دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   علمی و فناوری, کارآفرینی, گزارش  »   داشتن یک وب سایت شیک برای کسب درآمد کافی نیست-همایش کسب و کاراینترنتی برگزار شد
706 views
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۳۰

داشتن یک وب سایت شیک برای کسب درآمد کافی نیست-همایش کسب و کاراینترنتی برگزار شد

به گزارش اثرآنلاین از تهران همایش کسب و کار اینترنتی و برندینگ استارتاپ‌ها عصر چهارشنبه ۱۷ شهریور۹۵ درسالن شماره دو سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزارشد.

این همایش به جهت معرفی کسب و کارهای اینترنتی و نحوه راه اندازی آنها و همچنین آموزش اصول برندینگ با حمایت مرکزتوانمند سازی کسب و کارهای نوپا فاوا و با حضور علاقمندان به این حوزه برگزار شد.

فرید پارسایی در بخشی از این همایش در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد از وب سایت گفت:متاسفانه صاحبان وب سایت داشتن یک وب سایت شیک،تبلیغات و ایجاد ترافیک را برای این موضوع کافی می دانند در حالی که این رویایی بیش نیست.

 

 

وی به دلایل نتیجه بخش نبودن این موضوع گفت:سایت پیچیده است،گزینه های بسیار زیادی دارد،ایجاد اعتماد نمی کنند،تردید در تصمیم گیری درمشتری وجود دارد،تمرکز مشتری بدلیل شلوغ بودن سایت کم است.

پارسایی در رابطه با بخش های مختلف یک سایت تجاری گفت: سیستم عضویت یکی از بخش های مهم وب سایت است که می تواند از بخش رایگان و چند بخش پولی با قیمت های مختلف باشد.همچنین داشتن مقالات خوب و حرفه ای بخش مهم دیگری از سایت شما است.

 

در ادامه این برنامه مهدی نوروزی به تعریف مفهوم برند و  ویژگی های آن پرداخت و گفت:یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کنندهٔ خدمات یا فروشندهٔ محصولی خاص باشد که به وسیلهٔ آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد. عنوان قانونی برای برند، نشان تجاری است.

مدیر پورتال دانشگاهی از مزیت های برند به ایجاد اعتبار ،سودآوری بیشتر،ماندگاری در بازار،کاهش هزینه تبلیغات و فروش و بازاریابی اشاره کرد.

وی افزود:هنگامی که کسب و کار جدیدی راه اندازی می کنید خیلی نیازی به رقابت با غول های آن عرصه نیست،بلکه می توانید با پیدا کردن یک زمینه تخصصی سعی کنید در آن به برند اول تبدیل شوید.مثل زمانی که پپسی و کوکاکولا مشغول رقابت بودند رد بول آمد و بازار نوشابه های انرژی زا را تصاحب کرد و به موفقیت خوبی دست یافت.

همچنین روابط عمومی مرکز توانمند سازی فاوا در رابطه با حمایت های این مرکز گفت:این مرکز از طریق ارائه سالن همایش این مرکز برای برگزاری سمینارها و همچنین از طریق سایت این مرکز آماده حمایت از گروه های مختلف کارآفرین می باشد.

 

از حاشیه های این همایش نیز پین گذاری اشتباه برگزار کنندگان همایش بود که در حالی که برنامه در میرداماد برگزار می شد بر روی نقشه گوگل میدان بهارستان و یک چاپخانه علامت گذاری شده بود که موجب گمراهی تعدادی از شرکت کنندگان شد.

مطالب مرتبط علمی و فناوری  , کارآفرینی  , گزارش

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها