پنجشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
»   کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   طرح ساماندهی شهر کرج در ایام پایان سال
451 views
۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۳۲

پرداخت حقوق ومعوقات پرسنل شهرداری تا 20 اسفند سال جاری

طرح ساماندهی شهر کرج در ایام پایان سال

اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در ایام پایانی سال جاری توسط شهرداری کرج انجام می پذیرد/تامین حقوق پرسنل شهرداری کرج تا 20 اسفند سال جاری امکان پذیر است.

به گزارش گروه اجتماعی اثر آنلاین شهردار کرج در خصوص استقبال از بهارطبیعت گفت: ستاد استقبال از بهارشهرداری کرج باید تمهیدات لازم را در حوزه های مختلف فراهم نماید تا با نزدیک شدن به روز های  پایانی سال برنامه ریزی های مناسبی در راستای اجرای اقدامات مطلوب این دستگاه در هفته درختکاری، پنجشنبه آخر سال،چهارشنبه سوری و… صورت پذیرد و شهر میزبان شایسته ای برای فصل بهار باشد.

علی ترکاشوند در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج که عصر روز گذشته با حضور قائم مقام، معاونان، مدیران عامل سازمان های تابعه، مناطق و ادارات ستادی این دستگاه برگزار شد بر پرداختی های تمامی کارکنان شهرداری اعم از رسمی، تامین نیرو، فضای سبز و خدمات شهری تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری تاکید ویژه کرد.
وی در ادامه گفت: از مهمترین برنامه های این دستگاه در ایام پایان سال ونزدیک شدن به سال جدیدساماندهی هر چه بیشتر معابر شهر با اجرای عملیات آسفالت و زیرسازی می باشد که باید از سوی مدیران ذیربط در این زمینه مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
ترکاشوند در خصوص وضعیت ساماندهی دستفروشان گفت: طرح ساماندهی دستفروشان شهر از جمله برنامه های شهرداری می باشد و معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در این زمینه با شناسایی دستفروشان مکانهای رابرای آنها در نظر گرفته است. تا علاوه برجلوگیری از کسب وکار آنها ترافیک وسد معبر ایجاد نگردد.
وی در پایان این جلسه از شهروندان خواست تا با پرداخت به موقع عوارض خود به شهرداری کرج این دستگاه را در خدمات رسانی کیفی تر به شهر و شهروندان یاری رسانند و نهایت همکاری را در  این زمینه با شهرداری داشته باشند.
گفتنی است در این جلسه شهردار کرج از مدیر بانک شهر شعبه میدان توحید به پاس کسب موفقیت این شعبه در زمینه تحقق اهداف، کنترل های داخلی و بهبود عملکردها  قدردانی کرد و این مهم را نشان از فعالیت بسیار مطلوب مدیر و کارکنان شعبه مذکور دانست.

پایگاه خبری مدیریت شهری كرج

مطالب مرتبط کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...