یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
»   استان البرز, اقتصادی  »   باشگاه مدیران ایران راه اندازی می شود/ فناوری بستری جهت شبکه سازی حرفه ای مدیران
448 views
۱۲ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۳۶

باشگاه مدیران ایران راه اندازی می شود/ فناوری بستری جهت شبکه سازی حرفه ای مدیران

برای اولین بار در کشور؛
باشگاه مدیران ایران راه اندازی می شود/ فناوری بستری جهت شبکه سازی حرفه ای مدیران

مدیر کل فناوری و ارتباطات استان البرز از راه اندازی باشگاه مدیران ایران برای اولین بار در کشور در بستر فناوری خبر داد.
غلامرضا حمیدی هدف از راه اندازی باشگاه مدیران ایران را گسترش شبکه های حرفه ای مدیران در فضایی دوستانه دانست و اظهار داشت: در این باشگاه انتقال تجارب موثر مدیران در کمترین زمان، افزایش مهارت های کارآفرینانه، مدیریت دانش، آموزش آخرین متدهای مدیریتی و کسب و کار حرفه ای انجام می شود.
حمیدی افزود: طرح راه اندازی باشگاه مدیران ایران از سوی “شاهین شاکری ” و “ندا مفاخری” از اعضای یکی از مجموعه های دانش بنیان استان البرز مطرح شد و با حمایت اداره کل فناوری و ارتباطات  در بستر فناوری اجرایی می شود.
وی تاکید کرد: مدیرانی که حداقل ۳ سال تجربه مدیریت داشته اند می توانند با مراجعه به سایت http://modiriran.ir/club   ضمن  ثبت نام در این مجموعه و دریافت کارت عضویت باشگاه با مدیران توانمند بخش خصوصی  و جامعه علمی مدیریت آشنا خواهند شد .
و شرکت در طرح های توانمندسازی  صفحه اختصاصی در سایت از خدمات تعریف شده برای اعضا بهره مند شوند.
حمیدی اجرای طرح های توانمندساز و  برگزاری همایش های آموزشی و خدمات مشاوره ای را از دیگر برنامه های باشگاه مدیران ایران دانست و یادآور شد: اشتراک گذاری تجربه و دانش و شبکه سازی حرفه ای با استفاده از ظرفیت فضای مجازی می تواند در تحقق اقتصاد مقاوتی و افزایش کارآمدی نظام مدیریت موثر باشد.
رییس کمیته راهبری مرکز تسهیلگری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا در استان البرز  توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت زیست بوم  کارآفرینی در استان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:
دنیای امروز، دنیای نوآور و خلاق و مبتنی بر فضاهای نوین ارتباطی است و درحال حاضر مدیریت علمی بسیار تغییر کرده است و نیازمند بهره  گیری از فناوری می باشد  و انتقال تجارب مدیریتی رویکرد حرفه ای است که می تواند از موازی کاری، اتلاف هزینه جلوگیری کند  و موجب افزایش راندمان کاری باشد.

مطالب مرتبط استان البرز  , اقتصادی

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها