دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   اقتصادی  »   انتقال پیام تبلیغی با قدرت صداو تصویر
665 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۰۶

انتقال پیام تبلیغی با قدرت صداو تصویر

۶۵ درصد کابران گوشی هوشمند ویدئو می بینند

انتقال پیام تبلیغی با قدرت صداو تصویر

 سرویسی جدید تحت عنوان تبلیغات ویدیویی راه‌اندازی شده است که کسب‌وکارها به واسطه آن می‌توانند روی برندسازی و افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدماتشان کار کنند.

انتقال پیام تبلیغی با قدرت صداو تصویر
تبلیغات ویدیویی ای‌نتورک

بر اساس آخرین بررسی مجله فوربس روی این روش تبلیغاتی، تعداد نصب اپلیکیشن‎های موبایل به کمک این روش، ۲۰۰٪ افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی ای‌نتورک، بر اساس آخرین‌ گزارش منتشر شده توسط Marketing Insider Group، روزانه حدود ۶۵درصد از کاربران گوشی‎های هوشمند، روی گجت‌های خود(ابزارک) ویدیو تماشا می‎کنند.

بر اساس این تحقیق در حوزه فضای آنلاین و تماشای ویدیوها،مشخص شده است که  جامعه آماری همه ویدیوهایی هستند که در این فضا منتشر می‌شوند.

در همین خصوص، آژانس دیجیتال مارکتینگ ای‎نتورک سرویس جدیدی تحت عنوان تبلیغات ویدیویی راه‌اندازی کرده که آگهی‎دهندگان به واسطه آن می‎توانند پیام خود را به کاربران اپلیکیشن‎های موبایل برسانند.

بر اساس این گزارش، کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند، زیرا در این روش تبلیغاتی، تمام تمرکز و توجه مخاطب روی تبلیغ آگهی‌دهنده قرار می‌گیرد و نسبت به دیگر روش‎های تبلیغاتی، نرخ تبدیلش ۳۰۰ درصد بیشتر است.

بر اساس آخرین بررسی مجله فوربس درباره این روش تبلیغاتی، تعداد نصب اپلیکیشن‎های موبایل به کمک این روش، ۲۰۰درصد افزایش داشته است. شیوه پرداخت این سرویس برای آگهی‎دهندگان به صورت CPCV (به معنی Cost per Complete View)، به معنی پرداخت به ازای بازدید کامل است.

البته هزینه‌ای جداگانه برای هر کلیک (تپ) روی تصویر نهایی گرفته می‌شود که با تغییر هدفمندی تبلغیاتی، این هزینه هم تغییر خواهد کرد.

علاقمندان به استفاده از تبلیغات ویدیویی ، می‌توانند برای بهره‌وری از این سرویس به صفحه ساخت کمپین ای‌نتورک مراجعه و پس از ورود به بخش ساخت کمپین ویدیویی و بارگذاری ویدیو و تصاویر شروع و پایان ویدیوی تبلیغاتی خود، منتظر تایید تیم ای‌نتورک بمانند تا کمپین تبلیغاتی آنها آغاز شود. برای کسب اطلاعات بیشتر  به وب‌سایت ای‎نتورک و صفحه تبلیغات ویدیویی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط اقتصادی

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
هرساله معمولا در آذر و دی ماه بودجه سال بعد توسط دولت به مجلس ارائه می شود.امسال هم این اتفاق افتاد اما یکی از مهمترین ویژگی هایی که در بودجه امسال وجود داشت یک تناقض آشکار در بودجه با منویات...
  تحریریه اقتصادی: بسیاری از مردم ما این گونه تصور می کنند که کشورهایی که امروزه جزو اقتصادهای برتر دنیا محسوب می شوند در تاریخ خود روزهای سخت و پرکاری را گذرانده اند روزهایی که مجبور بوده اند ساعت های زیادی...