جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
»   استان البرز, مدیریت شهری  »   ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است
323 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۱

💢حاجی قاسمی:

ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است

🔸🔹دبیر شورای شهر کرج با تاکید بر لزوم جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در محمود آباد کرج از تهدید ظرفیت های گردشگری در این منطقه خبر داد.

🔹🔸به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز و همزمان با ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی، مهدی حاجی قاسمی پیش از آغاز دستور جلسه ضمن تذکری مبنی بر ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده محمود آباد کرج، خواستار جلوگیری از این رویه توسط شهرداری کرج شد.

🔹🔸دبیر شورای اسلامی شهر کرج افزود: متاسفانه با گذشت کمتر از یک ماه از افزوده شدن محمود آباد به حریم شهر کرج، شاهد ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه هستیم و با توجه به ظرفیت های موجود در این محدوده و جاذبه های توریستی و گردشگری موجود، لازم است تدبیر درستی در این خصوص اتخاذ شود.

🔹🔸وی خواستار اقدامات دستگاههای مربوطه از جمله شهرداری و کنترل و نظارت بر ساخت و ساز های این منطقه شد و اظهار داشت: ساخت وسازهای غیرمجاز سبب نابسامانی بسیاری در استان البرز شده که باید برنامه ریزی جدی در این زمینه صورت گیرد.

🔹🔸حاجی قاسمی در پایان با تاکید بر مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز و تصرف غیر قانونی اراضی دولتی و شهری، آن را یک سیاست ملی و از مطالبات جدی مقام معظم رهبری دانست.

🔹🔸 رشد ساخت و سازهای غیر مجاز در سایه خلاء نظارت دهیاری روستای محمود آباد مهم ترین دلیل بر درخواست الحاق این روستا به محدوده قانونی کلانشهر کرج بود.

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , مدیریت شهری

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها