یکشنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
»   کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   ترکاشوند: پویایی و تحول ساختارهای شهری در کرج حاصل انسجام مدیریتی است
712 views
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۰۰

ترکاشوند: پویایی و تحول ساختارهای شهری در کرج حاصل انسجام مدیریتی است

شهردار کرج گفت: اجرایی کردن راهکارهای فراگير و ريشه دار در راستای تحول ساختار هاي شهري توسط مدیریت شهری این کلانشهر طی چهار سال گذشته، موجب شکوفایی عظیم و گسترده شهر در عرصه هاي مختلف عمراني، خدماتي و زيرساختي شده و اصلاحات عميق، ساختاري و يافتن الگويي مناسب جهت آبادانی هر چه بیشتر ایران کوچک در دوره چهارم شورای اسلامی شهر، انتفاع و پويايي شهري را به دنبال داشته است.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج علی ترکاشوند در گفتگوی  این مطلب را عنوان کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری کرج در چهار سال گذشته دستیابی به توسعه پایدار را به عنوان یک هدف مهم در اولویت کاری خود قرار داده و در راستای دستیابی به این مهم، سیاست گذاری های متعددی از جمله تمرکز بر اهداف، اتخاذ رویکرد مبتنی بر عقلانیت و انجام امور به نفع مردم را اتخاذ کرده است.

شهردار کرج اظهار داشت: اجرایی کردن تمهیدات موثر برای فرهنگسازی هر چه بیشتر، ارتقاء شاخص های اقتصادی، عمرانی، زیرساختی، مدیریتی با هدف افزایش میزان اثربخشی عملکرد شهرداری و جلب حداکثری رضایتمندی مردم نیز از دیگر اقدامات این مجموعه مدیریتی طی مدت زمان مذکور می باشد که نقش موثری را در عرضه خدمات خرد و کلان به شهر و شهروندان داشته است.

ترکاشوند ادامه داد: بهره گیری از اعتبار و منابع تخصصی و همچنین همکاری متقابل با بانک شهر از دیگر تدابیر مدیریتی شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج است که این تدبیر، امور شهر را به سمتی مطلوب و منطقی هدایت کرده و امروز شاهد به بهره برداری رسیدن پروژه های متعدد و عظیم عمرانی در سطح شهر هستیم که برخی از این پروژه ها جزء طرح های ملی به حساب می آیند.

این مسئول گفت: شهرداری کرج به دنبال بروز رکود اقتصادی در کشور و جهت عمل کردن به منویات مقام معظم رهبری، مولفه های اقتصاد مقاومتی را در همه سیاست ها و برنامه های کاری خود لحاظ کرده که به دنبال انجام آن نتایج ارزنده ای که به نفع شهر و شهروندان کرج بود، حاصل شد.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس این دستگاه موفق شد در پی جاری کردن موضوع “اقتصاد مقاومتی” به رغم وجود شرایط بحرانی مالی حاکم بر کشور، پروژه ها و طرح های عمرانی را به نحو مطلوبی در سطح شهر اجرایی کند که بهره گیری از توان و ظرفیت مالی بانک شهر مصداقی از حرکت مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورا در مسیر تحقق محورهای اقتصاد مقاومتی است.

شهردار کلانشهر کرج در پایان یادآور شد: مدیریت شهری کرج تا کنون منابع خود را در راستای تحقق برنامه های توسعه ای و اجرای طرح های عمرانی تخصیص داده و ضمن تلاش برای ارتقاء توانمندی های مدیریتی و بهره گیری از همه ظرفیت های سازمانی، بر انجام اموری که توسعه زیرساخت ها را در شهر ممکن می سازد، تمرکز کرده است.

 

مطالب مرتبط کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها