جمعه, ۰۱ تیر ۱۳۹۷
»   علمی و فناوری, کارآفرینی, گزارش  »   داشتن یک وب سایت شیک برای کسب درآمد کافی نیست-همایش کسب و کاراینترنتی برگزار شد
407 views
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۳۰

داشتن یک وب سایت شیک برای کسب درآمد کافی نیست-همایش کسب و کاراینترنتی برگزار شد

به گزارش اثرآنلاین از تهران همایش کسب و کار اینترنتی و برندینگ استارتاپ‌ها عصر چهارشنبه ۱۷ شهریور۹۵ درسالن شماره دو سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزارشد.

این همایش به جهت معرفی کسب و کارهای اینترنتی و نحوه راه اندازی آنها و همچنین آموزش اصول برندینگ با حمایت مرکزتوانمند سازی کسب و کارهای نوپا فاوا و با حضور علاقمندان به این حوزه برگزار شد.

فرید پارسایی در بخشی از این همایش در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد از وب سایت گفت:متاسفانه صاحبان وب سایت داشتن یک وب سایت شیک،تبلیغات و ایجاد ترافیک را برای این موضوع کافی می دانند در حالی که این رویایی بیش نیست.

 

 

وی به دلایل نتیجه بخش نبودن این موضوع گفت:سایت پیچیده است،گزینه های بسیار زیادی دارد،ایجاد اعتماد نمی کنند،تردید در تصمیم گیری درمشتری وجود دارد،تمرکز مشتری بدلیل شلوغ بودن سایت کم است.

پارسایی در رابطه با بخش های مختلف یک سایت تجاری گفت: سیستم عضویت یکی از بخش های مهم وب سایت است که می تواند از بخش رایگان و چند بخش پولی با قیمت های مختلف باشد.همچنین داشتن مقالات خوب و حرفه ای بخش مهم دیگری از سایت شما است.

 

در ادامه این برنامه مهدی نوروزی به تعریف مفهوم برند و  ویژگی های آن پرداخت و گفت:یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کنندهٔ خدمات یا فروشندهٔ محصولی خاص باشد که به وسیلهٔ آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد. عنوان قانونی برای برند، نشان تجاری است.

مدیر پورتال دانشگاهی از مزیت های برند به ایجاد اعتبار ،سودآوری بیشتر،ماندگاری در بازار،کاهش هزینه تبلیغات و فروش و بازاریابی اشاره کرد.

وی افزود:هنگامی که کسب و کار جدیدی راه اندازی می کنید خیلی نیازی به رقابت با غول های آن عرصه نیست،بلکه می توانید با پیدا کردن یک زمینه تخصصی سعی کنید در آن به برند اول تبدیل شوید.مثل زمانی که پپسی و کوکاکولا مشغول رقابت بودند رد بول آمد و بازار نوشابه های انرژی زا را تصاحب کرد و به موفقیت خوبی دست یافت.

همچنین روابط عمومی مرکز توانمند سازی فاوا در رابطه با حمایت های این مرکز گفت:این مرکز از طریق ارائه سالن همایش این مرکز برای برگزاری سمینارها و همچنین از طریق سایت این مرکز آماده حمایت از گروه های مختلف کارآفرین می باشد.

 

از حاشیه های این همایش نیز پین گذاری اشتباه برگزار کنندگان همایش بود که در حالی که برنامه در میرداماد برگزار می شد بر روی نقشه گوگل میدان بهارستان و یک چاپخانه علامت گذاری شده بود که موجب گمراهی تعدادی از شرکت کنندگان شد.

۰

مطالب مرتبط علمی و فناوری  , کارآفرینی  , گزارش

به گزارش اثرآنلاین سمیرا رحمانی ورزشکارزن 33 ساله و اصفهانی است که دوازده سال است ورزش را به صورت جدی پی می گیرد و درنهایت در جدیدترین مسابقه ی رکورد زنی توانست حد نصاب لیفت را کسب کند و سهمیه...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از ماهدشت وحید عطایی نایب رئیس شورای شهرماهدشت درمصاحبه اختصاصی با خبرنگارجاذبه گفت:درسال 97 برنامه های متعددی را برای ماهدشت پیش بینی کرده ایم که از جمله آن انجام مطالعات...
مقدمه: اهمیت کلان داده ها در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است که از جمله علت های آن بحث فضای ذخیره سازی زیاد و بروز شبکه های اجتماعی با حجم زیادی از اطلاعات و استفاده از سنسورها در قسمت...
به گزارش اثرآنلاین از کر ج، در این مراسم وحیدی نایب رئیس شورا ، وارسته مدیر منطقه، سرکار خانوم رضائی از معاونین ناحیه دو آموزش وپرورش، فرماندهان کلانتری حسین آباد نیز حضور داشتند. در این مراسم منصور وحیدی با اشاره به فرارسیدن...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها