جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
»   استان البرز, تیتریک, مدیریت شهری  »   نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است
144 views
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۲۷

رئیس شورای اسلامی استان البرز:

نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است

به گزارش اثرآنلاین از کرج صبح امروز شنبه هشتم اردیبهشت نودوهفت نشست مطبوعاتی شورای اسلامی استان البرز سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کرج باحضوراعضای این شورا و خبرنگاران برگزار شد.

نادرایزدبین رئیس این شورا در پاسخ به سوال اختصاصی اثرآنلاین در رابطه با ارتباط این شورا و نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی گفت:این ارتباط را به عنوان یک ظرفیت و می بینیم و سعی داشتیم نقطه نظرات خود را هم منتقل کنیم.

وی افزود:ما در بحث های مختلفی از جمله بودجه استان،قانون ارزش افزوده و اصلاح سایر قوانین صحبت های سازنده ای را با کولیوند به عنوان رئیس کمیسیون شوراهای مجلس داشتیم.

این مسئول در پاسخ به بحث کمبود بودجه شوراها و شهرداری های استان گفت:تنها راه برای رفع مشکلات مالی شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی و توجه به این موضوع است.

وی افزود:اگر حدود این هفتصد عضوشوراهای شهروروستای استان البرز در رابطه با این موضوع همراهی کنند اتفاقات مثبتی رقم خواهد خورد.

نادرایزدبین افزود:ما یک شیوه نامه سرمایه گذاری داریم که توسط وزارت کشور ارائه شده است که اعضای شوراها می توانند از آن بهره برداری کنند.

نقدینه عضو شورای استان البرز نیزگفت:ما همچنین در نشست های خود با اکبریان دیگر نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی که به رئیس کمیسیون صنایع مجلس هم هست توانستیم به نتایج مناسبی از جمله ایجاد کارگاههای روستایی و حمایت از صنایع استان در بحث دیرکرد وام ها برسیم.

تک زارع دیگر عضو شورای استان هم با اشاره به برنامه های پیش رو در رابطه با آموزش دهیاران گفت:برنامه های آموزشی مختلفی از جمله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوپا برای آنها داریم و بنا داریم فصلنامه ای هم منتشر کنیم.

۰

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , مدیریت شهری

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه صبح یکشنبه هیجدهم شهریورماه نودوهفت نشست تخصصی بررسی و هماهنگی ویژه ماه محرم درکمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرمدره برگزار شد. این جلسه با حضوررئیس شورای شهر،رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا،...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها