دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   تیتریک, مدیریت شهری  »   ضرورت بهره برداري از پتانسيل هاي مديريت شهري هنگام بروز بحران ضروري است
626 views
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۰

شهردار کرج:

ضرورت بهره برداری از پتانسیل های مدیریت شهری هنگام بروز بحران ضروری است

شهردار کرج با بیان اینکه مديريت شهري اين كلانشهر براي ساماندهي شهر هنگام بروز بحران هاي جوي آمادگي كامل دارد، عنوان کرد: انجام اقدامات لازم در اين خصوص و بهره گيري از پتانسيل هاي موجود در شهرداري از اولويت هاي اين مجموعه خدمت رسان مي باشد.

به گزارش اثرآنلاین علی ترکاشوند در گفتگویی این مطلب را عنوان کرد و گفت: از اولین ساعات بارش زمستانی، در مرحله اول معاونت خدمات شهری کرج با کمک نیروهای خود، در حال برف روبی شریانات اصلی و فرعی شهر هستند و کلیه معابر با انجام عملیات نمک پاشی برای ایمن شدن در برابر یخ بندان و تسهیل در عبور و مرور شهروندان آماده می شوند.

شهردار کرج اظهار داشت: همچنین با توجه به بارش حجم زیاد برف، عوامل معاونت خدمات شهری و دیگر حوزه های ذیربط این دستگاه برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه های درختان و آسیب به شهروندان و جلوگیری از حوادث اقدام به برف  تکانی درختان در نقاط مختلف شهر مشغول هستند.

ترکاشوند ادامه داد: مدیریت شهری کرج با برنامه ریزی های صورت گرفته از ماه های  گذشته برای بارش احتمالی باران و برف در آماده باش کامل بوده و شهرداری کرج برای جلوگیری از بروز آب گرفتگی های معابر، در چندین نوبت همه کانال ها و مسیل های شهر را لایروبی کرده است.

این مسئول با بیان اینکه اکنون  تردد شهروندان با سهولت بیشتری نسبت به ساعت های اولیه صبح امروز صورت می پذیرد گفت: تلاش های نیروهای زحمت کش خدمات شهری و خدمات موتوری شهرداری کرج برای رفع مشکلاتی ناشی از برف همچنان ادامه دارد و شهروندان کرجی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی و یا مشکلاتی از این قبیل با سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷  این دستگاه در ارتباط باشند تا موارد در اسرع وقت پی‌گیری شود.

وی گفت: در چنین مواقعی علاوه بر مسئولان، مردم نیز مسئولیت هایی دارند، از جمله اینکه باید خودروی های شخصی خود را مجهز به لوازم مورد نیاز فصول سرد سال کرده و آمادگی لازم را برای رانندگی هنگام بارش داشته باشند زیرا اگر برای حتی یک خودرو اتفاقی در معابر رخ دهد کلیه معابر مجاور تحت تاثیر قرار می گیرند و معضلات ترافیکی به وجود می آید.

 پایگاه خبری مدیریت شهری کرج

مطالب مرتبط تیتریک  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...