شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, مدیریت شهری  »   ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است
621 views
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۴۱

💢حاجی قاسمی:

ظرفیت های گردشگری محمود آباد کرج با ساخت و ساز غیر مجاز تهدید شده است

🔸🔹دبیر شورای شهر کرج با تاکید بر لزوم جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در محمود آباد کرج از تهدید ظرفیت های گردشگری در این منطقه خبر داد.

🔹🔸به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز و همزمان با ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی، مهدی حاجی قاسمی پیش از آغاز دستور جلسه ضمن تذکری مبنی بر ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده محمود آباد کرج، خواستار جلوگیری از این رویه توسط شهرداری کرج شد.

🔹🔸دبیر شورای اسلامی شهر کرج افزود: متاسفانه با گذشت کمتر از یک ماه از افزوده شدن محمود آباد به حریم شهر کرج، شاهد ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه هستیم و با توجه به ظرفیت های موجود در این محدوده و جاذبه های توریستی و گردشگری موجود، لازم است تدبیر درستی در این خصوص اتخاذ شود.

🔹🔸وی خواستار اقدامات دستگاههای مربوطه از جمله شهرداری و کنترل و نظارت بر ساخت و ساز های این منطقه شد و اظهار داشت: ساخت وسازهای غیرمجاز سبب نابسامانی بسیاری در استان البرز شده که باید برنامه ریزی جدی در این زمینه صورت گیرد.

🔹🔸حاجی قاسمی در پایان با تاکید بر مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز و تصرف غیر قانونی اراضی دولتی و شهری، آن را یک سیاست ملی و از مطالبات جدی مقام معظم رهبری دانست.

🔹🔸 رشد ساخت و سازهای غیر مجاز در سایه خلاء نظارت دهیاری روستای محمود آباد مهم ترین دلیل بر درخواست الحاق این روستا به محدوده قانونی کلانشهر کرج بود.

مطالب مرتبط استان البرز  , مدیریت شهری

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها