دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   استان البرز, اقتصادی, تیتریک, علمی و فناوری, کرج, گزارش  »   همایش روز مهندس در کرج برگزار شد
768 views
۵ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۵

صبح پنجشنبه:

همایش روز مهندس در کرج برگزار شد

به گزارش اثرآنلاین از کرج همایش گرامیداشت روز مهندس به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز برگزارشد.

این همایش صبح امروز پنجشنبه پنجم اسفند ۱۳۹۵ با حضور مهندسین از تخصص های مختلف و با حمایت سازمان ها و دانشگاههای مختلف از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج،سازمان نظام مهندسی منابع طبیعی استان البرز،شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،اتاق بازرگانی استان البرز، دردانشکده پردیس کشاورزی و  منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار شد.

سردار مولایی فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز طی سخنانی در این همایش با تاکید بر شعار ما می توانیم گفت:متاسفانه امروز می بینیم یک مسئول که در جمهوری اسلامی مسئولیت هم دارد می گوید حداکثر توان ما یک آبگوشت بزباش است و توان مهندسان ایرانی را در همین حد می بیند در حالی که ما می بینیم امروز می توانیم مهندسان ما توانسته اند به دستاوردهای مهمی از جمله در صنایع مختلف از جمله تکنولوژی های پیشرفته دست یابند.

وی افزود:اگر می بینیم امروز آمریکا با ما مشکل دارد به دلیل این است که می بیند ایران در حال رسیدن به  جایگاههای بالای علمی است  و می خواهد جلوی ما را بگیرد.

فرمانده سپاه استان البرز اظهارداشت: اگر در انرژی هسته ای این کار را کرد بعدا سراغ فناوری موشکی ما می رود و آن هم تمام شود به سراغ موضوع دیگری می رود چون نمی خواهد پیشرفت ما را بببیند.

سخنرانان دیگر برنامه با تاکید بر توانمندی های مهندسین البرزی ابراز امیدواری کردند با توجه به توانمندیهای مهندسین از ظرفیت های آنها در برنامه ها استفاده شود.

 

2

 

در حاشیه این برنامه از حدود نزدیک به۴۰مهندس برتر به صورت مشترک و با حضور مسئولین استانی حاضردر برنامه تقدیر به عمل آمد.

 

1

 

 

مطالب مرتبط استان البرز  , اقتصادی  , تیتریک  , علمی و فناوری  , کرج  , گزارش

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها