دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
»   ازدواج, گزارش  »   هشدارهای لازم قبل از انتخاب همسر
451 views
۴ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۴۴

ازدواج درمانگاه نیست به فکر اصلاح وتربیت نباشیم

هشدارهای لازم قبل از انتخاب همسر

برای انتخاب درست وصحیح نباید به دنبال تغییر واصلاح طرف مقابل باشیم زیرا فرهنگی که در افراد رشد کرد با آن خو گرفته اند.

به گزارش گروه ازدواج اثرآنلاین ،باید نکاتی در انتخاب همسر آینده رعایت شود ،اگر ما به این نکته توجه کنیم که ازدواج در مانگاه نیست وما نمی توانیم کسی را اصلاح وتغییر وهدایت کنیم به خصوص فرهنگی که فرد مقابل در آن فرهنگ رشد نموده وبا آن خو گرفته است.

باید توجه داشت که در خصوص انتخاب همسر آینده آیا ما می توانیم با تمام شرایط فرد کنار بیایم باید با دید باز به این مقوله نگاه کردومی توانی با شرایط طرف مقابل کنار بیایید؟به طور کلی باید واقع بینانه تصمیم گرفت.

باید توجه داشت که نباید از روی ترحم ،دلسوزی ،طمع،تفاخر،مشهورشدن،پزدادن،انتقام ،رقابت،کنف کردن،با کسی ازدواج کنید

علی هذامی بینیم که زمینه اینگونه ازدواجها بسیار در بین جوانان مرسوم است اگر با این دیدگاه به ازدواج بنگریم درزندگی مشترک دچار چالش خواهیم شد.در ابتدای کارز باید با تعامل بسیار واعتماد به نفس خوب به انتخاب پرداخت.

استخاره در امر ازدواج به صلاح نیست وباید خانواده ها این را بدانند در هنگام اقدام برای امر ازدواج به استخاره اکتفتا نکنند.

به خاطر هم تیم شدن در گروه عروس ها ودامادهای فامیل که هردو نفر به یکدیگر می آیند بایکدیگر ازدواج نکنید.

این نکته را باید توجه داشت که در انتخاب همسر قبل از ازدواج باید خود خواده بود ولی بعداز ورود به زندگی مشترک فداکاری را پیشه قرار دهید.

پیش از اینکه انتخاب کنیدنسبت به همسر آینده بدبین وسخت گر باشیدولی بعداز ازدواج باید خوش بینی و سهل گرفتن را انتخاب کنید ودر خود بپرورانید.

با توجه به اینکه خرافات وعقایدعجیب وغریب می تواند تاثیر بسیار بدی در زندگی مشترک داشته باشد با اینگونه افراد نباید در زمینه ازدواج تعامل داشته باشید.

پسر هایی که زیر سن ۲۰د سالگی هستند قابل اعتماد برای ازدواج نیستند وعلاقه مندی آنها بنیان واساسی ندارد.

در اینجا باید این نکته را توجه داشت که پسران قبل از ورود به دوران سربازی وداشتن شغل مناسب برای ازدواج تصمیمی نگیرند.

 

گلبرگ ازدواج

مطالب مرتبط ازدواج  , گزارش

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل ازهفته نامه جاذبه از کمالشهر در اولین جلسه به ریاست صفری رئیس سال دوم شورای شهر پنجم کمالشهر اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر کمالشهر انتخاب شدند. براساس این گزارش اسامی اعضا به شرح زیر...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها