سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹
»   اجتماعی, استان البرز, گزارش  »   شروع نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کرج
489 views
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۰۰

این نمایشگاه از امروز تا ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در میدان امام‌خمینی (ره) گلستان گلشهر دایر خواهد بود.

شروع نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کرج

این نمایشگاه به منظور ترویج مصرف کالای ایرانی با حضور تولیدکنندگان کالای داخلی در کرج به مدت ده روز گشایش یافت .

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین،  نمایشگاه تولیدات داخلی با حضور تولیدکنندگان کالای ایرانی به منظورتقویت و ترویج مصرف کالای ایرانی در کرج گشایش یافت. این نمایشگاه از امروز  تا ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در میدان امام‌خمینی(ره) گلستان گلشهر برگزار می‌شود.

این نمایشگاه جهت دسترسی مردم به کالاهای باکیفیت داخلی دراستان البرز برپا می‌شود

این نمایشگاه تنها نمایشگاه مورد تائید اتاق اصناف البرز است.تعداد کمی از غرفه‌ها در اختیار برخی از واحدهایی که فعالیت آنها خارج استانی است  ودر استان این فعالیت وجود ندارد.

قیمت‌ تمام محصولات در نمایشگاه توسط کارشناسان اتحادیه ها بررسی می شود فروشندگان موظفند کالای مورد نظر خود را حداقل  ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه نمایند.

اقلام نمایشگاه شامل پوشاک‌، خواروبار‌، کیف و کفش، آجیل‌، خشک بار و تمام  اقلامی که در شب عید مورد نیاز مردم می باشد ،به جز میوه عرضه می‌شود.

کارشناسان اتحادیه‌ها اقلام عرضه شده را قیمت‌گذاری می‌کنند و بازرسان اصناف و بازرسی صنعت و معدن و یک نفر نماینده از تعزیرات در نمایشگاه حضور دارند که در صورتی که هر غرفه تخلف کند، با آن برخورد قانونی صورت گیرد.

تمام اجناس در این نمایشگاه  از نظر کیفیت و قیمت توسط کارشناسان مربوطه کنترل می شوند ،علاوه بر بازرسان و تعزیرات، مدیران نمایشگاه هم ناظر کیفیت بر اجناس عرضه شده هستند.

کامکار معاون استاندار البرز، موفق مدیرکل صنعت البرز، کریمی رئیس اتاق اصناف البرز و جمعی از اعضای هئیت رئیسه اتاق اصناف البرز در این مراسم حضور دارند.

کرج رسا

مطالب مرتبط اجتماعی  , استان البرز  , گزارش

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها