پنجشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, تیتریک, کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   ترکاشوند:نگاه مسئولانه به موضوعات شهری نتیجه مطلوبی را به دنبال دارد
627 views
۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۴۱

ترکاشوند:نگاه مسئولانه به موضوعات شهری نتیجه مطلوبی را به دنبال دارد

شهردار کرج با تاکید بر ضرورت توجه به مسائل و موضوعات شهری و رصد دقیق پروژه های تعریف شده در سطح شهر برداشتن نگاه مسئولانه به موضوعات شهری تاکید کرد و گفت: این مهم شاهراه رسیدن به نتایج مطلوب و تحقق اهداف مدیریت شهری است.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل ازپایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند در بازدید که با حضور سعید دهقان مدیر کل بازرسی استان البرز و ایزد پناه معاون بازرسی کل استان البرز و محمد رضا رضاپور قائم مقام شهردار کرج، کاظم احمدی مدیر کل بازرسی شهردار ی کرج و محمد رضا زین العابدینی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و وحید آقا شریفی مدیر کل امورز بین الملل و ارتباطات شهرداری کرج، برگزار شد با بیان اینکه مسائل با بررسی های کارشناسی و امورات شهری در همه حوزه ها انجام بازدید های میدانی به نحو موثری رصد و ارزیابی می شود.

شهردار کرج عنوان کرد: برای رفع و رجوع مشکلات و معضلات همچنین تعریف پروژه های عمرانی، خدماتی و …نیازمند انجام بازدیدی میدانی به صورت مستمر هستیم.

وی با اشاره به مشخصات اجرایی پروژه باغستان با بیان اینکه از مهم ترین و بارزترین ویژه گی های این طرح عمرانی افزایش ۵ تا ۵٫۵ متر مربع سرانه فضای سبز در سطح شهر است، گفت: این سرانه سبز با کاشت ۱۵۰ هزار درخت محقق شده است.

این مسئول با اشاره به اقدامات کارشناسی شده در اجرای این پروژه فضای سبز اظهار داشت: برای احداث دهکده باغستان ۱۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است و هدف از تعریف و احداث آن علاوه بر توسعه سرانه سبز شهری افزایش کاربری های ورزشی در حوزه سوار کاری – اسکی و ورزش همگانی است.

نگاه حمایتی  مسئولان استانی حامی اجرای پروژ های مردمی است

سعید دهقان مدیرکل بازرسی استان البرز با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پروژه ۱۰۰۰ هکتاری باغستان مساله ارزشمندی است که در کاهش آلودگی هوا تاثیر بسزایی داشته و میتواند  آثار مثبت مطلوبی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی به همراه داشته باشد.

این مسئول در ادامه اضافه کرد: بازرسی استان البرز در توسعه شهر نقش حمایتی مطلوبی را داشته ،همچنین اگر پروژ ه روند قانونی خود را  در تمامی راستا طی کند  قطعا مورد حمایت قرار خواهد داد.

مدیر کل بازرسی استان البرز در پایان سخنان خود اقدامات شهرداری در تمامی پروژه های شهری خصوصا  پروژه های توسع گرانه و ایجاد مکان های تفریحی  برا ی شهروندان را ارج نهاد و آن را پایه بزرگ و ارزشمندی جهت اقدامات بعدی دانست.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها