چهارشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
»   تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند
992 views
۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۰۲

اطلاع رسانی هوشمند در جهت دسترسی آسان به خدمات شهری ومشاغل شهر

جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند

دهکده هوشمندنرم افزاردسترسی آسان به دستگاههای خدمات شهری درخصوص حمل ونقل زباله وجستجوگرمشاغل

به گزارش اثرآنلاین هاشم عابدی مدیرعامل دهکده هوشمند گفت:طرح ما به این شکل است که یک اپلیکیشن دراختیارمردم قرارمی گیرد،وقتی زباله هارا بیرون می گذارنداپلیکیشن به فرداخطارمی دهد که خودروحمل زباله نزدیک است ودرنقشه می توانند موقعیت مکانی خودروحمل زباله را ببینند، درتمام مسیرهایی که خودروزباله را جمع آوری کرده می توانند اطلاعات کسب کنند.
وی گفت:مشاغل راهم دراین اپلیکیشن  لحاظ کردیم ،مردم مشاغلی را که مدنظردارندجستجومی کنند،وبه صورت آنلاین می توانند مشاغل موردنظرراروی نقشه پیدا کنندوبه اطلاعات آن شغل دسترسی پیدا نمایند.
عابدی درادامه گفت:امکانات کاریابی ،مکانهای زیرساختی منطقه ای که درآن زندگی می کنند در اپلیکیشن به همین شکل لحاظ شده.این امکان هم برای مدیران شهری لحاظ شده که بتوانند ازخودروها واماکن وسایرامکاناتی که درمحدوده خودشان دارندبه صورت آنلاین گزارش تهیه نمایند وسیاست های لازم راپیاده کنند .دردوبخش مکان پایه وبانک اطلاعاتی فعال شده است.
این فعال استارت آپی گفت:ما هم دربستر وب سایت وهم دربسترسیستم عامل اندروید برای این نرم افزارفعالیت می کنیم ،که حدود سه ماه است درحال اجراهستیم.
ایشان درادامه افزود:مابانام دهکده هوشمندشرکت نکردیم بلکه با نام اتوبوس یاب درپایش (استارت آپ ویکندشهرداری کرج) حضورداریم.
وی در پایان گفت:مسئولان طرح مارا حمایت کنندکه در اماکن دیگرهم اجرا شود،البته شهرداری حمایتی نکرده ولی دهیاری هاحمایت خوبی ازما داشتند.اگرشهرداری حمایت نمایدما می توانیم شهرراسریعترهوشمندکنیم .
گزارشگر:علیرضا عبادالهی
۰

مطالب مرتبط تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

به گزارش اثرآنلاین سمیرا رحمانی ورزشکارزن 33 ساله و اصفهانی است که دوازده سال است ورزش را به صورت جدی پی می گیرد و درنهایت در جدیدترین مسابقه ی رکورد زنی توانست حد نصاب لیفت را کسب کند و سهمیه...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از ماهدشت وحید عطایی نایب رئیس شورای شهرماهدشت درمصاحبه اختصاصی با خبرنگارجاذبه گفت:درسال 97 برنامه های متعددی را برای ماهدشت پیش بینی کرده ایم که از جمله آن انجام مطالعات...
  علیرضا عبادالهی کارشناس سوادرسانه ای و مدرس دانشگاه دانش-انتقادی- ضرورت اجرا:جامعه با ورود به عصر ارتباطات دچار تحولات گسترده وشگرف شده است که به دلیل در دسترس بودن بیشتر ابزار ارتباطی وتنوع آنها از نظر ساختار وامکانات طیف وسیعی ازمردم را...
ثریا چراغی:دوران کودکی برای افراد دوران خاطرات شیرین و بازی های کودکانه است،فارغ و سبک بال از هرمسئولیتی،اما برای کودک کار آن کس که شانه های کودکانه آن یارای تحمل بارمسئولیت ودغدغه کسب درآمدراندارداین دوران دیگردوران شیرین کودکی نیست.به کارگیری...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها