یکشنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۹
»   تحلیل, گزارش  »   راههای رسیدن به فرصتهای موفقیت
430 views
۲ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۶

راه های دست یابی به موفقیت ورسیدن به خودباوری در زندگی

راههای رسیدن به فرصتهای موفقیت

خودباوری وداشتن اراده در جهت رسیدن به خودباوری وتفکر درخصوص مسایل مثبت هدایتگر انسان به سوی موفقیت است.

به گزارش اثر آنلاین در خصوص فرصتهای موفقیت”می توان گفت انسانها همیشه در سرشان صدایی می نوازد که تو نمی توانی ،موفق نمی شوی،کار سختی است ،وبسیاری از کلمات ناامیدانه که با خود می گویند.

همه انسانها این صدارا دردرون خود می شنوندمنتها زمانیکه شما باور کنید که این تشعشعات صدا در درون شمادروغ است فرصتها وامکانات بسیار زیبایی جلوی راهتان قرار خواهد گرفت.شما باید نسبت به صدای منفی در درون خود بی اهمیت باشید اگر این کار را کردید مطمین باشید که فرد موفقی خواهیدبود.وقتی به آن رسیدید می توانید چیزی را که به طور طبیعی به شما الهام می شود دنبال کنید مثلا کشیدن یک نقاشی ،نواختن موسیقی،نویسندگی وغیره.

نباید به مهم بودن کار اهمیت بدهید هنگامی که شما به این باور رسیدید که بطور خود انگیخته به کاری که برای شما مفرح وشادی بخش است دست بزنیدخود واقعی خودرا در باورهایتان پیدا کرده اید.

انچه که می تواند انسان را از دستیابی به موفقیت باز دارد تنها ذهن اوست که باید به انچه می خواهد دست پیدا کند تنها امید وایمان داشته باشد.

درپیمودن راه برای انسان مسائلی پیش خواهد آمد که اورا به چالش می کشاند ولی هیچ مسئله ای نیست که حل شدنش آسان نباشد تنها با تفکر وباوردرونی می توان به انچه خواهد دست پیدا کند.فقط مرگ است که چار ه ای ندارد.

مسائلی که فراروی انسان قرار می گیردفرصتهایی است که انسان مشاهده کندخودرا بشناسد تا بتواند از طریق خودشناسی موانع سر راه را بردارد.

برای دست یابی به ایده آلها دانستن چند نکته ضروری است :

۱:مسائل حل شدنی را توسط ذهن به غیر قابل حل تبدیل نکنید

۲:منفی باف نباشید

۳:به خود باوری دست پیدا کنید

۴:خودرا در برابر مسایل بزرگ ببینید

۵:در خصوص بیماری با کسی صحبت نکنید زیرا صحبت در مورد بیماری آن را تشدید خواهد کرد.

در زندگی روزمره موارد ناخوشایندی در برخی مواقع ایجاد خواهد شد صحبت کردن در خصوص این موارد انسان را از بسیاری لحاظ دچار عقب ماندگی می کند ومانند کود ریختن پای علف است.

در خصوص تفکرات باید بسیار دقیق باشیم زیرا هرچه در ذهنمان می پرورانیم عین آن را کائنات به ما برمی گردانندچه بهتر که گونه ای زندگی کنیم از دنیا آمدن مان چیزی به دنیا اضافه نماییم.وخلا مام در نبودمان حس شود.

روانشناسان می گویند:

سه اتفاق خوشایند را هروز در زندگیتان یادداشت نماییدحتی اتفاقات کوچک تا ۲۱ روز آن را انجام دهیدتوجه داشته باشید که اتفاقها باید مختص همان روز باشندبا این کار شما حس خوبی را به مغرتان می دهیدوتمرکز مغز بیشتر بروی مسائل مثبت قرار می گیرد با این کار شما علاوه برموفقیت حس خوشایندی پیدا خواهید کرد.

از نظر طب انرژی اینکه ما به خودمان ودیگران به هر دلیل دروغ بگوییم تنها روحمان را سیاه وازرده می کنیم.در مواقعی که می خواهید کاری پنهان شود دروغ نگویید بلکه بهترین راه سکوت یا طفره رفتن است.پس در تمام موارد از دروغ گفتن بپرهیزیم.

در پایان می توان نتیجه گرفت که خودباوری والقا کردن باورهای درست در زندگی دروغ نگفتن از جمله راه های است که ادمی را به سوی موفقیت هدایت خواهد کرد.

 

روانشناسی زندگی

مطالب مرتبط تحلیل  , گزارش

شهردار جدید شهر گرمدره در جلسه معارفه خود که باحضور اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل شوراهای استانداری البرز، اعضای شورای شهر بود با اعلام آمادگی در بحث فعالیت های عمرانی گفت:در فرمانداری همیشه سعیمان آن بود که در...
  به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از گرمدره مراسم معارفه هومن قدوسی شهردار جدید گرمدره صبح پنجشنبه بیست و دوم شهریورماه نودوهفت در سالن جلسات شهرداری گرمدره برگزار شد. عزیزاکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از هفته نامه جاذبه از کمالشهر علی صفری رئیس سال دوم شورای شهرپنجم کمالشهر به جهت استفاده از تجارب اعضای ادوارگذشته شورا از آنها جهت برگزاری جلسه مشترکی دعوت کرد. در این جلسه هرکدام از...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل ازهفته نامه جاذبه از کمالشهر در اولین جلسه به ریاست صفری رئیس سال دوم شورای شهر پنجم کمالشهر اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر کمالشهر انتخاب شدند. براساس این گزارش اسامی اعضا به شرح زیر...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها