دانشگاه دانش-انتقادی- ضرورت اجرا:جامعه با ورود به عصر ارتباطات دچار تحولات گسترده وشگرف شده است که به دلیل در دسترس بودن بیشتر ابزار ارتباطی وتنوع آنها از نظر ساختار وامکانات طیف وسیعی ازمردم را...
ثریا چراغی:دوران کودکی برای افراد دوران خاطرات شیرین و بازی های کودکانه است،فارغ و سبک بال از هرمسئولیتی،اما برای کودک کار آن کس که شانه های کودکانه آن یارای تحمل بارمسئولیت ودغدغه کسب درآمدراندارداین دوران دیگردوران شیرین کودکی نیست.به کارگیری...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها