سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹
»   مدیریت شهری  »   ترکاشوند:انقلاب اسلامی ایران؛ الگوی عملی مردم سالاری دینی است
377 views
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۴۴

ترکاشوند:انقلاب اسلامی ایران؛ الگوی عملی مردم سالاری دینی است

شهردار کرج گفت: دهه فجر‌ سرآغاز طلوع دوباره اسلام و نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی بود که اولین روز این دهه با ورود سراسر نور یگانه دوران، امام همه خوبی ها آغاز شد و آخرین روزش، تجلی همه خوبی ها با پیروزی نور بر ظلمت بود.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ترکاشوند در گفتگویی با تبریک به مناسبت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر عنوان کرد: دهه فجر آرمان ملتی است که برای تحقق ارزش‌های اصیل خود قیام کرد و با نثار خون شهیدان انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زد که با گذشت ۳۹ سال از طلوع آن، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان، شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است.

شهردار کرج اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان رویدادی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران ثبت شده است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود.

ترکاشوند گفت: سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و آغاز سی و نهمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی فرصتی است تا ۳۹ سال عزت و سرافرازی ملت شریف ایران را به همه آنهایی که در مسیر اعتلای نام این مرز و بوم تاریخ‌ساز شده‌اند تبریک و تهنیت گوییم.

این مسئول ادامه داد: امروز کشور عزیزمان ایران به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های بلند پیشرفت و تعالی را فتح کرده و انقلاب‌ اسلامی سرچشمه تحول و تعالی در منطقه شده و به الگویی موفق برای ملت های آزاده در مسیر آزادی‌خواهی و احیای هویت اسلامی تبدیل گشته است.

وی تاکید کرد: خدای تعالی را شاکریم که به برکت نفس قدسی حضرت روح الله و ایثار و فداکاری شهیدان والا مقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان ساخت و واژه های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری کرد.

شهردار کرج در پایان یادآور شد: برای تبیین تنها گوشه هایی از شکوه و جلال انقلاب اسلامی ایران همین بس که امروز به باور بسیاری از تحلیلگران امور سیاسی جهان، درهم شکستگی بلوک شرق و تضعیف بلوک غرب و تخریب دسیسه های پوشالی قدرت های جهانی در کنار بسیاری دیگر از وقایع تاریخی همه و همه از نتایج همان حرکت عظیمی است که تحت لوای ولایت فقیه و پیشوای آن، امام راحل عظیم الشان(ره) آغاز شد و امروز با درایت رهبر معظم انقلاب(مدظله) به مسیر پر افتخار خود ادامه می دهد.

مطالب مرتبط مدیریت شهری

رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
به گزارش اثرآنلاین وبه نقل از هفته نامه جاذبه رحیم خستو سخنگوی شورای اسلامی شهرکرج به خبرنگاران گفت :وزارت کشور با شهردار شدن سیروس شفقی گزینه منتخب شورا برای این پست موافقت نکرده است . وی افزود:درجلسه علنی روز یکشنبه درباره...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها