جمعه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   دسته‌بندی نشده  »   🎓ثبت نام ۳۸۶۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای البرز/ اعلام حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب دارای سابقه در شوراها🎓
795 views
۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۲۱

🎓ثبت نام ۳۸۶۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای البرز/ اعلام حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب دارای سابقه در شوراها🎓

@asaronline

به گزارش  اثرآنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،فتح الله حقیقی صبح دوشنبه با اشاره به اینکه ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا روز گذشته پایان یافت،گفت: در مجموع ۳ هزار و ۸۶۹ نفر در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نام نویسی کردند.
وی با اعلام جزئیات تعداد داوطلبان ثبت نام شده در این دوره افزود: در شهرستان کرج ۹۲۲ نفر در شهر، ۱۱۱ نفر بخش مرکزی و ۳۸۶ نفر بخش آسارا نام نویسی صورت گرفته که در مجموع به هزار و ۴۱۹ نفر رسیده است.
حقیقی با اشاره به اینکه در فردیس ۳۴۳ نفر ثبت نام کردند، گفت: این آمار در شهر فردیس ۳۲۳ نفر و در بخش مشکین دشت ۲۰ نفر بوده است.
وی افزود: در شهرستان ساوجبلاغ هزار و ۱۰۲ نفر شامل ۲۷۴ نفر شهری، ۳۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۷۱ نفر بخش چهارباغ و ۲۳۵ نفر بخش چندار بوده است.
معاون استاندار خاطرنشان کرد: در شهرستان طالقان ۴۸۱ نفر شامل ۳۹ نفر شهری، ۲۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۲۰ نفر بخش بالاطالقان نام نویسی صورت گرفته است.
رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: در اشتهارد ۱۵۲ نفر ثبت نام کردند که ۵۰ نفر شهری، ۵۳ نفر بخش مرکزی و ۴۹ نفر بخش پلنگ آباد بوده همچنین ۳۷۲ نفر در شهرستان نظرآباد ثبت نام کردند که شامل ۱۰۵ نفر شهری، ۱۳۷ نفر بخش مرکزی و ۱۳۰ نفر بخش تنکمان است.
حقیقی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۳۷ نفر در فرمانداری ها و بخشداری ها نام نویسی کردند؛ افزود: ۳۳۲ نفر نیز از طریق پیشخوان دولت برای شوراهای البرز ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه داوطلبان عضویت در شوراهای شهر هزار و ۷۱۳ نفر و شوراهای روستا ۲ هزار و ۱۵۹ نفر در البرز بودند اضافه کرد: تعداد داوطلبان زن ۴۱۳ نفر و داوطلبان مرد ۳ هزار و ۴۵۶ بوده است.
این مسئول گفت: ۲۹ نفر از ثبت نام کنندگان در این دوره دارای سنین بالای ۷۵ سال بوده و ۶۵۳ نفر در سنین بین ۳۶ تا ۴۰ هستند.
وی افزود: داوطلبان با مدرک تحصیلی حوزوی ۲۳ نفر بوده و هزار و ۴۱۹ نفر نیز مدرک تحصیلی لیسانس دارند.
حقیقی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان برای عضویت در پنجمین دوره شوراهای البرز ۶۷۵ نفر سابقه حضور در دوره های قبل را داشتند.

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

خرد روستا: عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جوییها توجه نمی کنیم رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان البرز با تاکید بر عزم جدی در مبارزه با فساد، حقوق و شانیت جامعه پزشکی را دغدغه مهم...
رییس نظام پزشکی استان البرز ضمن تاکید بر کاستی های جدی در حوزه درمان استان، از برخورد جدی این سازمان با شبکه های فساد اختاپوسی و مافیایی در حوزه سلامت خبر داد. به گزارش خبرنگاراثرآنلاین محمدرضا خرد روستا رییس...
تجمعات وتظاهراتی که در چند روز گذشته برگزار شده است از جنبه های مختلفی قابل بحث و بررسی است اما در این جا قصد داریم در رابطه با تاثیر رسانه ها بر شعله ور تر شدن آن و همچنین رادیکال...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • کلان داده ها

    کلان داده ها

    کلان داده ها پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه خوارزمی
    علمی و فناوری
  • آخرین خبرها