پنجشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
»   ازدواج, گزارش  »   اهمیت تحقیق در قبل از ازدواج
480 views
۳ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۰۶

موارد مهم در تحقیق پیش از ازدواج

اهمیت تحقیق در قبل از ازدواج

در تحقیق پیش از ازدواج به چه نکاتی باید توجه کرد.

به گزارش گروه ازدواج اثر آنلاین در خصوص تحقیقات انجام شده در قبل از ازدواج باید گفت امر بسیار مهمی است ومی تواند به طرفین کمک کند با آگاهی بهتری وارد زندگی مشترک بشوند.

سئوال دیگر رفتار اجتماعی فرد می باشدفردی که از رفتار اجتماعی به جا وخوبی برخوردار باشد به مراتب حفظ آبرو برایش بسیار مهم است وعمل نامناسب وبرخلاف موازین اجتماعی انجام نمی دهد دادنمی زند ،بی حرمتی به همسرنمی کند،به قانون احترام می گذارد.این فرد برای حفظ آبرو به دنبال طلاق نخواهد رفت.

درانجام تحقیق باید از جایگاه اجتماعی واخلاقی فرد وخانواده سئوال شود،اینکه فرد وخانواده در جامعه چگونه رفتار می کنند ،اطرافیان چقدر به حسن نیت آنها اعتماد دارند بسیار مهم است.

ارتباط با قوام نزدیک یکی دیگر از راه های تحقیق است ،درروابط با داماد ویا عروس های خانواده می توان تا حدی وقتی در خصوص شخص مورد نظر صحبت می شود از حالت چهر ه وی متوجه شده که چه نظری نسبت به وی دارد.

همسایگان:اگر فرد مکان خود را تغییر داده از همسایگان محل قبلی حتما پرسو جویی شود، البته اینکار باید خیلی با آگاهی انجام پذیردزیرا ممکن این فردی با وی دشمنی ویا کینه وعداوتی داشته باشدوشهادت کذب ودروغی را در تحقیق بگوید.

بررسی دوستان:افراد در افکار واعتقاد ورفتار از دوستان خود الگو می گیرندپس در این خصوص هم باید در مورد دوستان فرد پرس وجو کرد زیرا افراد را می توان از همنشینانشان شناسائی کرد.

ارتباط گرفتن از همسر قبلی در صورت طلاق فرد نیز بسیار تاثیر گذار است ،البته نباید به مکالمه تلفنی اکتفاء کرد بلکه صحبت رودرو بسیار مفید است.

 

گلبرگ ازدواج

مطالب مرتبط ازدواج  , گزارش

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها