پنجشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
»   یادداشت  »   صهیونیسم چیست؟
503 views
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۴

صهیونیسم چیست؟

🔥آواره کردن مردم مظلوم و قتل هزاران کودک بی گناه به چه گناهی؟؟؟؟؟!!!!!!!😡😡😡😡
⚫️این کلمه از ریشه صهیون (صیون) است که نام کوهی در جنوب غربی قدس (اورشلیم) است .صهیونیست ها ادعا می کنند که حضرت داود و حضرت سلیمان ع زمانی آنجا سکونت داشته اند و خداوند این سرزمین را به آنها وعده داده است تا بتوانند دوباره این حکومت را در آنجا برپا کنند. صهیونیسم یک پدیده سیاسی با آرمان های جاه طلبانه ،نژاد پرستانه و استعمارگرانه است که زیر پوشش مذهب یهود ،جلوه مذهبی به خود میگیرد و می کوشد به عنوان ناجی قوم یهود اهداف خود را دنبال کند و غصب فلسطین و جنایات و خود را در اراضی اشغالی ،توجیه کند.(اولین کسی که این ادعا رامطرح کرد،هرتزل بود.)
صهیونیست قصد دارد تا یک حکومت مستقل برای یهودی ها تشکیل دهد و این حکومت را در فلسطین(زادگاه داود نبی) برپا کند تا همه یهودی ها یکجا جمع شده و دولتی مستقل تشکیل دهد. به این منظور خود را بر سرِ مردم بی دفاع فلسطین آوار کرده آنها را از خانه و سرزمین خودشان بیرون می راند و برای توجیه این عمل ظالمانه خود مدعی است که “در طول تاریخ به قوم یهود ظلم و ستم شده،از همین رو جریان #هولوکاست ؛سوزاندن یهودیان و یهود آزاری را به صورت اغراق آمیز مطرح میکنند تا خود را در اذهان بین المللی مظلوم جلوه دهند.
دولت صهیونیسم با مظلوم نمایی و اغراق بیش از حد در ستم های وارد شده به انها ،یهودیان را تشویق کرده تا به فلسطین مهاجرت نموده و اشغال فلسطین را بیش از پیش محقق کند.
🔵صهیونیسم خود را نژاد برتر می داند و سایر ملت ها و ادیان را دارای حقوق انسانی نمی دانند. تمام این بهانه ها را آورده تا به اعمال ظالمانه و نژاد پرستانه خود چهره قانونی بدهند. و در این راه از حمایت های آمریکا و اروپا برخوردار هستند. از طرفی اسکان یهودی ها در فلسطین برای سراسر دنیای غرب سودمند خواهد بود.
صهیونیسم با غیر دینی (سیاسی) کردن یهودیت به منافع استعماری خود در خاورمیانه دامن میزند. این در حالی است که یهودیت دیندار میتواند برای غرب خطر آفرین باشد .
با این همه نباید فراموش کرد که اسرائیل و یاورانش ،محکوم به شکست هستند. به گفته قرآن: ” آنها محکوم به ذلت و خواری هستند ،به هرکجا متوسل شوند،مگر به دین خدا و عهد مسلمین درآیند وآنان پیوسته اسیر بدبختی و ذلت شدند.”(آل عمران/۱۱۲)
آری ملتی که غضب خدا را برای خود خریده اند ،از بین رفتنی هستند و مصداق کامل استکبار جهانی هستند.
#با آرزوی رهایی هر چه زودتر فلسطین وقدس اشغالی از دست صهیونیسم 🌺🌺🌺🌺🌺🌺
#القدس لنا

مطالب مرتبط یادداشت

درابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا درجهان وایران رفتارهای غیرعاقلانه ای از عده ای دیده شد که توسط علمای دینی ردشد و این افرادرا نه افراددیندار که افراد احمقی دانستند که برای مطرح شدن خوداز حربه دین می خواهنداستفاده کنند که...
مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها