یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
»   اجتماعی, استان البرز, گزارش  »   شروع نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کرج
515 views
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۰۰

این نمایشگاه از امروز تا ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در میدان امام‌خمینی (ره) گلستان گلشهر دایر خواهد بود.

شروع نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کرج

این نمایشگاه به منظور ترویج مصرف کالای ایرانی با حضور تولیدکنندگان کالای داخلی در کرج به مدت ده روز گشایش یافت .

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین،  نمایشگاه تولیدات داخلی با حضور تولیدکنندگان کالای ایرانی به منظورتقویت و ترویج مصرف کالای ایرانی در کرج گشایش یافت. این نمایشگاه از امروز  تا ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در میدان امام‌خمینی(ره) گلستان گلشهر برگزار می‌شود.

این نمایشگاه جهت دسترسی مردم به کالاهای باکیفیت داخلی دراستان البرز برپا می‌شود

این نمایشگاه تنها نمایشگاه مورد تائید اتاق اصناف البرز است.تعداد کمی از غرفه‌ها در اختیار برخی از واحدهایی که فعالیت آنها خارج استانی است  ودر استان این فعالیت وجود ندارد.

قیمت‌ تمام محصولات در نمایشگاه توسط کارشناسان اتحادیه ها بررسی می شود فروشندگان موظفند کالای مورد نظر خود را حداقل  ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه نمایند.

اقلام نمایشگاه شامل پوشاک‌، خواروبار‌، کیف و کفش، آجیل‌، خشک بار و تمام  اقلامی که در شب عید مورد نیاز مردم می باشد ،به جز میوه عرضه می‌شود.

کارشناسان اتحادیه‌ها اقلام عرضه شده را قیمت‌گذاری می‌کنند و بازرسان اصناف و بازرسی صنعت و معدن و یک نفر نماینده از تعزیرات در نمایشگاه حضور دارند که در صورتی که هر غرفه تخلف کند، با آن برخورد قانونی صورت گیرد.

تمام اجناس در این نمایشگاه  از نظر کیفیت و قیمت توسط کارشناسان مربوطه کنترل می شوند ،علاوه بر بازرسان و تعزیرات، مدیران نمایشگاه هم ناظر کیفیت بر اجناس عرضه شده هستند.

کامکار معاون استاندار البرز، موفق مدیرکل صنعت البرز، کریمی رئیس اتاق اصناف البرز و جمعی از اعضای هئیت رئیسه اتاق اصناف البرز در این مراسم حضور دارند.

کرج رسا

مطالب مرتبط اجتماعی  , استان البرز  , گزارش

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها