🎓ثبت نام ۳۸۶۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای البرز/ اعلام حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب دارای سابقه در شوراها🎓

چاپ

@asaronline

به گزارش  اثرآنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،فتح الله حقیقی صبح دوشنبه با اشاره به اینکه ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا روز گذشته پایان یافت،گفت: در مجموع ۳ هزار و ۸۶۹ نفر در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نام نویسی کردند.
وی با اعلام جزئیات تعداد داوطلبان ثبت نام شده در این دوره افزود: در شهرستان کرج ۹۲۲ نفر در شهر، ۱۱۱ نفر بخش مرکزی و ۳۸۶ نفر بخش آسارا نام نویسی صورت گرفته که در مجموع به هزار و ۴۱۹ نفر رسیده است.
حقیقی با اشاره به اینکه در فردیس ۳۴۳ نفر ثبت نام کردند، گفت: این آمار در شهر فردیس ۳۲۳ نفر و در بخش مشکین دشت ۲۰ نفر بوده است.
وی افزود: در شهرستان ساوجبلاغ هزار و ۱۰۲ نفر شامل ۲۷۴ نفر شهری، ۳۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۷۱ نفر بخش چهارباغ و ۲۳۵ نفر بخش چندار بوده است.
معاون استاندار خاطرنشان کرد: در شهرستان طالقان ۴۸۱ نفر شامل ۳۹ نفر شهری، ۲۲۲ نفر بخش مرکزی و ۲۲۰ نفر بخش بالاطالقان نام نویسی صورت گرفته است.
رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: در اشتهارد ۱۵۲ نفر ثبت نام کردند که ۵۰ نفر شهری، ۵۳ نفر بخش مرکزی و ۴۹ نفر بخش پلنگ آباد بوده همچنین ۳۷۲ نفر در شهرستان نظرآباد ثبت نام کردند که شامل ۱۰۵ نفر شهری، ۱۳۷ نفر بخش مرکزی و ۱۳۰ نفر بخش تنکمان است.
حقیقی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۳۷ نفر در فرمانداری ها و بخشداری ها نام نویسی کردند؛ افزود: ۳۳۲ نفر نیز از طریق پیشخوان دولت برای شوراهای البرز ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه داوطلبان عضویت در شوراهای شهر هزار و ۷۱۳ نفر و شوراهای روستا ۲ هزار و ۱۵۹ نفر در البرز بودند اضافه کرد: تعداد داوطلبان زن ۴۱۳ نفر و داوطلبان مرد ۳ هزار و ۴۵۶ بوده است.
این مسئول گفت: ۲۹ نفر از ثبت نام کنندگان در این دوره دارای سنین بالای ۷۵ سال بوده و ۶۵۳ نفر در سنین بین ۳۶ تا ۴۰ هستند.
وی افزود: داوطلبان با مدرک تحصیلی حوزوی ۲۳ نفر بوده و هزار و ۴۱۹ نفر نیز مدرک تحصیلی لیسانس دارند.
حقیقی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان برای عضویت در پنجمین دوره شوراهای البرز ۶۷۵ نفر سابقه حضور در دوره های قبل را داشتند.

۰