جمعه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   استان البرز, تیتریک, گرمدره  »   هومن قدوسی:گرمدره بزودی اولین پارک بانوان شهرهای اقماری را خواهد داشت
147 views
۱۹ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۲۱:۲۹

هومن قدوسی:گرمدره بزودی اولین پارک بانوان شهرهای اقماری را خواهد داشت

به گزارش اثرآنلاین از گرمدره جلسه بررسی مشکلات و چالشهای شهرگرمدره صبح شنبه نوزدهم آبان نودوهفت درمحل شهرداری گرمدره برگزار شد.

این جلسه با حضورسیروس شفقی فرماندارکرج،عزیزاکبریان و محمدجوادکولیوند نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی،عسگری معاون استاندارالبرز،اعضای شورای شهرگرمدره،واسقی امام جمعه گرمدره،هومن قدوسی شهردارگرمدره و سایرمسئولان استانی و شهری به جهت بررسی مشکلات شهر گرمدره و به دعوت شهرداری گرمدره برگزار شد.

هومن قدوسی شهردار گرمدره دررابطه با اقدامات انجام شده توسط وی از زمان تصدی پست شهردار گفت:متاسفانه سرانه فضای سبز داخل شهربسیارکم است و به همین دلیل ما برای اولین باردرشهرهای اقماری پیگیرراه اندازی پارک بانوان هستیم که زمین آن را برای شروع کار تملک کردیم.

وی افزود:راه اندازی مرکزمطالعات فرهنگی ، برج علم و فناوری برای راه اندازی مرکزی جهت بیماری های جنینی و اخذ الکترونیکی عوارض از دیگر اقدامات ما در شهرداری است.

شهردارگرمدره در ادامه گفت:پیگیر الکترونیک کردن پرونده ها در شهرداری گرمدره هستیم که تا دو ماه آینده به این مهم می رسیم.

هومن قدوسی با اشاره به وجود مراجعات متعدد توسط مردم به شهرداری جهت رفع مشکلاتشان گفت: این  در حالی است که بسیاری از مشکلات مردم که به شهرداری مراجعه می شود مرتبط با وظایف شهرداری  نیست

 وی در ادامه گفت: مهمترین مشکل در حال حاضر بحث حریم خط ریل جدید راه آهن است که ۱۰۶ قطعه در حاشیه راه آهن است و ۹۴ قطعه آن اعیانی است ضمن آنکه حریم راه آهن هفده و نیم متر است اما این قطعه ها در محدوده ۳۰ متری است.

شهردار گرمدره ادامه داد:بحث کیفیت آب گرمدره یکی از انتقادات مردم است که مقرر شده است سازمان جهادکشاورزی یک حلقه چاه در اختیار گذاشته شود.

هومن قدوسی گفت:یکی از مشکلات اداری مردم در گرمدره عدم استقرار دستگاههای دولتی در گرمدره است که برای مثال با وجود تعدادزیادی قهرمان ورزشی حضور محسوسی  توسط ورزش و جوانان در گرمدره نداریم.

وی افزود:در موقع بارش نزولات آسمانی بالاخص برف ما مشکل دستگاه های برف روبی و مکانیکی داریم  که نبود این دستگاه ها برای رفت و آمد مردم مشکل ایجاد کرده است.

شهردار گرمدره گفت:اتصال رینگ جنوبی به فردیس و تکمیل دو خط اتوبان در محدوده گرمدره موجب تسهیل ترافیک در این منطقه خواهد شد.

وی در انتها افزود:امیدواریم حمایت دوستان جهت افزایش رتبه ۵ به ۸ اتفاق بیفتد.  

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , گرمدره

رستمی در پاسخ به سؤالات هفته‌نامه جاذبه به بیان تاریخچه تشکیل بازرسی اصناف پرداخت و گفت: در سال 1386 و  بر اساس الحاقیِ ماده 45 قانون نظام صنفی مقرر گردید تا واحدی بنام واحد بازرسی و نظارت اصناف در اتاق‌های...
    زندگی خوب موسسه ای مردم نهاد است که فعالیت های متعدد اجتماعی در کرج با نام آن گره خورده است.هفته نامه جاذبه پیرو رویکرد اجتماعی خود به سراغ حسین بابازاده مقدم و گروهش رفت تا از فعالیت های آن بیشتر...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها