دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹
»   اجتماعی, استان البرز, گزارش  »   بررسی اقدامات لازم جهت وظایف مربوطه
947 views
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۱۳

آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در جلسه شورای اداری استان البرز که صبح شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شدگفت: با نزدیک شدن به روز های پایانی سال جاری میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) را پیش روداریم.

بررسی اقدامات لازم جهت وظایف مربوطه

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: در روزهای پایانی سال باید بررسی لازم پیرامون اقدامات انجام‌گرفته صورت گیرد،این مهم باید موردتوجه همگان قرار گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در جلسه شورای اداری استان البرز که صبح شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شدگفت: با نزدیک شدن به روز های پایانی سال جاری میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) را پیش روداریم.

نماینده ولی فقیه در ادامه گفت: با امید به اینکه بتوانیم سال جدید را باقدرت و توان بیشتر برای انجام وظایف مربوطه آغاز کنیم، پایان سال به‌نوعی زمان حسابرسی محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: بحث زنده شدن اموات که ارتباط مستقیمی با فرا رسیدن فصل بهار و زنده شدن درختان دارد، با آمدن بهار انسان به یاد قیامت می افتد ،پیرو این موضوع احادیث و روایات مختلفی وجود دارد.

آیت الله همدانی با اشاره بر آیات الهی خاطر نشان کرد: کسانی که ایمان آوردند باید بدانند برای فردا و آینده خود چه چیزی را آماده کرده‌اند، طبق آیات قرآن کریم انسان باید تقوا و پرهیزگارداشته باشد.

امام‌جمعه کرج در ادامه تصریح کرد: اگر اهل ایمان هستیم وظیفه داریم رفتار و گفتارمان را در تمام شرایط رصد کنیم، انسان در صحنه قیامت به جز اعمال خود چیزی در اختیار نخواهد داشت.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر لزوم رعایت تقوای الهی، بیان کرد: لباس تقوا برای انسان بهترین پوشش است.

وی در ادامه سخنان افزود: انسان باید در تمام دوران طول عمر خود به تکامل برسد و این روند بایستی تا روز قیامت کبری ادامه داشته باشد، اگر توجهی به این مسئله نکند بخشی از زندگی خودرا دچار اختلال کرده است .اگر انسان در دنیا کمال لازم را به دست نیاورد در آخرت با مشکل روبه‌ رو می شود،کمال نهایی برای جهان آخرت را باید در دنیا بدست آورد.

خطیب نماز جمعه کرج گفت: وجود آدمی مهم‌ترین سرمایه محسوب می‌شود، انسان چیزی جز اعمال خود را در قیامت به همراه نخواهد برد.

نماینده ولی فقیه در استان البرزادامه در پایان گفت: در روزهای پایانی سال باید بررسی لازم پیرامون اقدامات انجام‌گرفته صورت گیرداین مهم باید موردتوجه همگان قرار گیرد چراکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهر

مطالب مرتبط اجتماعی  , استان البرز  , گزارش

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها