دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند
669 views
۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۰۲

اطلاع رسانی هوشمند در جهت دسترسی آسان به خدمات شهری ومشاغل شهر

جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند

دهکده هوشمندنرم افزاردسترسی آسان به دستگاههای خدمات شهری درخصوص حمل ونقل زباله وجستجوگرمشاغل

به گزارش اثرآنلاین هاشم عابدی مدیرعامل دهکده هوشمند گفت:طرح ما به این شکل است که یک اپلیکیشن دراختیارمردم قرارمی گیرد،وقتی زباله هارا بیرون می گذارنداپلیکیشن به فرداخطارمی دهد که خودروحمل زباله نزدیک است ودرنقشه می توانند موقعیت مکانی خودروحمل زباله را ببینند، درتمام مسیرهایی که خودروزباله را جمع آوری کرده می توانند اطلاعات کسب کنند.
وی گفت:مشاغل راهم دراین اپلیکیشن  لحاظ کردیم ،مردم مشاغلی را که مدنظردارندجستجومی کنند،وبه صورت آنلاین می توانند مشاغل موردنظرراروی نقشه پیدا کنندوبه اطلاعات آن شغل دسترسی پیدا نمایند.
عابدی درادامه گفت:امکانات کاریابی ،مکانهای زیرساختی منطقه ای که درآن زندگی می کنند در اپلیکیشن به همین شکل لحاظ شده.این امکان هم برای مدیران شهری لحاظ شده که بتوانند ازخودروها واماکن وسایرامکاناتی که درمحدوده خودشان دارندبه صورت آنلاین گزارش تهیه نمایند وسیاست های لازم راپیاده کنند .دردوبخش مکان پایه وبانک اطلاعاتی فعال شده است.
این فعال استارت آپی گفت:ما هم دربستر وب سایت وهم دربسترسیستم عامل اندروید برای این نرم افزارفعالیت می کنیم ،که حدود سه ماه است درحال اجراهستیم.
ایشان درادامه افزود:مابانام دهکده هوشمندشرکت نکردیم بلکه با نام اتوبوس یاب درپایش (استارت آپ ویکندشهرداری کرج) حضورداریم.
وی در پایان گفت:مسئولان طرح مارا حمایت کنندکه در اماکن دیگرهم اجرا شود،البته شهرداری حمایتی نکرده ولی دهیاری هاحمایت خوبی ازما داشتند.اگرشهرداری حمایت نمایدما می توانیم شهرراسریعترهوشمندکنیم .
گزارشگر:علیرضا عبادالهی
۰

مطالب مرتبط تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

مقدمه: اهمیت کلان داده ها در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است که از جمله علت های آن بحث فضای ذخیره سازی زیاد و بروز شبکه های اجتماعی با حجم زیادی از اطلاعات و استفاده از سنسورها در قسمت...
بروز تظاهرات صورت گرفته در چند روز گذشته هرچند که همه در یک قالب نیست و مطالباتشان هم ایضا یکی نیست و حتی بعضا برخی از تجمعات از جنس مردمی نیست و نیات ساختارشکنانه دارد، اما آنها که مردمی هستند ...
هرساله معمولا در آذر و دی ماه بودجه سال بعد توسط دولت به مجلس ارائه می شود.امسال هم این اتفاق افتاد اما یکی از مهمترین ویژگی هایی که در بودجه امسال وجود داشت یک تناقض آشکار در بودجه با منویات...
سالهای سال است که وضع اقتصادی کشور دچار مشکلات عدیده ای است که از جمله مهمترین های آن تورم، رکود و افزایش فاصله سطح زندگی بین فقیر وغنی(ضریب جینی) است. این مشکلات شاید برای قسمتی از جامعه که سطح زندگی متوسط...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها