یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   تیتریک, کارآفرینی, گزارش  »   جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند
1,790 views
۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۰۲

اطلاع رسانی هوشمند در جهت دسترسی آسان به خدمات شهری ومشاغل شهر

جمع آوری زباله با آسانترین روش به صورت هوشمند

دهکده هوشمندنرم افزاردسترسی آسان به دستگاههای خدمات شهری درخصوص حمل ونقل زباله وجستجوگرمشاغل

به گزارش اثرآنلاین هاشم عابدی مدیرعامل دهکده هوشمند گفت:طرح ما به این شکل است که یک اپلیکیشن دراختیارمردم قرارمی گیرد،وقتی زباله هارا بیرون می گذارنداپلیکیشن به فرداخطارمی دهد که خودروحمل زباله نزدیک است ودرنقشه می توانند موقعیت مکانی خودروحمل زباله را ببینند، درتمام مسیرهایی که خودروزباله را جمع آوری کرده می توانند اطلاعات کسب کنند.
وی گفت:مشاغل راهم دراین اپلیکیشن  لحاظ کردیم ،مردم مشاغلی را که مدنظردارندجستجومی کنند،وبه صورت آنلاین می توانند مشاغل موردنظرراروی نقشه پیدا کنندوبه اطلاعات آن شغل دسترسی پیدا نمایند.
عابدی درادامه گفت:امکانات کاریابی ،مکانهای زیرساختی منطقه ای که درآن زندگی می کنند در اپلیکیشن به همین شکل لحاظ شده.این امکان هم برای مدیران شهری لحاظ شده که بتوانند ازخودروها واماکن وسایرامکاناتی که درمحدوده خودشان دارندبه صورت آنلاین گزارش تهیه نمایند وسیاست های لازم راپیاده کنند .دردوبخش مکان پایه وبانک اطلاعاتی فعال شده است.
این فعال استارت آپی گفت:ما هم دربستر وب سایت وهم دربسترسیستم عامل اندروید برای این نرم افزارفعالیت می کنیم ،که حدود سه ماه است درحال اجراهستیم.
ایشان درادامه افزود:مابانام دهکده هوشمندشرکت نکردیم بلکه با نام اتوبوس یاب درپایش (استارت آپ ویکندشهرداری کرج) حضورداریم.
وی در پایان گفت:مسئولان طرح مارا حمایت کنندکه در اماکن دیگرهم اجرا شود،البته شهرداری حمایتی نکرده ولی دهیاری هاحمایت خوبی ازما داشتند.اگرشهرداری حمایت نمایدما می توانیم شهرراسریعترهوشمندکنیم .
گزارشگر:علیرضا عبادالهی

مطالب مرتبط تیتریک  , کارآفرینی  , گزارش

مشکل اشتغال یا درواقع در ایران را شاید بتوان یکی از مشکلاتی دانست که خودباعث بسیاری از مشکلات دیگر ازجمله، اعتیاد، فقر، طلاق، خیانت، سرقت، افزایش سن ازدواج وبسیاری دیگر از آسیب های اجتماعی شده است.در واقع شاید بتوان با...
تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در تشریح پروژه اشتغال مهارت محور گفت: رویکرد ما در ارائه آموزشهای مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم،...
چند مدت پیش مستندی می دیدم که در رابطه با دانشگاه رفتن در آلمان بود. در این مستند گفته شد که یک فرد تا قبل از دیپلم گرفتن سه بار هدایت می شود تا رشته مورد نظرش را انتخاب کند،دررشته...
به گزارش اثرآنلاین و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا شاه حسینی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران، در یادداشت اختصاصی "تیتریک"، به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت دکتر ابراهیم حشمت طالقانی...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها