پنجشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹
»   اجتماعی, گزارش  »   نقش معتمدین در اعتلای حقوق شهروندی بی بدیل است
997 views
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۱۴

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج:نقش معتمدین در اعتلای حقوق شهروندی بی بدیل است/شناخت مشکلات ومسائل شهروندان با نگاه شهروندی

نقش معتمدین در اعتلای حقوق شهروندی بی بدیل است

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج گفت: معتمدین مورد اعتماد مردم هستندوازاین اعتماد می توان در جهت رفه مشکلات وخواسته های شهروندان استفاده کرد.

به گزارش گروه اجتماعی اثرآنلاین ، شهرام وارسته در آخرین نشست معتمدین محلات منطقه ۲ شهرداری کرج در سال ۹۵علاوه بر ارائه گزارش عملکرد از معتمدین قدردانی نمود وحضور این عزیزان را در کنار مردم برای رفع مشکلات وخواسته ها شهروندان موثر دانست .

وی در ادامه افزود: همواره تلاش داریم تا با کمک و همیاری شهروندان منطقه ای مناسب برای شهروندان فراهم سازیم.

وارسته به اقداماتی که در یکسال گذشته درراستا ی کمک وهمیاری شهروندان خاطر نشان کرد و گفت:از جمله کارهای انجام شده توسط معتمدین وشهروندان گرامی  ده ها پروژه عمرانی وخدماتی، کاشت بیش از ۶ هزار نهال و  توسعه فضای سبز در منطقه می باشد

مدیر منطقه ۲شهرداری کرج اظهار داشت: معتمدین به عنوان قشری فرهیخته وارزشمند دارای جایگاه اجتماعی بالایی هستند وبه واسطه عملکرد مطلوب معتمدین محلات، مردم بیش از گذشته در جریان اقدامات و عملکرد مدیریت شهری قرار گرفته اند و ارتباط و تعامل دو سویه آنها بسیار تخصصی تر از گذشته شده است.

وارسته افزود: ما از پیشنهاداتی که موجب پیشرفت وارتقاء خدمات رسانی به شهر و شهروندان می شود، استقبال می کند و در برگزاری این جلسات برای همدلی ومشارکت هر چه بیشتر شهروندان تاکید داریم.

وی خاطر نشان کرد: تمامی نظرات وپیشنهادات ارائه شده از سوی معتمدین با جدیت پیگیری می شود و با توجه به هویت بومی محلات گام های بلندی به منظور خدمات رسانی گسترده تر ورفع مشکلات شهروندان برداشته خواهد شد.

این مسئول تاکید کرد: برای ارجاع دادن خواسته های شهرداری به شهروندان و نیازهای آنان به شهرداری باید اولویت هایی مشخص شود و بر اساس آن اولویت ها وخواسته های مردم برنامه ریزی هایی به عمل آید.

ایشان گفت: باید تمام امکانات به صورت یکسان در اختیار شهروندان قرار گیرد و عدالت در نظر مسئولان ارشد مورد توجه قرار گیرد.

وارسته در پایان علاوه برتقدیر از معتمدین با لوح سپاس گفت: در سال آینده تصمیم داریم هر ماه یک جلسه با حضور معتمدین برگزار کنیم تا بتوانیم از نزدیک با نقطه نظرات ودید گاه های آنها آشنا شویم و ونظرات آنها را با توجه به قوانین اجرا نماییم.

پایگاه خبری مدیریت شهری كرج

مطالب مرتبط اجتماعی  , گزارش

چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها