دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
»   ازدواج, گزارش  »   عادتهای مهم در ارتباط با همسر
515 views
۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۰۳

داشتن عادات مناسب در زندگی مشترک

عادتهای مهم در ارتباط با همسر

عادتهای خوب در ارتباط با همسر برای داشتن یک زندگی ایده آل باعث تعامل طرفین در زندگی مشترک می شود

به گزارش گروه ازدواج اثرآنلاین ،برای داشتن زندگی سالم در ارتباط با همسر باید عاد تهایی را که به نظر می رسد برای همسر انرژ ی بخش وخوب است را به طور دایم تا پایان عمر داشته باشیم ،علاقه همسر را در نظر بگیریم .

از حال همسر خود در طی روز اطلاع پیدا کنید با یک تماس تلفنی ویا اینکه به مناسبت سالگرد ازدواج یا تولدش کار خاصی را انجام دهید البته حتما نباید خرید یک هدیه باشد کار خارق العاده ای که اورا خوشحال می کند بهترین هدیه برای همسرتان است.

باید سعی کرد که غرور وتکبر را از خود دور کنیم چه بسا دختران از مردی که اعتماد به نفس بالایی دارد بسیار خوششان می آید واحساس امنیت وآسودگی در برابر وی را دارندغرور را ترک کنیم زیرا قابل تحمل برای طرفین نیست.

با توجه به اینکه مردان دربرابر زنان حسی دارند که زن عاشق مراقب همسرش است اما به محض اینکه زن مادرمی شود تا حدودی مرد را فراموش می کندکه در این صورت زنان نباید با آمدن فرزند از همسر خود غافل شوند.

مردان در برابر همسران هراز گاهی مانند مردان قدیمی رفتار کنند درب را برای همسرشان باز کرده ونگه دارندهزینه شام را حساب کنندوبگذارند همسرشان جلوتر از آنها وارد شود.

زنان دوست دارند که مردانشان به حرفهای آنها گوش کنند زیرا مرد شنونده وزن سخنگوی خوبی برای مرد است پس وقتی وارد خانه       می شوید سعی کنید با بی تفاوتی از کنار همسرتان در گوش دادن به صحبتهایش نگذریدوحتی اگر در حال دیدن برنامه ویا کار دیگری هستید آن را کنار گذاشته وبا این کار به زن خود بفهمانید که مورد توجه شماست وبه حرفهای وی گوش می دهید.

در ارتباط با همسر خیانت نکنید وبا صداقت وروراستی با شریک زندگیتان رفتار کنید زیرا دروغ یک روز برملا خواهد شد وزندگی شما رابه مخاطره خواهد انداخت.

زن درزندگی یک مرد باید در الویت اول قرار گیرد قبل از قراربا دوستان در ابتدا به همسر رسیدگی نماید زیرا زنان دوست دارند که در نظر مردشان اولویت اول زندگی وی خواهند بود.

در کارهای منزل مردان باید به همسرانشان کمک کنند تا وی احساس خستگی نکند چه بسا کمک کردن در این امر زن را شاداب وبسیار پر انرژی خواهدکرد.

در مشاجر ه ها هیچ گاه از عذرخواهی در برابر همسرتان غرور وتکبر نداشته باشیدبا این کار رابطه را بسیار عالیتر خواهید کرد.

سعی کنید روحیات همسرتان را دریابیدزیرا وی در بعضی مواقع تحمل بذله گوییهای شمارا ندارد.

به طور کلی سعی کنید همسران خودرا مورد توجه خاص خود قرار دهید وبا بی توجهی اورا از خود دور نکنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گلبرگ ازدواج

مطالب مرتبط ازدواج  , گزارش

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل ازهفته نامه جاذبه از کمالشهر در اولین جلسه به ریاست صفری رئیس سال دوم شورای شهر پنجم کمالشهر اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر کمالشهر انتخاب شدند. براساس این گزارش اسامی اعضا به شرح زیر...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها