پنجشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
»   گزارش, مدیریت شهری  »   شریفی گفت:بودجه خرید بهینه سازی معابر کرج به تصویب شورای شهر رسید
776 views
۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۰۵

تصویب خرید آسفالت در جهت بهینه سازی سطح معابردر شورای شهرکرج

شریفی گفت:بودجه خرید بهینه سازی معابر کرج به تصویب شورای شهر رسید

بودجه خرید آسفالت شهرداری کرج در سال 96 بررسی شد.

یکصد و پنجاه و سومین جلسه کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج، بودجه پیشنهادی شهرداری این کلانشهر برای خرید آسفات در سال ۹۶ را روی میز مذاکره قرار داد.

به گزارش گروه اجتماعی اثر آنلاین رضا شریفی رئیس کمیسیون بودجه و تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، گفت: نمایندگان مردم با جدیت و تلاش  قابل توجهی به بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری کرج در سال ۹۶ می پردازند.

وی در ادامه از روند اجرای این جلسات به بررسی بودجه خرید آسفالت مناطق ۱۲ گانه جهت آسفالت، روکش و لکه گیری سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: به اعتقاد اعضای شورای اسلامی شهر لازم است در وضعیت آسفالت در معابر و خیابان های سطح شهر تغییر و تحول اساسی انجام پذیرد تا رضایت شهروندان در این تغییرات افزایش یابد.

شریفی در خصوص استفاده از آسفالت مرغوب جهت داوم بیشتر و کاهش هزینه ها اشاره کرد و گفت: هر چه آسفالت مورد استفاده در شهر از کیفیت بهتری برخوردار باشد ،هزینه های شهرداری به مراتب در پرداخت خسارات و هزینه های گزاف برای  تخریب خیابانها و معابر کاهش می یابد.

این عضو شورا در ادامه افزود:بودجه ادامه پروژه تسطیح ۴۷ قطعه شهداء و جانبازان و شهدای کلاک نیز مطرح وبه تصویب شورای شهر رسید.

شریفی گفت: خرید مصالح جهت مناسب سازی معابروخیابانها از دیگر موارد مطرح شده بود که ضمن تاکید بر اجرای صحیح این پروژه، مصوب شد.

وی در ادامه افزود: رفع معارضات تاسیسات شهری در محدوده پروژه های عمرانی سطح شهر و خرید حمل قطعات بتنی استاندارد از موارد مطرح شده در دفترچه بودجه پیشنهادی شهرداری کرج بود که به بحث و بررسی شورای شهر رسید.

شریفی اظهار داشت:بهسازی معابر و جدول گذاری ضلع غربی بیمارستان البرز و معابر بیدارچشمه نیز پس ازقرائت رای اعتماد گرفت.

این مسئول در ادامه افزود:پروژه تکمیل و بهسازی منطقه کم برخوردار اوقافی و حیدر آباد شرقی و همچنین بهسازی پیاده رو و اصلاحات هندسی سطح منطقه از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

شریفی در پایان گفت:در جلسه مذکور بکارگیری مشاور برای اجرای تقاطعات و بزرگراه ها مطرح و به تصویب شورای شهر رسید.

ایشان در خصوص اجرای عملیات تعمیر و نگهداری پل های سطح شهرگفت :بلوار موذن با آزادی، بلوار ماهان با بلوار امام خمینی (ؤه) بلوار علامه جعفری با بلوار جمهوری جنوبی، بلوار ولیعصر مهر شهر با راه آنهن تهران تبریز، بلوار شهید شمس تا خیابان شهید بهشتی و تقاطع غیر همسطح خوارزمی مطرح و به تصویب کمیسیون  تلفیق بودجه شورای شهر کرج رسید.

پایگاه خبری مدیریت شهری كرج

مطالب مرتبط گزارش  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
یاسرسلگی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرگرمدره طی سخنانی با حضورفرماندارکرج و مسئولین شهرستانی با اشاره به مشکلاتی که مردم گرمدره با آنها مواجهه هستند گفت:بجزاداره مخابرات، گاز و آب اداره دیگری در شهرگرمدره مستقر نیست، که این موضوع مشکلات زیادی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها