چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   استان البرز, مدیریت شهری  »   ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است
104 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۱

💢حاجی قاسمی:

ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است

🔸🔹دبیر شورای شهر کرج با تاکید بر لزوم جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در محمود آباد کرج از تهدید ظرفیت های گردشگری در این منطقه خبر داد.

🔹🔸به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز و همزمان با ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی، مهدی حاجی قاسمی پیش از آغاز دستور جلسه ضمن تذکری مبنی بر ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده محمود آباد کرج، خواستار جلوگیری از این رویه توسط شهرداری کرج شد.

🔹🔸دبیر شورای اسلامی شهر کرج افزود: متاسفانه با گذشت کمتر از یک ماه از افزوده شدن محمود آباد به حریم شهر کرج، شاهد ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه هستیم و با توجه به ظرفیت های موجود در این محدوده و جاذبه های توریستی و گردشگری موجود، لازم است تدبیر درستی در این خصوص اتخاذ شود.

🔹🔸وی خواستار اقدامات دستگاههای مربوطه از جمله شهرداری و کنترل و نظارت بر ساخت و ساز های این منطقه شد و اظهار داشت: ساخت وسازهای غیرمجاز سبب نابسامانی بسیاری در استان البرز شده که باید برنامه ریزی جدی در این زمینه صورت گیرد.

🔹🔸حاجی قاسمی در پایان با تاکید بر مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز و تصرف غیر قانونی اراضی دولتی و شهری، آن را یک سیاست ملی و از مطالبات جدی مقام معظم رهبری دانست.

🔹🔸 رشد ساخت و سازهای غیر مجاز در سایه خلاء نظارت دهیاری روستای محمود آباد مهم ترین دلیل بر درخواست الحاق این روستا به محدوده قانونی کلانشهر کرج بود.

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , مدیریت شهری

  فضای سبز به‌ویژه پارک‌های شهری، به‌عنوان عصر اصلی در اوقات فراغت و آرامش بخشی به شهروندان حیاتی است. از سوی دیگر، یکی از راههای رسیدن به توسعه پایدار و ایجاد سرزندگی، داشتن رفاه و آسایش در زندگی جامعه می‌باشد که...
به گزارش اثرآنلاین از کر ج، در این مراسم وحیدی نایب رئیس شورا ، وارسته مدیر منطقه، سرکار خانوم رضائی از معاونین ناحیه دو آموزش وپرورش، فرماندهان کلانتری حسین آباد نیز حضور داشتند. در این مراسم منصور وحیدی با اشاره به فرارسیدن...
به گزارش اثرآنلاین از کرج همایش تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان مدال آور المپیکی البرز صبح سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه در سالن میلاد شهرداری کرج برگزارشد. منصور وحیدی نائب رئیس شورای شهر کرج در این مراسم طی سخنانی...
به گزارش اثرآنلاین از کرج اکبر سلیم نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در برنامه تجلیل از المپیون ها و مدال آوران المپیک البرز که در سالن میلاد شهرداری کرج با تقدیر از جوانان و ورزشکاران گفت:ورزشکاران افتخاران البرز...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها