نادرایزدبین:تنها راه نجات شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی است

چاپ

به گزارش اثرآنلاین از کرج صبح امروز شنبه هشتم اردیبهشت نودوهفت نشست مطبوعاتی شورای اسلامی استان البرز سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کرج باحضوراعضای این شورا و خبرنگاران برگزار شد.

نادرایزدبین رئیس این شورا در پاسخ به سوال اختصاصی اثرآنلاین در رابطه با ارتباط این شورا و نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی گفت:این ارتباط را به عنوان یک ظرفیت و می بینیم و سعی داشتیم نقطه نظرات خود را هم منتقل کنیم.

وی افزود:ما در بحث های مختلفی از جمله بودجه استان،قانون ارزش افزوده و اصلاح سایر قوانین صحبت های سازنده ای را با کولیوند به عنوان رئیس کمیسیون شوراهای مجلس داشتیم.

این مسئول در پاسخ به بحث کمبود بودجه شوراها و شهرداری های استان گفت:تنها راه برای رفع مشکلات مالی شهرداری ها سرمایه گذاری بخش خصوصی و توجه به این موضوع است.

وی افزود:اگر حدود این هفتصد عضوشوراهای شهروروستای استان البرز در رابطه با این موضوع همراهی کنند اتفاقات مثبتی رقم خواهد خورد.

نادرایزدبین افزود:ما یک شیوه نامه سرمایه گذاری داریم که توسط وزارت کشور ارائه شده است که اعضای شوراها می توانند از آن بهره برداری کنند.

نقدینه عضو شورای استان البرز نیزگفت:ما همچنین در نشست های خود با اکبریان دیگر نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی که به رئیس کمیسیون صنایع مجلس هم هست توانستیم به نتایج مناسبی از جمله ایجاد کارگاههای روستایی و حمایت از صنایع استان در بحث دیرکرد وام ها برسیم.

تک زارع دیگر عضو شورای استان هم با اشاره به برنامه های پیش رو در رابطه با آموزش دهیاران گفت:برنامه های آموزشی مختلفی از جمله در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوپا برای آنها داریم و بنا داریم فصلنامه ای هم منتشر کنیم.