پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶
»   دسته‌بندی نشده  »   🎓ثبت نام ۳۸۶۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای البرز/ اعلام حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب دارای سابقه در شوراها🎓
418 views
۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۲۱

🎓ثبت نام ۳۸۶۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای البرز/ اعلام حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب دارای سابقه در شوراها🎓

@asaronline

به گزارش  اثرآنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،فتح الله حقیقی صبح دوشنبه با اشاره به اینکه ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا روز گذشته پایان یافت،گفت: در مجموع ۳ هزار و ۸۶۹ نفر در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نام نویسی کردند.
وی با اعلام جزئیات تعداد داوطلبان ثبت نام شده در این دوره افزود: در شهرستان کرج ۹۲۲ نفر در شهر، ۱۱۱ نفر بخش مرکزی و ۳۸۶ نفر بخش آسارا نام نویسی صورت گرفته که در مجموع به هزار و ۴۱۹ نفر رسیده است.
حقیقی با اشاره به اینکه در فردیس ۳۴۳ نفر ثبت نام کردند، گفت: این آمار در شهر فردیس ۳۲۳ نفر و در بخش مشکین دشت ۲۰ نفر بوده است.
وی افزود: در شهرستان ساوجبلاغ هزار و ۱۰۲ نفر شامل ۲۷۴ نفر شهری، ۳۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۷۱ نفر بخش چهارباغ و ۲۳۵ نفر بخش چندار بوده است.
معاون استاندار خاطرنشان کرد: در شهرستان طالقان ۴۸۱ نفر شامل ۳۹ نفر شهری، ۲۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۲۰ نفر بخش بالاطالقان نام نویسی صورت گرفته است.
رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: در اشتهارد ۱۵۲ نفر ثبت نام کردند که ۵۰ نفر شهری، ۵۳ نفر بخش مرکزی و ۴۹ نفر بخش پلنگ آباد بوده همچنین ۳۷۲ نفر در شهرستان نظرآباد ثبت نام کردند که شامل ۱۰۵ نفر شهری، ۱۳۷ نفر بخش مرکزی و ۱۳۰ نفر بخش تنکمان است.
حقیقی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۳۷ نفر در فرمانداری ها و بخشداری ها نام نویسی کردند؛ افزود: ۳۳۲ نفر نیز از طریق پیشخوان دولت برای شوراهای البرز ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه داوطلبان عضویت در شوراهای شهر هزار و ۷۱۳ نفر و شوراهای روستا ۲ هزار و ۱۵۹ نفر در البرز بودند اضافه کرد: تعداد داوطلبان زن ۴۱۳ نفر و داوطلبان مرد ۳ هزار و ۴۵۶ بوده است.
این مسئول گفت: ۲۹ نفر از ثبت نام کنندگان در این دوره دارای سنین بالای ۷۵ سال بوده و ۶۵۳ نفر در سنین بین ۳۶ تا ۴۰ هستند.
وی افزود: داوطلبان با مدرک تحصیلی حوزوی ۲۳ نفر بوده و هزار و ۴۱۹ نفر نیز مدرک تحصیلی لیسانس دارند.
حقیقی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان برای عضویت در پنجمین دوره شوراهای البرز ۶۷۵ نفر سابقه حضور در دوره های قبل را داشتند.

۰

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

اولین کارگاه آموزشی مداخله در فرایند طلاق در سال 96 با هدف آموزش شیوه های حل تعارضات زناشویی با حضور 50 نفر از مشاوران و روانشناسان مراکز مشاوره پیش از طلاق استان البرز به مدت 8 ساعت برگزار شد. در این...
قطعا همه ما در زندگي روزمره با نوعي از تبليغات كالاها وبرندهاي شركتهاي تبليغاتي مواجه شده ايم كه پس ازخريدومصرف كالاها دريافته ايم كه فريب يك تبليغ را خورده ايم حتي براي شماپيش آمده است كه در هنگام قدم زدن...
تحریریه اقتصادی:  طی چند روز گذشته اخبار و گزارش ها ی منتشره حاکی از تصمیم دولت مبنی بر تفکیک سازی سه وزارتخانه در دولت دوازدهم است. امروز همچنین در صحن علنی مجلس نمایندگان با یک فوریت طرح تفکیک سه وزارتخانه...
تحریریه اثر آنلاین: هر ساله 15 خرداد(پنجم ژوئن) مصادف است با روز جهانی محیط زیست که این روز توسط کشورهای سراسر جهان و دوستداران طبیعت گرامی داشته می شود. از سال 1972 هر سال به منظور افزایش سطح آگاهی جهانی نسبت...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها