چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   استان البرز, تیتریک, مدیریت شهری  »   نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است
73 views
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۲۷

رئیس شورای اسلامی استان البرز:

نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است

به گزارش اثرآنلاین از کرج صبح امروز شنبه هشتم اردیبهشت نودوهفت نشست مطبوعاتی شورای اسلامی استان البرز سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کرج باحضوراعضای این شورا و خبرنگاران برگزار شد.

نادرایزدبین رئیس این شورا در پاسخ به سوال اختصاصی اثرآنلاین در رابطه با ارتباط این شورا و نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی گفت:این ارتباط را به عنوان یک ظرفیت و می بینیم و سعی داشتیم نقطه نظرات خود را هم منتقل کنیم.

وی افزود:ما در بحث های مختلفی از جمله بودجه استان،قانون ارزش افزوده و اصلاح سایر قوانین صحبت های سازنده ای را با کولیوند به عنوان رئیس کمیسیون شوراهای مجلس داشتیم.

این مسئول در پاسخ به بحث کمبود بودجه شوراها و شهرداری های استان گفت:تنها راه برای رفع مشکلات مالی شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی و توجه به این موضوع است.

وی افزود:اگر حدود این هفتصد عضوشوراهای شهروروستای استان البرز در رابطه با این موضوع همراهی کنند اتفاقات مثبتی رقم خواهد خورد.

نادرایزدبین افزود:ما یک شیوه نامه سرمایه گذاری داریم که توسط وزارت کشور ارائه شده است که اعضای شوراها می توانند از آن بهره برداری کنند.

نقدینه عضو شورای استان البرز نیزگفت:ما همچنین در نشست های خود با اکبریان دیگر نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی که به رئیس کمیسیون صنایع مجلس هم هست توانستیم به نتایج مناسبی از جمله ایجاد کارگاههای روستایی و حمایت از صنایع استان در بحث دیرکرد وام ها برسیم.

تک زارع دیگر عضو شورای استان هم با اشاره به برنامه های پیش رو در رابطه با آموزش دهیاران گفت:برنامه های آموزشی مختلفی از جمله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوپا برای آنها داریم و بنا داریم فصلنامه ای هم منتشر کنیم.

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , مدیریت شهری

به گزارش اثرآنلاین سمیرا رحمانی ورزشکارزن 33 ساله و اصفهانی است که دوازده سال است ورزش را به صورت جدی پی می گیرد و درنهایت در جدیدترین مسابقه ی رکورد زنی توانست حد نصاب لیفت را کسب کند و سهمیه...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از ماهدشت وحید عطایی نایب رئیس شورای شهرماهدشت درمصاحبه اختصاصی با خبرنگارجاذبه گفت:درسال 97 برنامه های متعددی را برای ماهدشت پیش بینی کرده ایم که از جمله آن انجام مطالعات...
  علیرضا عبادالهی کارشناس سوادرسانه ای و مدرس دانشگاه دانش-انتقادی- ضرورت اجرا:جامعه با ورود به عصر ارتباطات دچار تحولات گسترده وشگرف شده است که به دلیل در دسترس بودن بیشتر ابزار ارتباطی وتنوع آنها از نظر ساختار وامکانات طیف وسیعی ازمردم را...
ثریا چراغی:دوران کودکی برای افراد دوران خاطرات شیرین و بازی های کودکانه است،فارغ و سبک بال از هرمسئولیتی،اما برای کودک کار آن کس که شانه های کودکانه آن یارای تحمل بارمسئولیت ودغدغه کسب درآمدراندارداین دوران دیگردوران شیرین کودکی نیست.به کارگیری...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها