جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
»   تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند
1,125 views
۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۰۲

اطلاع رسانی هوشمند در جهت دسترسی آسان به خدمات شهری ومشاغل شهر

جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند

دهکده هوشمندنرم افزاردسترسی آسان به دستگاههای خدمات شهری درخصوص حمل ونقل زباله وجستجوگرمشاغل

به گزارش اثرآنلاین هاشم عابدی مدیرعامل دهکده هوشمند گفت:طرح ما به این شکل است که یک اپلیکیشن دراختیارمردم قرارمی گیرد،وقتی زباله هارا بیرون می گذارنداپلیکیشن به فرداخطارمی دهد که خودروحمل زباله نزدیک است ودرنقشه می توانند موقعیت مکانی خودروحمل زباله را ببینند، درتمام مسیرهایی که خودروزباله را جمع آوری کرده می توانند اطلاعات کسب کنند.
وی گفت:مشاغل راهم دراین اپلیکیشن  لحاظ کردیم ،مردم مشاغلی را که مدنظردارندجستجومی کنند،وبه صورت آنلاین می توانند مشاغل موردنظرراروی نقشه پیدا کنندوبه اطلاعات آن شغل دسترسی پیدا نمایند.
عابدی درادامه گفت:امکانات کاریابی ،مکانهای زیرساختی منطقه ای که درآن زندگی می کنند در اپلیکیشن به همین شکل لحاظ شده.این امکان هم برای مدیران شهری لحاظ شده که بتوانند ازخودروها واماکن وسایرامکاناتی که درمحدوده خودشان دارندبه صورت آنلاین گزارش تهیه نمایند وسیاست های لازم راپیاده کنند .دردوبخش مکان پایه وبانک اطلاعاتی فعال شده است.
این فعال استارت آپی گفت:ما هم دربستر وب سایت وهم دربسترسیستم عامل اندروید برای این نرم افزارفعالیت می کنیم ،که حدود سه ماه است درحال اجراهستیم.
ایشان درادامه افزود:مابانام دهکده هوشمندشرکت نکردیم بلکه با نام اتوبوس یاب درپایش (استارت آپ ویکندشهرداری کرج) حضورداریم.
وی در پایان گفت:مسئولان طرح مارا حمایت کنندکه در اماکن دیگرهم اجرا شود،البته شهرداری حمایتی نکرده ولی دهیاری هاحمایت خوبی ازما داشتند.اگرشهرداری حمایت نمایدما می توانیم شهرراسریعترهوشمندکنیم .
گزارشگر:علیرضا عبادالهی
۰

مطالب مرتبط تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

به گزارش اثرآنلاین وبه نقل از هفته نامه جاذبه رحیم خستو سخنگوی شورای اسلامی شهرکرج به خبرنگاران گفت :وزارت کشور با شهردار شدن سیروس شفقی گزینه منتخب شورا برای این پست موافقت نکرده است . وی افزود:درجلسه علنی روز یکشنبه درباره...
شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها