پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶
»   دسته‌بندی نشده  »   پنیر سفید ایرانی به بازار آمد
297 views
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۱۹

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد

توسط شرکت شیر پاستوریزه ارمغان

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد

 درهفته دولت و با حضور نماینده مردم شهرستان فسا و دیگر مسؤولین استانی، خط تولید پنیر سفید ایرانی (UF) شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس) وارد مدار بهره برداری شد.

پنیر سفید ایرانی به بازار آمد
افتتاح خط تولید پنیر سفید ایرانی شرکت مانی ماس

خط تولید پنیر سفید ایرانی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس) افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)، محمدجواد جمالی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه آیین افتتاح پنیر سفید ایرانی (UF)شرکت مانی ماس با اشاره به سابقه طولانی شرکت مانی ماس در تولید انواع فرآورده ها ی لبنی  گفت: این شرکت خوش نام در استان فارس  پس از سال ها تلاش و کوشش و با مدیریتی شایسته موفق به بیش از ۸۰ نوع محصول لبنی شده است.

وی با اشاره به این که دامنه فعالیت شرکت به تدریج شکل گرفته و با ادامه این روند به موفقیت های چشمگیری دست خواهند یافت، افزود: در حال حاضر این شرکت برای ۴۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است که همه این کارگران نیز تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

وی با بیان این که برخی از خطوط تولیدی این کارخانه به تنهایی برای احداث یک کارخانه کافی است، افزود: مدیریت خوب این شرکت باعث شد تا تمام این خط های تولیدی را در یک کارخانه متمرکز شود و هر روز نیز محصول جدیدی به ظرفیت کارخانه اضافه کند .

مرتضی راهنما عضو هیات مدیره شرکت مانی ماس هم در این رویداد، راه اندازی خط تولید پنیر سفید ایرانی (UF) را براساس طرح توسعه کارخانه مانی ماس دانست و گفت: با راه اندازی این خط تولید سه نوع پنیر شامل پنیر UF، پنیر شهری و پنیر لبنه به محصولات شرکت اضافه شد.

او  ظرفیت دریافت شیر خط تولید پنیر سفید ایرانی را ۱۵۰ تن شیر به صورت روزانه اعلام کرد و گفت: این خط تولید در هر ساعت قابلیت تبدیل ۷ تن شیر به پنیر را دارد و  برای ۲۰ نفر اشتغال ایجاد کرده  که در مجموع ۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی این خط تولید شده که از منابع داخلی سرمایه گذاران شرکت فراهم است.

راهنما در خصوص راه اندازی واحدهای کوچک تولید لبنیات سنتی گفت: اگر قرار است سرمایه گذاری در این زمینه در کشور صورت گیرد در ابتدا نیاز به کارشناسی دقیق دارد تا در آینده با مشکلات جدیدی در این حوزه مواجه نباشیم.
گفتنی است شرکت شیر پاستوریزه ارمغان با برند مانی ماس از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان فسا فعالیت خود را آغاز کرده و به عنوان قدیمی ترین تولید کننده بخش خصوصی لبنیات در جنوب کشور مطرح است.

در حال حاضر بالغ بر ۴۵۰ نفر با بیمه تامین اجتماعی مشغول فعالیت در این شرکت می باشند، ضمن این که هزاران نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این چرخه فعالیت دارند. این کارخانه هم اکنون به دلیل شرایط رکود حاکم بر بازار با یک سوم ظرفیت روزانه ۱۵۰ تن شیر را جذب و به ۸۵ نوع محصول لبنی تبدیل نماید.

۰

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

اولین کارگاه آموزشی مداخله در فرایند طلاق در سال 96 با هدف آموزش شیوه های حل تعارضات زناشویی با حضور 50 نفر از مشاوران و روانشناسان مراکز مشاوره پیش از طلاق استان البرز به مدت 8 ساعت برگزار شد. در این...
قطعا همه ما در زندگي روزمره با نوعي از تبليغات كالاها وبرندهاي شركتهاي تبليغاتي مواجه شده ايم كه پس ازخريدومصرف كالاها دريافته ايم كه فريب يك تبليغ را خورده ايم حتي براي شماپيش آمده است كه در هنگام قدم زدن...
تحریریه اقتصادی:  طی چند روز گذشته اخبار و گزارش ها ی منتشره حاکی از تصمیم دولت مبنی بر تفکیک سازی سه وزارتخانه در دولت دوازدهم است. امروز همچنین در صحن علنی مجلس نمایندگان با یک فوریت طرح تفکیک سه وزارتخانه...
تحریریه اثر آنلاین: هر ساله 15 خرداد(پنجم ژوئن) مصادف است با روز جهانی محیط زیست که این روز توسط کشورهای سراسر جهان و دوستداران طبیعت گرامی داشته می شود. از سال 1972 هر سال به منظور افزایش سطح آگاهی جهانی نسبت...

پاسخ دهید

Current month ye@r day *

عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها