جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
»   استان البرز, کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   زنگ مدرسه شهیددارابی باحضورنایب رئیس شورای شهرکرج نواخته شد
276 views
۱ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۵۷

در منطقه 2 شهرداری کرج؛

زنگ مدرسه شهیددارابی باحضورنایب رئیس شورای شهرکرج نواخته شد

آیین نواختن زنگ مدرسه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه ابتدایی شهید دارابی از قدیمی ترین مدارس منطقه درمحله حسین آباد راه آهن برگزار شد.

به گزارش اثرآنلاین از کر ج، در این مراسم وحیدی نایب رئیس شورا ، وارسته مدیر منطقه، سرکار خانوم رضائی از معاونین ناحیه دو آموزش وپرورش، فرماندهان کلانتری حسین آباد نیز حضور داشتند.

در این مراسم منصور وحیدی با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه، ایثار  و شهادت طلبی است و حضور دانش آموزان و معلمان در این عرصه بی دلیل نیست و دانش آموزان بسیاری نیز در هشت سال جنگ تحمیلی شهید و یا جانباز شدند.

نایب رئیس شورا هفته دفاع مقدس را یکی از افتخارات نه تنها ایران بلکه جهان اسلام برشمرد و گفت: ما با اقتدار توانستیم مقابل تمام دنیا بایستیم و از میهن خود دفاع کنیم و پیروز شویم.

وی ادامه داد: وظیفه همه ماست تا در هر جایگاهی قرار داریم از مسئولین گرفته تا اولیاء  دانش آموزان به امر تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش کمک کنیم زیرا تعلیم و تربیت فرآیندی است که آینده ما را می سازد و ما بدون آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت نمی توانیم کشوری توسعه یافته داشته باشیم.

وحیدی افزود: کشورهای توسعه یافته، پیشرفت خود را از نیروی انسانی بویژه مدارس آغاز کردند و نتایج این امر در دراز مدت نمایان می شود. به عبارتی هر کشوری که در زمینه نیروی انسانی سرمایه گذاری کند آینده خود را  تضمین کرده است.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج نیز در آیین نواختن زنگ مدرسه با اشاره به شروع سال تحصیلی گفت: کسب علم و دانش مهترین رسالت شماست و مطمئن باشید مهم‌ترین پس انداز برای شما دانش‌‌آموزان توجه به کسب علم و دانش است و نباید از این موضوع غفلت کنیم و فرصت را از دست ندهید.

وی ادامه داد: دانش آموزان  از توانایی و هوش بالایی برخوردار هستند و کسب معدلهای بالا و راهیابی بسیاری از آنها به مدارس تیزهوشان درمدرسه دارابی، گواهی بر این مدعاست.

وارسته با اشاره به مقارن شدن روز بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس دانش‌آموزان بیشترین حضور را در صحنه‌های جنگ داشتند و دانش آموزان زیادی در این مسیر به شهادت رسیدن و همه ما مکلف و موظفیم که با به مدرسه رفتند و درس خواندن، یاد و خاطره دانش آموزان را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه دانش آموزان ادامه دهنده راه شهدا هستند گفت: دانش آموزان آینده داران فردای کشور هستند و همانطور که شهدا در عرصه دفاع از اسلام  ایران جهاد کردند، دانشآموزان نیز باید در عرصه کسب علم و دانش نیز جهاد کنند.

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها