یکشنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   «جام خبرنگاران2» در ورزشگاه انقلاب
557 views
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۲۸

«جام خبرنگاران۲» در ورزشگاه انقلاب

به گزارش ستاد برگزاری دومین مسابقات «جام خبرنگار»، مجید کثیری مدیر عامل اخبار رسمی با بیان این خبر و با اشاره به اهداف مد نظر دربرگزاری این مسابقات، گفت: این جام به منظور قدردانی از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه ساماندهی شده است تا فعالان حوزه های مختلف خبری با یکدیگر آشنا شده و در کنار هم لحظاتی خوش را تجربه کنند.


او افزود: خبرنگاران رسانه های مختلف در رسانه های مکتوب و مجازی می توانند در این رویداد که ازسوی نخستین نیوز وایر ایران در باشگاه انقلاب برگزار می شود، حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: خبرنگاران حاضر در این مسابقات می توانند  در رشته‌های ورزشی بولینگ، تیراندازی ( تیر وکمان، تپانچه) پینگ پنگ و اسکیت آموزش ببینند  و  در روز برگزاری مراسم به رقابت با یکدیگر بپردازند.
کثیری افزود: برندگان رشته های محتلف، یک جایزه ویژه و ارزنده، علاوه بردریافت مدال و تندیس یادبود دریافت خواهند کرد. همچنین  به همه شرکت کنندگان هم از سوی اسپانسرهای همایش، هدایایی داده خواهد شد.

او با تاکید بر دومین سال برگزاری مسابقات جام خبرنگار یادآورشد: تجربه ای که از اولین سال برگزاری مسابقات (جام خبرنگار۱) به دست آمد، انگیزه برپایی مستدام و پی در پی این مسابقات در سال‌های آتی را تقویت و آن را به یک برنامه هرساله تبدیل کرد.
وی این مسابقات را بزرگترین و منحصر به فردترین رویداد حوزه خبرنگاران توصیف و گفت: در این رویداد ورزشی-تفریحی، نمایندگان رسانه های مکتوب و مجازی اعم از خبرگزاری، پایگاه خبری، روزنامه، هفته نامه، ماهنامه سراسری و تخصصی به همنشینی و رقابت بایکدیگر می آیند تا متفاوت‌ترین تجمع اصحاب رسانه در کنار یکدیگر را رقم زنند.
گفتنی است علاقمندان به این رویداد می توانند از طریق ادرس اینترنتی  (ثبت نام )برای حضور در این رویداد اعلام حضور کنند.

مطالب مرتبط اجتماعی

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
  علیرضا عبادالهی کارشناس سوادرسانه ای و مدرس دانشگاه دانش-انتقادی- ضرورت اجرا:جامعه با ورود به عصر ارتباطات دچار تحولات گسترده وشگرف شده است که به دلیل در دسترس بودن بیشتر ابزار ارتباطی وتنوع آنها از نظر ساختار وامکانات طیف وسیعی ازمردم را...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها