یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   دسته‌بندی نشده  »   برخورد نظام پزشکی با شبکه های فساد اختاپوسی در حوزه سلامت
515 views
۱۷ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۵۹

رییس نظام پزشکی استان البرز هشدار داد؛

برخورد نظام پزشکی با شبکه های فساد اختاپوسی در حوزه سلامت
رییس نظام پزشکی استان البرز ضمن تاکید بر کاستی های جدی در حوزه درمان استان، از برخورد جدی این سازمان با شبکه های فساد اختاپوسی و مافیایی در حوزه سلامت خبر داد.
به گزارش خبرنگاراثرآنلاین محمدرضا خرد روستا رییس سازمان نظام پزشکی کرج گفت: کاستی های جدی در حوزه درمان استان وجود دارد که بخشی از آن به کمبود امکانات و بخش مهمی به سو مدیریت سلامت در استان بر می گردد و اکنون شبکه های مافیایی در استان وجود دارند که درمقابل اصلاح مقاومت می کنند.
خرد روستا ادامه داد: بنظر می رسد هر بار سازمان نظام پزشکی با هماهنگی نهادهای قضایی و مسولان ارشد استان، برای احقاق حقوق مردم و با رویکردی عادلانه در مسیر اصلاح گام بر می دارد، حاشیه سازی ها و تهدیدها و و باند بازیها شروع می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر هم خبر دار شدیم که شیطنت های جدی و برنامه ریزی شده ای برای جلوگیری از اقدامات اصلاحی طراحی شده است.
رییس نظام پزشکی کرج در ادامه و در پاسخ به این سوال که کدام بخشهای بیمارستانی بیشترین شکایت را دارا هستند گفت: بالاترین درصد شکایات در دادسرای نظام طی یک سال اخیر در حوزه بیماران بستری مربوط به بخش دولتی بوده است
خرد روستا ادامه داد:نظام پزشکی در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اولویت برخورد با دانه درشتها؛ بدنبال برخورد با شبکه های اختاپوسی فساد در حوزه سلامت است و در این مسیر پیام معظم له و قوانین مربوطه محور کار است.
رییس نظام پزشکی کرج در پایان ضمن هشدار به سنگ اندازان حوزه اصلاح سلامت در استان گفت:بنا نداریم با پرونده سازی برای پزشکانی که از حمایتهای رانتی برخوردار نیستند و با چشم پوشی بر یک اقلیت قدرتمند متخلف، خسارات اخلاقی و قانونی مجموعه ای را فدای آمار سازی کنیم .

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

خرد روستا: عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جوییها توجه نمی کنیم رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان البرز با تاکید بر عزم جدی در مبارزه با فساد، حقوق و شانیت جامعه پزشکی را دغدغه مهم...
تجمعات وتظاهراتی که در چند روز گذشته برگزار شده است از جنبه های مختلفی قابل بحث و بررسی است اما در این جا قصد داریم در رابطه با تاثیر رسانه ها بر شعله ور تر شدن آن و همچنین رادیکال...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها