چهارشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   استان البرز, تیتریک, کمالشهر, گزارش, مدیریت شهری  »   دعوت از اعضای شوراهای شهر ادوارکمالشهر
159 views
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۷:۲۳

به همت صفری رئیس سال دوم شورای شهر پنجم کمالشهر اتفاق افتاد:

دعوت از اعضای شوراهای شهر ادوارکمالشهر

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد.

در این جلسه هرکدام از اعضا صحبت هایی را در رابطه با مشکلات موجود در کمالشهر مطرح کردند و راهکارهایی هم ارائه کردند که ازجمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

علی صفری رئیس شورای اسلامی شهر کمالشهر گفت:ان شاالله در رسانه های مجازی و مکتوب به سیاست های شورا اشاره کنیم و همچنین واقعیت ها را به مردم بگوییم.

وی افزود:در اطلاع رسانی نباید با هدف رسیدن به مقاصد خاص فردی و جناحی سخن گفته شود و هدف باید بیان واقعیت ها به مردم باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر کمالشهر گفت:درهای شورا به روی رسانه ها و مردم باز است و ما همیشه آماده پاسخگویی هستیم.

ترابیان شهردار کمالشهر هم در پایان این نشست در پاسخ به صحبت های مطرح شده گفت:مدیریت شهر ۱۵۰ هزار نفری قطعا تنها با چند نفر قابل مدیریت نیست و کار درست استفاده از ظرفیت خرد جمعی است.

وی افزود:اعضای ادوارشورای شهر کمالشهر گاهاً از طریق پیامک و تماس تلفنی تذکر،انتقاد و راهنمایی می کنند که بسیار ارزشمند است و نشان دهنده دغدغه ایشان است.

شهردارکمالشهر گفت:ما در شورای پنجم پروژه نیمه تمام به آن شکل نداریم و فقط پروژه میعاد۲۹ است که پارکینگ طبقاتی است که پروژه بزرگی است.

وی افزود:یکی دیگر از پروژه ها هم پروژه کلکتور خرمدشت است که هرسال ۲ میلیارد هزینه می کنیم وکل پروژه حدودا۴۵ میلیارد تومان هزینه برمی دارد.

ترابیان در رابطه با پیشرفت پروژه بیمارستان کمالشهر گفت: در رابطه با این بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی زیربار اجرای آن نمی رفت و اعلام می کرد دولت ابلاغ کرده است فقط پروژه های نیمه تمام پی گرفته شود.

وی افزود:لذا ما هفت هزارمتر زمین و هفت میلیارد تومان پول هزینه کردیم تا بخشی از پروژه اجرا شود و در قالب پروژه های نیمه تمام قرار گیرد که در نهایت مجبور شده است پروژه را تکمیل کند.

شهردارکمالشهرگفت:در بحث پل مکانیزه هم باتوجه به آن که سازه فعلی جوابگو نبود آن را تقویت کردیم تا در آینده به جای دیگری منتقل شود و در این مکان یک پل مکانیزه کامل ساخته شود که قیمت ها کمی افزایش یافته است.

وی در ادامه گفت:ما ۱۲۰ میلیارد تومان از مردم در قالب احکام صادره از کمیسیون ماده صد،چک های برگشتی و غیره طلب داریم در حالی که خودمان گاها برای ده میلیون تومان در شهرداری دچار مشکل هستیم ولی با مردم همراهی می کنیم و بدهی ها را تقسیط می کنیم و مهلت می دهیم.

ترابیان در پایان بر سرمایه گذاری در شهر تاکید کرد.

 

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , کمالشهر  , گزارش  , مدیریت شهری

رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها