جمعه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   استان البرز, تیتریک, گرمدره, مدیریت شهری  »   بزودی طرح های مشارکتی مختلفی را در گرمدره معرفی می کنیم
133 views
۱۱ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۵

رضاسلگی رئیس شورای شهرگرمدره:

بزودی طرح های مشارکتی مختلفی را در گرمدره معرفی می کنیم

رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت اصولی و علمی انجام شود پی گرفتیم تا ان شاالله در سال دوم نسبت به اجرای آنها اقدام کنیم.وی افزود:در بودجه سال ۹۷ شروع دو پروژه بزرگ را در نظر گرفتیم که یکی مجمتع فرهنگی شهر شامل آمفی تئاتر،مجموعه فرهنگی و مجموعه ورزشی است که زمین آن توسط شهرداری تامین و طراحی شده است و دوم بحث زیرگذر جاده مخصوص است که امیرآباد را به شمال گرمدره وصل می کند برای دسترسی به اتوبان که آنهم طرحش تقریبا آماده است و بعدازنهایی شدن با بودجه چهارمیلیاردتومانی اجرا خواهد شد.

رئیس شورای شهرگرمدره گفت:.ضمن آنکه کارهای روزمره شهرداری به صورت بروز در حال انجام است و تا این لحظه سه میلیاردتومان بودجه آسفالت و هشتصد میلیون تومان جهت جدول گذاری هزینه شده است.

وی افزود: فضای سبزمان از بهترین های استان البرز است ضمن آنکه ما توانسته ایم آبیاریمان را بروز کنیم و در قالب آبیاری قطره چکان کنیم،بحث حذف چمن را هم بخاطر صرفه جویی مصرف آب آن پیگیرهستیم.

رضاسلگی افزود:در بحث حمل و نقل عمومی اتوبوس ها که شش دستگاه  است به ده دستگاه برسانیم.که با همکاری سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرج در حال انجام است.

وی افزود:همچنین در حوزه تاکسیرانی در دور قبل یارانه به شرکت پیمانکار مدیریت بحث تاکسی ها پرداخت می شد که اکنون آن یارانه را حذف کردیم. که یک خط مترو حدود دوازده دستگاه تاکسی است و خط دوم هم که خط کرج گرمدره است هم حدود ده دستگاه تاکسی فعال است.که مستقیم زیر نظر خدمات شهری گرمدره هستند.در بحث صنفی هم سعی کردیم حمایت هایی داشته باشیم که ازجمله بحث تعویض تاکسی های فرسوده ،خدمات فنی ،بیمه و خدمات صنفی در قالب مکاتابات استفاده از اختیارات حمایت کرده ایم.در بحث سرمایه گذاری ها وایجاد درآمد پایدار شهری پیگیر اقدامات متعددی هستیم.که مهمترین آن راه اندازی یک هایپرمارکت حدفاصل جاده مخصوص و اتوبان است که از دوطرف قابل دسترسی است.پروژه دیگر مجمتع خدمات بین راهی در همین محدوده است که در حال پیگیری است و یک پروژه مجمتع خدمات بین راهی نزدیک اتوبان همت است.

رضاسلگی رئیس شورای شهرگرمدره گفت:طرح مشارکتی مجتمع نگین هم یک پروژه دیگر است که بزودی فراخوان آن اعلام می شود که شهرداری قصد دارد با همکاری بخش خصوصی اجرا کند.

وی افزود:ضمن آنکه در حال تدوین یک کاتالوگ سرمایه گذاری مالی براساس گروه بندی موضوعی و مالی برای گرمدره هستیم.

رئیس شورای شهرگرمدره گفت:در بحث کارمندان و حمایت ها ازنیروهای شهرداری الحمدالله مشکلی نداشته ایم و حقوق های ایشان که درحدود ۱۴۰ نیرو رسمی و قراردادی است به صورت مناسبی صورت می پذیرد ولی تفکر ما در شورا این است که شهرداری نباید فقط به پرداخت حقوق کارمندان خود بسنده کند و باید فعالیتهای عمرانی و خدمات شهری را پی بگیرد.

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , گرمدره  , مدیریت شهری

رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها