سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶
»   یادداشت  »   صهیونیسم چیست؟
148 views
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۴

صهیونیسم چیست؟

🔥آواره کردن مردم مظلوم و قتل هزاران کودک بی گناه به چه گناهی؟؟؟؟؟!!!!!!!😡😡😡😡
⚫️این کلمه از ریشه صهیون (صیون) است که نام کوهی در جنوب غربی قدس (اورشلیم) است .صهیونیست ها ادعا می کنند که حضرت داود و حضرت سلیمان ع زمانی آنجا سکونت داشته اند و خداوند این سرزمین را به آنها وعده داده است تا بتوانند دوباره این حکومت را در آنجا برپا کنند. صهیونیسم یک پدیده سیاسی با آرمان های جاه طلبانه ،نژاد پرستانه و استعمارگرانه است که زیر پوشش مذهب یهود ،جلوه مذهبی به خود میگیرد و می کوشد به عنوان ناجی قوم یهود اهداف خود را دنبال کند و غصب فلسطین و جنایات و خود را در اراضی اشغالی ،توجیه کند.(اولین کسی که این ادعا رامطرح کرد،هرتزل بود.)
صهیونیست قصد دارد تا یک حکومت مستقل برای یهودی ها تشکیل دهد و این حکومت را در فلسطین(زادگاه داود نبی) برپا کند تا همه یهودی ها یکجا جمع شده و دولتی مستقل تشکیل دهد. به این منظور خود را بر سرِ مردم بی دفاع فلسطین آوار کرده آنها را از خانه و سرزمین خودشان بیرون می راند و برای توجیه این عمل ظالمانه خود مدعی است که “در طول تاریخ به قوم یهود ظلم و ستم شده،از همین رو جریان #هولوکاست ؛سوزاندن یهودیان و یهود آزاری را به صورت اغراق آمیز مطرح میکنند تا خود را در اذهان بین المللی مظلوم جلوه دهند.
دولت صهیونیسم با مظلوم نمایی و اغراق بیش از حد در ستم های وارد شده به انها ،یهودیان را تشویق کرده تا به فلسطین مهاجرت نموده و اشغال فلسطین را بیش از پیش محقق کند.
🔵صهیونیسم خود را نژاد برتر می داند و سایر ملت ها و ادیان را دارای حقوق انسانی نمی دانند. تمام این بهانه ها را آورده تا به اعمال ظالمانه و نژاد پرستانه خود چهره قانونی بدهند. و در این راه از حمایت های آمریکا و اروپا برخوردار هستند. از طرفی اسکان یهودی ها در فلسطین برای سراسر دنیای غرب سودمند خواهد بود.
صهیونیسم با غیر دینی (سیاسی) کردن یهودیت به منافع استعماری خود در خاورمیانه دامن میزند. این در حالی است که یهودیت دیندار میتواند برای غرب خطر آفرین باشد .
با این همه نباید فراموش کرد که اسرائیل و یاورانش ،محکوم به شکست هستند. به گفته قرآن: ” آنها محکوم به ذلت و خواری هستند ،به هرکجا متوسل شوند،مگر به دین خدا و عهد مسلمین درآیند وآنان پیوسته اسیر بدبختی و ذلت شدند.”(آل عمران/۱۱۲)
آری ملتی که غضب خدا را برای خود خریده اند ،از بین رفتنی هستند و مصداق کامل استکبار جهانی هستند.
#با آرزوی رهایی هر چه زودتر فلسطین وقدس اشغالی از دست صهیونیسم 🌺🌺🌺🌺🌺🌺
#القدس لنا

۰

مطالب مرتبط یادداشت

سال 1359 درست دو سال پس از تولد نظامی مبتنی بر آراء مردم و در پی انقلابی عظیم و شکوهمند، در واپسین روزهای شهریور سال پنجاه و نه، جهان شاهد شروع جنگی نابرابر از سوی همسایه ی غربی ایران بود؛...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
شورای شهر کرج هنگام انتخابات همسو با موج انتخابات ریاست جمهوری شورای اعتدالی یا به بیانی بهتر شورایی اصلاح طلب شکل گرفت و بجز یک نفر همه اعضای آن از لیست اعتدال انتخاب شدند.این لیست انتخاب شده دارای ویژگی های...
  تحریریه اقتصادی: بسیاری از مردم ما این گونه تصور می کنند که کشورهایی که امروزه جزو اقتصادهای برتر دنیا محسوب می شوند در تاریخ خود روزهای سخت و پرکاری را گذرانده اند روزهایی که مجبور بوده اند ساعت های زیادی...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها