یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, استان البرز, گزارش  »   راه اندازی متروی هشتگردتا شهریورسال96
1,054 views
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۵۱

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد درجلسه امروز مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی جدید درآمد و مزایای مددجویان کمیته امداد به سه الی چهار برابر افزایش می یابد.

راه اندازی متروی هشتگردتا شهریورسال۹۶

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزاد راه همت گفت :راه‌اندازی ادامه مسیر آزادراه همت و به بهره‌برداری رسیدن متروی هشتگرد شاهد روان شدن در عبور و مرور جاده‌ای خواهیم بود، جاده طالقان هم با یک دوربرگردان و بدون تونل در سال آینده به بهره برداری خواهید رسید.

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین ،محمود بهمنی در خصوص میزان بودجه برای مردم اظهار کرد: در برنامه‌وبودجه مسائل خوبی برای مردم در نظر گرفته‌شده است،در نظر گرفتن کف حقوق ۲ میلیون تومان برای مردم یکی از این موارد است که بدون شک نقش مؤثری در زندگی مردم ایفا می‌کند.

وی در ادامه افزود: اگرمالیات برای اقشار آسیب پذیر حذف کمک خوبی برای این قشر می باشد ،در خصوص مددجویان کمیته امام خمینی (ره) و یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی کشور هم قرار است با برنامه‌ریزی‌های جدید درآمد و مزایا این قشر تا حدود ۳ الی ۴ برابر افزایش پیدا کند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در واقع موارد ذکرشده در خصوص مسائل برنامه‌وبودجه موجب کاهش اختلاف طبقاتی در سطح کشور خواهد شد و کاهش ضریب جینی در اقتصاد را خواهیم داشت از طرفی امید است با افزایش قیمت نفت در اقتصاد کشورتغییراتی اساسی انجام پذیرد.

بهمنی افزود: متروی هشتگرد تا شهریور سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، لذا باید زیرساخت‌ها آماده شود چراکه با راه‌اندازی این پروژه جمعیت در آن منطقه افزایش خواهد داشت.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی  در خصوص آزاد راه همت تصریح کرد : راه‌اندازی ادامه مسیر آزادراه همت و به بهره‌برداری رسیدن متروی هشتگرد شاهد روان شدن در عبور و مرور جاده‌ای خواهیم بود، جاده طالقان هم با یک دوربرگردان و بدون تونل در سال آینده به بهره برداری خواهید رسید.

بهمنی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه گازرسانی به شهرستان طالقان نیز در نیمه اول سال آینده به اتمام می‌رسد.

مهر

مطالب مرتبط اجتماعی  , استان البرز  , گزارش

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها