سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷
»   دسته‌بندی نشده  »   نمایندگان شورا در کمیسیون های شهرداری کرج مشخص شد
285 views
۶ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۱۹

نمایندگان شورا در کمیسیون های شهرداری کرج مشخص شد

صبح امروز چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمد نبیونی و حضور اعضای شورای شهر تشکیل و نمایندگان شورا در کمیسیون های شهر داری کرج مشخص شدند.

در جلسه امروز که به منظور انتخاب اعضای کمیسیون ها و ناظرین و نمایندگان شورای شهر در شهرداری تشکیل شد، اکبر سلیم نژاد، احد رسولی، رحیم خستو، محمد حسین خلیلی اردکانی، فریده بزنی بیرانوند، منصور وحیدی و فرج اله ایلیات به عنوان نمایندگان شورای شهر در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کرج انتخاب شدند.
 
در ادامه مهدی حاجی قاسمی نمایندگی کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری کرج را عهده دار و فرج اله ایلیات نماینده شورا در شورای شهرستان کرج شد.
 
تعیین نماینده کمیسیون ماده ۷ شهرداری کرج از دیگر مواردی بود که پس از رای گیری، عباس زارع عهده دار این سمت شد.
 
در جریان انتخاب نمایندگان شورا در شهرداری کرج محمد نبیونی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده ۳۸ هیئت حل اختلاف انتخاب شد.
 
در پایان حسین محمدی، عباس زارع و منصور وحیدی به عنوان نمایندگان شورای شهر در کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ شهرداری کرج انتخاب شدند و اعضای منتخب به تائید نهایی اعضای شورای شهر رسید.

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

تجمعات وتظاهراتی که در چند روز گذشته برگزار شده است از جنبه های مختلفی قابل بحث و بررسی است اما در این جا قصد داریم در رابطه با تاثیر رسانه ها بر شعله ور تر شدن آن و همچنین رادیکال...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
مدیریت شهری با رویکرد اجتماعی با رشد عظيم شهرها در دو يا سه دهه اخير و نقش چندگانهاي كه اين شهرها ايفا ميكنند، برنامهريزي و مديريت شهری به طور روزافزونی پيچيده و دشوار گرديده است. پيچيده شدن روابط فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها