چهارشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند
1,353 views
۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۰۲

اطلاع رسانی هوشمند در جهت دسترسی آسان به خدمات شهری ومشاغل شهر

جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند

دهکده هوشمندنرم افزاردسترسی آسان به دستگاههای خدمات شهری درخصوص حمل ونقل زباله وجستجوگرمشاغل

به گزارش اثرآنلاین هاشم عابدی مدیرعامل دهکده هوشمند گفت:طرح ما به این شکل است که یک اپلیکیشن دراختیارمردم قرارمی گیرد،وقتی زباله هارا بیرون می گذارنداپلیکیشن به فرداخطارمی دهد که خودروحمل زباله نزدیک است ودرنقشه می توانند موقعیت مکانی خودروحمل زباله را ببینند، درتمام مسیرهایی که خودروزباله را جمع آوری کرده می توانند اطلاعات کسب کنند.
وی گفت:مشاغل راهم دراین اپلیکیشن  لحاظ کردیم ،مردم مشاغلی را که مدنظردارندجستجومی کنند،وبه صورت آنلاین می توانند مشاغل موردنظرراروی نقشه پیدا کنندوبه اطلاعات آن شغل دسترسی پیدا نمایند.
عابدی درادامه گفت:امکانات کاریابی ،مکانهای زیرساختی منطقه ای که درآن زندگی می کنند در اپلیکیشن به همین شکل لحاظ شده.این امکان هم برای مدیران شهری لحاظ شده که بتوانند ازخودروها واماکن وسایرامکاناتی که درمحدوده خودشان دارندبه صورت آنلاین گزارش تهیه نمایند وسیاست های لازم راپیاده کنند .دردوبخش مکان پایه وبانک اطلاعاتی فعال شده است.
این فعال استارت آپی گفت:ما هم دربستر وب سایت وهم دربسترسیستم عامل اندروید برای این نرم افزارفعالیت می کنیم ،که حدود سه ماه است درحال اجراهستیم.
ایشان درادامه افزود:مابانام دهکده هوشمندشرکت نکردیم بلکه با نام اتوبوس یاب درپایش (استارت آپ ویکندشهرداری کرج) حضورداریم.
وی در پایان گفت:مسئولان طرح مارا حمایت کنندکه در اماکن دیگرهم اجرا شود،البته شهرداری حمایتی نکرده ولی دهیاری هاحمایت خوبی ازما داشتند.اگرشهرداری حمایت نمایدما می توانیم شهرراسریعترهوشمندکنیم .
گزارشگر:علیرضا عبادالهی

مطالب مرتبط تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها