شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, تیتریک, کرج, گزارش, مدیریت شهری  »   پروژه تونل مهرویلا با حضور وزیرارتباطات افتتاح شد
1,028 views
۲۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۳۷

پروژه تونل مهرویلا با حضور وزیرارتباطات افتتاح شد

به گزارش اثرآنلاین از کرج پروژه تونل مهرویلا صبح امروز شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۵ با حضور دکتر واعظی وزیرارتباطات و جمعی از مسئولین استانی و شهری افتتاح شد.این پروژه که به گفته مسئولان یک سال زودتر از موعد مقرر افتتاح شد نشان داد جمع اقدام و عمل می تواند کارها را با بهره وری بیشتر به نتیجه رساند.

واعظی وزیر ارتباطات در مراسم افتتاح این پروژه با تقدیر از اقدامات انجام شده توسط مدیریت شهری کرج گفت:حجم پروژه انجام شده یکی از بزرگترین پروژه های است که در سطح کشور انجام شده است و همچنین زمان آن نیز با تلاش دست اندرکاران یکسال زودتر از موعد به پایان رسیده است.

وی با طرح این پرسش که چرا در بعضی جاها کارها زودتر و بعضی جاهای دیگر دیرتر انجام می شود پاسخ داد:رمز این موضوع وحدت است و هرکجا که مسئولین وحدت داشته باشند می توانند کارها را بهتر و سریعتر به انجام برسانند و مسئولین هر روز تلاش خود را می کنند تا به مردم خدمت کنند.

واعظی با تسلیت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:ایشان هرکجا که می شنید پروژه عمرانی توسط دولت یا بخش های دیگر انجام شده و به مردم خدمت رسانی می شود خوشحال می شدند و جا دارد از مسئولین این شهر بخواهیم <<این پروژه به یاد ایشان باشد>>که قطعا روح ایشان نیز خرسند خواهد شد.

استاندار البرزسخنران دیگر این برنامه باتشکر از مدیریت شهری و مسئولان دخیل در طرح، از پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران در بحث مسیر پروژه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد تا باهمکاری وزارت جهادکشاورزی ادامه پروژه نیاز اجراگردد.

وی گفت ما در استان فاصله ای بین قوه مققنه و مجریه و مدیریت شهری نمی بینیم و ید واحده ای شده ایم و ان شاالله بتوانیم باکمک هم به مردم خدمت کنیم.

استاندار البرز گفت:گاهی اوقات منافع جناحی در مقابل منافع ملی برای عده ای قرار می گیرد اما مردم ما همیشه آگاهند و میتوانند سره را از ناسره تشخیص دهند که نشان آن بدرقه مردم در تشییع جنازه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی به لزوم حفظ وحدت در جهت پیشبرد کارها اشاره داشت.

دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج هم با خیرمقدم به مدعوین از زحمات انجام شده در پروژه گفت:این پروژه انجام نمی شد جز با همکاری همه مسئولین که دست ما را گرفتند،ما بارهاشاهد بودیم این پروژه متوقف شد اما با حمایت های استاندار ، دادستان محترم،نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی و جلسات بسیاری که انجام شد توانستیم پروژه را به سرانجام برسانیم.

رئیس شورای شهرکرج گفت:ما در طی چهارسال شورای چهارم طرح های بزرگ بسیاری دیگری هم داریم:پارک هزار هکتاری باغستان،کمربندی شمالی و انتقال ترافیک فعلی اتوبان به شمال شهر،توجه به حمل و نقل و ترافیک ،اتوبوسرانی،تاکسیرانی ،بافت های فرسوده ،دست فروشان،متکدیان،ساختمان ها و ادامه تقاطع های غیرهمسطح و اصلاح ساختار انسانی و نظافت شهر و ایجاد درآمد پایدار که ان شاالله تا پایان شورا انجام خواهدشد

وی افزود:در مورد آلودگی هوا در آخرین جلسه آلودگی هوا گفته شد دستگاهی هست که بیست تا سی درصد آلودگی هوا را کاهش می دهد که گفتیم حاضریم این دستگاه را خریداری کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

رئیس شورای شهرکرج گفت: یک نکته آنکه همانطور که ماانتظار داریم آیندگان از ما خوب قضاوت کنند ما هم از گذشتگان خوب قضاوت کنیم و اینجا از عزیزانی که در دوران گذشته در این پروژه و دیگر پروژه ها زحمت کشیدند قدردانی می کنیم.

ترکاشوند شهردار کرج با اشاره به زحمات کارگران و زحمت کشان در انجام پروژه گفت:درحالی که این پروژه حداقل ۱۵ ماه وقت قانونی داشته است توانستیم با تلاش همه دوستان امروز این پروژه را افتتاح کنیم.

وی افزود:در حالی که هفته ای ۵ شمع در نقطه بحرانی که از روی ایستگاه مترو می گذرد کار می گذاشتیم با تلاش پیمانکار به بیش از پنجاه شمع رساندیم آن هم به قطر بیش از یک متر و طول بیش از سی متر که این نشان داد ما می توانیم.

شهردار کرج گفت:در حالی که چه دولت چه شهرداری از نظر بودجه دارای مشکلات بسیاری هستیم سعی کردیم این موضوع را مدیریت کنیم و  ما برای حل  این مهم نیز تا کنون یکهزار و ۹۰۰  میلیارد تومان بودجه پیش بینی کرده ایم؛ افتتاح و بهره برداری از زیرگذرمحتشم کاشانی با صرف بودجه ۵۰۰ میلیارد تومانی نیز حاکی از این مهم است.در حالی که همین پروژه مبلغ۵۰۰ میلیارد تومان(۲۵۰ میلیارد تومان در حوزه تملک و ۲۵۰ میلیارد تومان در حوزه اجرا) که ما برای اولین بار این طرح در قالب نقد و غیر نقد انجام دادیم که شصت درصد غیرنقد و چهل درصد نقد پرداخت کردیم در حالی که پروژه اکنون افتتاح می شود.

ترکاشوند با اشاره به حجم پروژه گفت:در مسیر این پروژه ۱۰۰ نوع مانع تاسیساتی وجود داشت که با همکاری دستگاه های اجرایی برطرف شد.

وی در رابطه با ادامه دادن مسیر به فرودگاه پیام گفت:برای ساخت ادامه مسیر به حمایت های دوستان ازجمله در وزارت جهاد کشاورزی نیازمندیم تا ان شاالله بتوانیم تا شش ماه آینده بزرگراه بزرگی دراین مسیر با استفاده از یک روگذر ازسمت تقاطع کاشانی به مهرشهررا راه اندازی کنیم.

ویدیوی هوایی از پروژه

http://karajtv.com/video/212

کلمات کلیدی:واعظی,وزیر,ارتباطات و فناوری اطلاعات,مهرویلا,زیرگذر,تونل,شهرداری,کرج,ترکاشوند,اثرآنلاین,شورای شهر

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , کرج  , گزارش  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها