دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷
»   دسته‌بندی نشده  »   پنیر سفید ایرانی به بازار آمد
780 views
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۱۹

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد

توسط شرکت شیر پاستوریزه ارمغان

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد

 درهفته دولت و با حضور نماینده مردم شهرستان فسا و دیگر مسؤولین استانی، خط تولید پنیر سفید ایرانی (UF) شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس) وارد مدار بهره برداری شد.

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد
افتتاح خط تولید پنیر سفید ایرانی شرکت مانی ماس

خط تولید پنیر سفید ایرانی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس) افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)، محمدجواد جمالی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه آیین افتتاح پنیر سفید ایرانی (UF)شرکت مانی ماس با اشاره به سابقه طولانی شرکت مانی ماس در تولید انواع فرآورده ها ی لبنی  گفت: این شرکت خوش نام در استان فارس  پس از سال ها تلاش و کوشش و با مدیریتی شایسته موفق به بیش از ۸۰ نوع محصول لبنی شده است.

وی با اشاره به این که دامنه فعالیت شرکت به تدریج شکل گرفته و با ادامه این روند به موفقیت های چشمگیری دست خواهند یافت، افزود: در حال حاضر این شرکت برای ۴۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است که همه این کارگران نیز تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

وی با بیان این که برخی از خطوط تولیدی این کارخانه به تنهایی برای احداث یک کارخانه کافی است، افزود: مدیریت خوب این شرکت باعث شد تا تمام این خط های تولیدی را در یک کارخانه متمرکز شود و هر روز نیز محصول جدیدی به ظرفیت کارخانه اضافه کند .

مرتضی راهنما عضو هیات مدیره شرکت مانی ماس هم در این رویداد، راه اندازی خط تولید پنیر سفید ایرانی (UF) را براساس طرح توسعه کارخانه مانی ماس دانست و گفت: با راه اندازی این خط تولید سه نوع پنیر شامل پنیر UF، پنیر شهری و پنیر لبنه به محصولات شرکت اضافه شد.

او  ظرفیت دریافت شیر خط تولید پنیر سفید ایرانی را ۱۵۰ تن شیر به صورت روزانه اعلام کرد و گفت: این خط تولید در هر ساعت قابلیت تبدیل ۷ تن شیر به پنیر را دارد و  برای ۲۰ نفر اشتغال ایجاد کرده  که در مجموع ۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی این خط تولید شده که از منابع داخلی سرمایه گذاران شرکت فراهم است.

راهنما در خصوص راه اندازی واحدهای کوچک تولید لبنیات سنتی گفت: اگر قرار است سرمایه گذاری در این زمینه در کشور صورت گیرد در ابتدا نیاز به کارشناسی دقیق دارد تا در آینده با مشکلات جدیدی در این حوزه مواجه نباشیم.
گفتنی است شرکت شیر پاستوریزه ارمغان با برند مانی ماس از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان فسا فعالیت خود را آغاز کرده و به عنوان قدیمی ترین تولید کننده بخش خصوصی لبنیات در جنوب کشور مطرح است.

در حال حاضر بالغ بر ۴۵۰ نفر با بیمه تامین اجتماعی مشغول فعالیت در این شرکت می باشند، ضمن این که هزاران نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این چرخه فعالیت دارند. این کارخانه هم اکنون به دلیل شرایط رکود حاکم بر بازار با یک سوم ظرفیت روزانه ۱۵۰ تن شیر را جذب و به ۸۵ نوع محصول لبنی تبدیل نماید.

۰

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

تجمعات وتظاهراتی که در چند روز گذشته برگزار شده است از جنبه های مختلفی قابل بحث و بررسی است اما در این جا قصد داریم در رابطه با تاثیر رسانه ها بر شعله ور تر شدن آن و همچنین رادیکال...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
در جلسه امروز که به منظور انتخاب اعضای کمیسیون ها و ناظرین و نمایندگان شورای شهر در شهرداری تشکیل شد، اکبر سلیم نژاد، احد رسولی، رحیم خستو، محمد حسین خلیلی اردکانی، فریده بزنی بیرانوند، منصور وحیدی و فرج اله ایلیات...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها