پنجشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
»   اجتماعی  »   «جام خبرنگاران2» در ورزشگاه انقلاب
611 views
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۲۸

«جام خبرنگاران۲» در ورزشگاه انقلاب

به گزارش ستاد برگزاری دومین مسابقات «جام خبرنگار»، مجید کثیری مدیر عامل اخبار رسمی با بیان این خبر و با اشاره به اهداف مد نظر دربرگزاری این مسابقات، گفت: این جام به منظور قدردانی از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه ساماندهی شده است تا فعالان حوزه های مختلف خبری با یکدیگر آشنا شده و در کنار هم لحظاتی خوش را تجربه کنند.


او افزود: خبرنگاران رسانه های مختلف در رسانه های مکتوب و مجازی می توانند در این رویداد که ازسوی نخستین نیوز وایر ایران در باشگاه انقلاب برگزار می شود، حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: خبرنگاران حاضر در این مسابقات می توانند  در رشته‌های ورزشی بولینگ، تیراندازی ( تیر وکمان، تپانچه) پینگ پنگ و اسکیت آموزش ببینند  و  در روز برگزاری مراسم به رقابت با یکدیگر بپردازند.
کثیری افزود: برندگان رشته های محتلف، یک جایزه ویژه و ارزنده، علاوه بردریافت مدال و تندیس یادبود دریافت خواهند کرد. همچنین  به همه شرکت کنندگان هم از سوی اسپانسرهای همایش، هدایایی داده خواهد شد.

او با تاکید بر دومین سال برگزاری مسابقات جام خبرنگار یادآورشد: تجربه ای که از اولین سال برگزاری مسابقات (جام خبرنگار۱) به دست آمد، انگیزه برپایی مستدام و پی در پی این مسابقات در سال‌های آتی را تقویت و آن را به یک برنامه هرساله تبدیل کرد.
وی این مسابقات را بزرگترین و منحصر به فردترین رویداد حوزه خبرنگاران توصیف و گفت: در این رویداد ورزشی-تفریحی، نمایندگان رسانه های مکتوب و مجازی اعم از خبرگزاری، پایگاه خبری، روزنامه، هفته نامه، ماهنامه سراسری و تخصصی به همنشینی و رقابت بایکدیگر می آیند تا متفاوت‌ترین تجمع اصحاب رسانه در کنار یکدیگر را رقم زنند.
گفتنی است علاقمندان به این رویداد می توانند از طریق ادرس اینترنتی  (ثبت نام )برای حضور در این رویداد اعلام حضور کنند.

مطالب مرتبط اجتماعی

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها