شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
»   استان البرز, تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   ​جهش رشد اقتصادی با گشایش در فناوری اطلاعات // نخستین نمایشگاه الگامپ البرز افتتاح شد
803 views
۵ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۱

​جهش رشد اقتصادی با گشایش در فناوری اطلاعات // نخستین نمایشگاه الگامپ البرز افتتاح شد

استاندار البرز در افتتاحیه نخستین نمایشگاه الکامپ با بیان اینکه گشایش در فناوری اطلاعات جهش اقتصادی را به دنبال دارد تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش آی تی موجب رونق اقتصاد، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در کشور می شود.

به گزارش اثرآنلاین و به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، سید حمید طهایی در مراسم افتتاح اولین نمایشگاه الکامپ استان البرز که ظهر سه شنبه در باغ گلهای پارک شهید چمران کرج برگزار شد افزود: جای  بسی خرسندی دارد که استان البرز با استفاده از توانمندی های داخلی نسبت به برپایی چنین نمایشگاهی اقدام کرده است.
وی افزود: با رشد روز افزون فناوری تمامی کشورهای جهان در حوزه علوم روز بخش آی تی دنیا با سرعت در حال پیشرفت است بنابراین باید با این روند سریع همگام شد.
طهایی گفت: در این راستا ظرف سال های اخیر شرکت های بسیاری با رویکرد توسعه دولت الکترونیک ایجاد شده اند.
وی افزود: اکنون با رشد روز افزون فناوری تمامی کشورهای جهان به دنبال معادن فکر و اندیشه هستند تا در رقابت تنگاتنگ از دیگران عقب نمانند.
استاندار البرزبا اشاره به اقداماتی که در حوزه افزایش پهنای باند استان از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفته گفت: البرز به عنوان استان پایلوت کشور در این خصوص انتخاب شده که تاکنون در حوزه پهنای باند و استقرار تجهیزات مدرن امکانات ویژه ای به البرز اختصاص داده شده است.
طهایی افزود: با وجود محققان و نخبه هایی که در حوزه آی تی استان البرز حضور دارند این استان می تواند در این رابطه پیشتاز در کشور باشد.
وی خاطر نشان کرد: اکنون در دستگاه های دولتی نیز اهتمام ویژه ای برای تحقق دولت الکترونیک وجود دارد که با استفاده از متخصصان آی تی و اینترنت پر سرعت روند مطلوبی طی شده است.
طهایی گفت: با استقرار دولت الکترونیک تردد مردم در شهر و مراجعه مستقیم به سازمان ها و ادارات کمتر شده و امور با سرعت و دقت بیشتری دنبال می شود.

 

مطالب مرتبط استان البرز  , تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها