یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, گزارش, مدیریت شهری  »   اقتصاد مقاومتی در جهت تولید و اشتغال
760 views
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۹

بیان اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب به صورت مکررواکید، نشان دهنده اهمیت ویژه این بحث می باشد

اقتصاد مقاومتی در جهت تولید و اشتغال

نامگذاری هوشمندانه شعار سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری،در واقع الگو و چراغ راه مسئولان و مردم است تا تولید و اشتغال را در در اولویت قرار دهند.

به گزارش گروه اجتماعی اثر آنلاین ترکاشوندشهردار کرج گفت: بیان اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب به صورت مکررواکید، نشان دهنده اهمیت ویژه این بحث می باشد،به همین خاطر مدیریت شهری این کلانشهر در نظر دارد در سال ۹۶ علاوه بر رونق بخشیدن به اقتصاد شهر براساس اصول اقتصاد مقاومتی در جهت تولید و اشتغال نیز گام های مطلوبی را بردارد.

شهردار کرج در ادامه  گفت: نامگذاری هوشمندانه شعار سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری،در واقع الگو و چراغ راه مسئولان و مردم است تا تولید و اشتغال را در در اولویت قرار دهند.

ترکاشوند درادامه اظهار داشت: مدیریت شهری ایران کوچک به دنبال آن است تا بتواندبا تکیه بر پتانسیل های موجود در این مجموعه، در راستای تحقق شعار سال قدم بردارد و اقدانات مفید وخوبی را در این زمینه به عمل رساند تا به شعار تولید و اشتغال در شهر، جامه عمل بپوشاند.

وی افزود: شهرداری کرج در سال گذشته با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و کاهش منابع مالی توانست فعالیت های گسترده ای را در حوزه های عمرانی، خدماتی و… اجرایی کند و پروژه های بزرگی همچون مهرویلا را به بهره برداری برساند؛ در سال جاری نیز روند رو به رشد احداث طرح های عمرانی در سطح شهر ادامه دارد و ماشاهد راه اندازی چندین پروژه دیگر تا پایان سال هستیم.

تر کاشوند در پایان خاطر نشان کرد: انجام اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال با عبور از مسیر «فرهنگ» و «جامعه» امکان پذیر است وزمانی که فرهنگ سازی خوب وبهینه انجام پذیرد و جامعه به یک باور عمومی مبنی بر اجرای شدن اقتصاد مقاومتی به عنو.ان یک مسئله مهم محقق شود مطالبه اساسی میسر می گردد.

پایگاه خبری شهرداری کرج

مطالب مرتبط اقتصادی  , گزارش  , مدیریت شهری

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
رضا سلگی رئیس شورای شهر گرمدره در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه جاذبه با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شوراگفت:در یک سال گذشته طراحی و انجام کارهای تحقیقاتی را با توجه به آنکه نیاز است کارها در شهر به صورت...
داود سعیدیان نائب رئیس شورای اسلامی شهرگرمدره در مصاحبه با هفته نامه جاذبه گفت:با توجه به آنکه گرمدره در سال 83 با تجمیع 5 روستا به شهر تبدیل شد و از بافت سنتی آماده شدیم جهت بسترسازی برای یک بافت...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها