شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   بررسی عملکرداعضای شورای شهر  »   گزارش عملکرد امیرحسام عباسی عضوشورای شهر چهارم شهرکرج
973 views
۵ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۱۶

گزارش عملکرد امیرحسام عباسی عضوشورای شهر چهارم شهرکرج

در ادامه سلسله مصاحبه های اثرآنلاین با اعضای شورای دور چهارم کرج به سراغ امیر حسام عباسی رفته ایم که در ادامه مصاحبه اثرآنلاین با این عضو شورای شهر را مشاهده می فرمایید.بدون شک اطلاع داشتن مردم از گزارش عملکرد هرکدام از اعضای شورا و همچنین روشن بودن وضعیت ایشان و پاسخ به شائبه های دوران مسئولیت می تواند ذهن شهروندان کرجی را در انتخاب هرچه بهتر یاری کند.

 

اثرآنلاین: اساسا هدف اصلی شما برای ورود به شورا  چه بوده است؟

بحث من مسائل مالی نیست،من خداروشکرنیازمالی ندارم چون انتظاراتم از زندگی انتظارات تعریف شده ای است.اینکه بنده هم مثل خیلی ها طمع و ولع مالی داشته باشم.خیر این گونه نیست.به حدی که نیاز دارم به همان حدهم از زندگی سهم بخواهم و الحمدالله این را طی سالیان سال تلاش درحدود ۵سال در پارس جنوبی و چندین سال قبل آن در پروژه های عمرانی آزاد که انجام دادم,خداراشکر این موضوع برطرف شده است.اینکه انسان بتواند فرد مفیدی باشد خیلی مهم است.من هدفم این است و در این زمینه هم تلاش میکنم که بتوانم در یک منطقه ای که ۳۰-۲۰ سال موضوعی را که به آن توجه نشده است را حل کنم.لذتی که حل این موضوع به من میدهد هزاران هزار سرمایه نخواهد داد.واقعا بعضی چیزها وجود دارد که باپول قابل قیاس نیست.این امکان وجود دارد که در بیرون باکارهای اقتصادی،قدرت مانور بالاتری وجود داشته باشد و بتوان پول اضافه کسب کرد،اماباز هم خودمان هستیم.خیلی سخت است که انسان در بهشت هم تنهاباشد.محبت مردم لذتی دارد که باهیچ لذتی قابل قیاس نیست.من به محبت و مهربانی که مردم دارند علاقه بسیاردارم و تا آنجا که نفس میکشم،درشورا باشم یا نباشم،فرقی نمیکند باز هم به این محبت مردم تکیه خواهم کرد.انرژی مثبتی که از این موضوع میگیرم راقدر میدانم.

اثرآنلاین:چقدر برای انتخاباتی که درحال حاضر روبه پایان است هزینه صرف کردید؟

خوشبختانه دوستان خوب زیاد داریم که آنها هم سوای شغلشان دغدغه ی شهرو مناطق محروم را دارند.آنها نه ساختمان ساز هستند و نه پیمانکار.

ممکن است شما مغازه ای را ستاد کنید که که فردی بگوید حداقل ارزش اجاره ی این مغازه ۳میلیون تومان است و این در صورتی است که این مغازه خالی بوده و صاحب ملک من باب دوستی و بدون انتظار این مغازه را در اختیار شما قرار داده است.در سطح شهر تعداد بالایی از این اینگونه ستاد ها است که به شما معرفی می شود که وقتی مردم آن را می بینند پیش خود می گویند بهای اجاره ی آن فلان مقدار  است.

اثرآنلاین:تحصیلاتتون می فرمایید؟

من فوق لیسانس مدیریت دارم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور،از دانشگاه علامه طباطبایی لیسانس گرفتم و از دانشکده ویژه ریاست جمهوری درسال۸۴ فوق لیسانس را اخذ کردم.

اثرآنلاین؟شما کجا ساکن هستید؟

درحال حاضرجهانشهر

اثرآنلاین:قبل از جهانشهرکجاساکن بودید؟

قبلا رجائی شهر و یکسال قبل انتخابات هم در جهانشهر.منزل مادرم هم در رجائی شهراست.

اثرآنلاین:شما قبل از ورود به شورا شرکت پیمانکاری داشتید اکنون وضعیت آن شرکت به چه صورت است؟چون بعضی شائبه ایجاد کردند که حضور شما به نفع شرکتتان است.

بنده سالیان سال فعالیت عمرانی داشتم ازبازسازی و ساخت پتروشیمی و فازهای سه سال گاز عسلویه پارس جنوبی فعالیت داشتم و اینها بسیار کارهای تخصصی بوده است.حدود یک الی دوسال هم در شهر کرج مشغول بودم.من سالیان سال درآنجا فعالیت میکردم وبعد یکی دو سال وارد عرصه ی کار در شهرکرج شدم,یک مقدار که با سیستم شهرداری کار کردم,این سیستم وروش کار را نپسندیدم و خیلی ادامه ندادم.درسال۸۸ شرکتی داشتم که در این سال رتبه ی ۳را داشت  متمایل به رتبه ی ۲ ساختمان که در حال حاضر شایدبرگه ی مجوزآن شرکت حدود ۷۰۰ میلیون تومان ارزش داشته باشد و شاید هم بیشتر.

اثرآنلاین: مدیریت آن شرکت در دست کیست؟

شرکت به نام جهان مفرد فعلا عدم فعالیت دارد و حتی ازمن خواستند خریداری کنندومن بخاطر شائبه هایی که ایجاد میکرد نفروختم.

اثرآنلاین:چرا مسکوت کردید؟

بخاطر مسئولیت داخل شورا،قانون این اجازه را به ما نمی داد که وابستگانمان قراردادی در شهرداری داشته باشند.ازاین رو وابستگانم یک مقدار هم متضررهم شدندو نتوانستند درشهرکرج فعالیت کنند.از طرف دیگر شهرستان هم نمیتوانستیم کار بگیریم و من هم به دلیل فعالیتم در شورا نمیتوانستم نظارت مستمر  بر پروژه ها داشته باشم،به همین دلایل مسکوت نگه داشتیم و بحث مالی آنرا کنار گذاشتیم و گفتیم چندسال هم اینگونه کار کنیم.

اثرآنلاین:چرا کاندید شورای شهر شدید؟

من به دلیل ارتباطات خانوادگی و یا دوستانی که در مناطق محروم زیاد داشتم این بود که همیشه میرفتم و مغفول ماندن این مناطق را ازنظر مسئولین میدیدم و تحت تاثیرقرار میگرفتم.همیشه درانتخابات های شهرها،ما در شهرمان  اثرگذاربودیم.دوستان پیشنهاد دادند و گفتند که شما  تخصص و تحصیلات خوبی دارید و هم ازارتباط مردمی خوبی برخوردار هستید.ایندفعه خودتان وارد شورای شهر شوید.

اثرآنلاین:جمله ی پایانی؟

ان شالله خداوند درون و برون مارا یکی کند.

مطالب مرتبط بررسی عملکرداعضای شورای شهر

پایگاه خبری تحلیلی اثرآنلاین به دلیل اهمیت انتخاب درست و شناخت افراد اصلح برای نمایندگی مردم در شورای شهر کرج اقدام به مصاحبه با تمام اعضای شورای شهر کرج نموده است تا مردم با بررسی عملکرد صحیح و به دور...
اثرآنلاین به منظور تنویر افکار بنا دارد تا با این عضو شورای شهر مصاحبه ای را در جهت ارائه گزارش عملکرد وی در این دوره و همچنین برنامه های آتی وی در صورت انتخاب دوباره توسط مردم داشته...
اثرآنلاین به منظور تنویر افکار بنا دارد تا با این عضو شورای شهر مصاحبه ای را در جهت ارائه گزارش عملکرد وی در این دوره و همچنین برنامه های آتی وی در صورت انتخاب دوباره توسط مردم داشته...
اثرآنلاین به منظور تنویر افکار بنا دارد تا با این عضو شورای شهر مصاحبه ای را در جهت ارائه گزارش عملکرد وی در این دوره و همچنین برنامه های آتی وی در صورت انتخاب دوباره توسط مردم داشته...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها