دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   اجتماعی, گزارش  »   حضرت زهرا(س) یک شخصیت انقلابی است
466 views
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۳۵

نماینده ولی فقیه در استان البرز: بی بندو باری  در مسائل اجتماعی نباید در جامعه فاطمی وجود داشته باشد.

حضرت زهرا(س) یک شخصیت انقلابی است

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) انقلابی مدافع حرم ولایت است، گفت: اگر حضرت الگوی ما است نباید بی بندوباری در مسائل اجتماعی ما وجود داشته باشد اگر چنین است چون فرهنگ فاطمی نداریم.

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در اجتماع بزرگ فاطمیون در میدان شهدا کرج برگزار  شد با اشاره به اینکه امام عصر(عج) می‌فرمایند که حضرت زهرا(س) الگوی من هستند گفت: باید به سیره حضرت زهرا(س) و به نحوه برخورد ایشان با مسائل اجتماعی دقت کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان البرزدر ادمه افزود: حضرت زهرا(س) یک شخصیت انقلابی است که به اصول انقلاب اسلامی پیامبر(ص) پایبند بوده است و وبرای نهادینه نشده ظلم در جامعه به افشاگری پرداخت.

 

آیت‌الله حسینی همدانی افزود: زمانی که حضرت دیدند افرادی در حال ریشه دار کردن پایه های ظلم  ستم هستند اقدام به قرائت خطبه‌ای قوی در مسجد پیامبر کردند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه (س) اجازه نهادینه شدن ظلم را در جامعه به صورت ظاهری وریشه ای ندادوگفت:من انقلابی هستم ودر برابر دشمن می ایستم وبرخورد می کنم.

 

امام جمعه کرج اظهار داشت: باید به مسائل دین و دستورات آن حساس بودزیرا در حال حاضر معضلات اجتماعی، بیکاری، تورم و مسائل اقتصادی که به اقشار جامعه فشار می آورد.

 

وی با اشاره کرد: اگر مسئولی در مکتب حضرت فاطمه بزرگ شده باشد هرگز قلم به امضا قانونی نمی برد که فاصله طبقاتی بیشتر شودکسی که از بیت‌المال برای استراحت خود استفاده می‌کند در این مکتب تربیت نشده است.

 

آیت‌الله حسینی همدانی با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) انقلابی مدافع حرم ولایت است، افزود: اگر حضرت الگوی ما است نباید بی بندوباری در مسائل اجتماعی ما وجود داشته باشد و اگر مبتلا هستیم چون فرهنگ فاطمی نداریم.

 

وی با اشاره به اینکه در کرج در ایام عزاداری فاطمیه تبلیغات بسیار کم بود اظهار داشت: باید برای استان تازه تاسیس البرز زیرساخت تشکیل شود که یک مسئله مهم فرهنگ شهر است.

 

امام جمعه شهر کرج با بیان اینکه بالاخره رئیس ارشاد البرز تغییر کرد، اضافه کرد : در حال حاضر توان گذاشتن یک مدیرکل برای ارشاد این شهر را ندارند و مدیرکل استان تهران با حفظ سمت برای البرز آمده است.

 

وی در ادامه افزود: چرا مسئولان اقدامی درست اساسی در خصوص این مسئله انجام ندادند ،باید فردی مسئولیت ارشاد را برعهده بگیرد که فعالیت دیگری نداشته باشد.

 

امام جمعه شهر کرج با اشاره به اینکه باید به فرهنگ فاطمی برگشت و دستورات حضرت را در تربیت افراد در نظر گرفت اظهار داشت: همه باید اهل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشند.

 

آیت‌الله حسینی همدانی در پایان گفت:: حضرت زهرا شخصیتی انقلابی داشت و خواهان دامتی انقلابی است وهمانگونه که خود در برابر دشمنان ایستادمی خواهد امتش نیز پا به میدان گذارندومانند حضرت اقدام نموده وبصیر باشند.

مطالب مرتبط اجتماعی  , گزارش

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها