سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
»   مدیریت شهری  »   ترکاشوند مطرح کرد: شهرداری کرج، پیشگام اجرای شعار سال 96 در البرز است
436 views
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۰۵

ترکاشوند مطرح کرد: شهرداری کرج، پیشگام اجرای شعار سال ۹۶ در البرز است

شهردار کرج گفت: فرهنگسازی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، احداث تقاطعات غیر هم سطح، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و سرعت بخشیدن به پروژه هایی همچون قطار شهری از جمله موضوعاتی است که در سال 96 توسط این نهاد خدمات رسان با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش اثرآنلاین علی ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار  این مطلب را عنوان کرد و گفت: عملکرد شفاف، مرتفع ساختن حداکثری نیازهای شهری، احداث پروژه های خدماتی، عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک، پاسخگویی سریع به ارباب رجوع و کسب رضایتمندی شهروندان از جمله اولویت های مدیریت شهری کرج طی چهار سال گذشته بود که با همت مسئولان و کارکنان این مجموعه و بازخورد انعکاس رضایت مردم بصورت مطلوبی محقق گردید.

شهردار کرج اظهار داشت: در سال ۹۵ که با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شده بود، شهرداری کرج با رویکرد صرفه جویی در هزینه های جاری، بهره گیری از امکانات و استفاده موثر از منابع پایدار به منویات مقام عظمای ولایت تا حد بسیار زیادی جامه عمل پوشاند و در سال ۹۶ نیز به دنبال آن است تا در کنار اقتصاد مقاومتی، زمینه را برای تولید و اشتغال در شهر در حیطه وظایف خود محقق سازد.

ترکاشوند ادامه داد: شهرداری ها بعنوان یکی از نهادهای عمومی دارای ظرفیت می توانند نقش تاثیرگذاری را در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند و باید اذعان داشت که این دستگاه جایگاه ویژه ای را در اجرای اهداف سالجاری دارد و به عنوان یک بازوی قدرتمند دولت برای انجام اهداف اقتصادی کشور به حساب می آید.

این مسئول به برخی برنامه های مدیریت شهری کرج برای سال جدید اشاره کرد و جذب سرمایه های گذاری را برای اجرای برنامه های اقتصادی شهرداری کرج بسیار موثر دانست؛ کسب درآمدهای پایدار و شناسایی و دستیابی به منابع جدید درآمدی از دیگر اولویت های این دستگاه برای سال ۹۶ بود که شهردار کرج بر آن تاکید کرد.

وی در پایان گفت: عملی شدن اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، رکود اقتصادی، گرانی و بسیاری از مشکلات را در کشور مرتفع می سازد و باید توجه داشت که هدف اصلی اقدامات تمامی ارگان ها و دستگاه های خدمات رسان در این سال باید در این زمینه برنامه ریزی شود.

مطالب مرتبط مدیریت شهری

رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
به گزارش اثرآنلاین وبه نقل از هفته نامه جاذبه رحیم خستو سخنگوی شورای اسلامی شهرکرج به خبرنگاران گفت :وزارت کشور با شهردار شدن سیروس شفقی گزینه منتخب شورا برای این پست موافقت نکرده است . وی افزود:درجلسه علنی روز یکشنبه درباره...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها