شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز  »   البرزی ها چطور به نمایشگاه کتاب امسال بروند؟
973 views
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ساعت ۵:۵۰

البرزی ها چطور به نمایشگاه کتاب امسال بروند؟

با توجه به افتتاح نمایشگاه بیست نهم کتاب نحوه دسترسی مردم عزیز البرزی را به مجموعه نمایشگاه ارائه خواهیم کرد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از تاریخ پانزدهم لغایت بیست و دوم اردیبهشت از ساعت ده صبح تا بیست و دو در محل مجموعه شهر آفتاب برگزار می گردد.

نحوه دسترسی مردم استان البرز به نمایشگاه کتاب

مردم استان البرز می توانند با شیوه های زیر به نمایشگاه کتاب مراجعه کنند:

خودروی شخصی : علاقه مندان می توانند با استفاده از خودروی شخصی به آدرس” اتوبان کرج تهران، بزرگ راه آزادگان،خروجی اتوبان شهید کاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم سمت راست” مراجعه کنند.

پارکینگ های در اطراف مجموعه در نظر گرفته شده است. برای دوستانی که می خواهند گروهی مراجعه کنند نیز پارکینگ مرقد امام خمینی(ره) مخصوص اتوبوس ها آماده شده است.

البته با توجه به حجم زیاد بازدید و احتمال بوجود آمدن ترافیک سنگین در مسیر و مشکل کمبود پارکینگ توصیه می شود یا از شیوه های دیگر استفاده کنید(مترو،اتوبوس،و…) و یا با خودروی شخصی به تهران مراجعه نموده و از آنجا با استفاده از خطوط مترو خود را به نمایشگاه برسانید.

مترو: ایستگاه جدیدالتاسیس شهر آفتاب مخصوص نمایشگاه در نظر گرفته شده است. از استان البرز میتوان با استفاده از ایستگاه ها مترو گلشهر، محمدشهرو فردیس خود را به صادقیه و سپس به ایستگاه امام خمینی(ره) رساند. از آنجا به سمت جنوب(کهریزک) مسیر را تغییر داده تا به ایستگاه شهر آفتاب برسید. همچنین با استفاده از خط چهار مترو و از طریق ایستگاه اکباتان خود را به ایستگاه دروازه دولت رسانده و وارد خط یک می شوید و به شهر آفتاب میروید.

نحوه دسترسی مردم استان البرز به نمایشگاه کتاب

با توجه به امکانات جدیدی که مترو تهران برای نمایشگاه در نظر گرفته ساده ترین مسیر دسترسی مترو می باشد.

مسیر اتوبوس: مسیر اتوبوسی که در شهر تهران به علاقه مندان البرز نزدیک است میدان آزادی می باشد. مراجعه کنندگان می تواند از طریق خطوط تاکسی رانی و یا اتوبوس خود را به میدان آزادی رسانده و سپس با استفاده از اتوبوس های ویژه نمایشگاه از مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی – خلیج فارس خود را به نمایشگاه برسانند.

جانبازان و معلولین گرامی نیز می توانند از امکانات رفاهی که در نظر گرفته شده از جمله خودروی ویژه معلولین جهت جابه جایی و ایستگاه ویژه در سالن سه و… استفاده کنند.

با توجه به استقبال قشر دانشجویی و طلاب، محلی جهت اسکان موقت دانشجویان و طلاب در مهمانسرای بهشت زهرا (س) در نظر گرفته است.

همچنین مکان های مسقف دیگری نیز برای دانشجویان و طلاب مهیا شده است.دانشجویان و طلابی که از شهرستان ها در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا می کنند، می توانند به صورت رایگان از این دو مکان به منظور اسکان موقت استفاده کنند.

دانشجویان شهرستانی که درخواست استفاده از اقامتگاه های مذکور را دارند، می توانند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۹۶۰۶۷۴۳۲ و شماره فاکس ۰۲۱۹۶۰۶۷۴۴۰نسبت به ثبت نام و استفاده از این اماکن اقدام کنند.

مطالب مرتبط استان البرز

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها