یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   دسته‌بندی نشده  »   خرد روستا: عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جوییها توجه نمی کنیم
533 views
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۰۳

خرد روستا: عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جوییها توجه نمی کنیم

خرد روستا: عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جوییها توجه نمی کنیم رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان البرز با تاکید بر عزم جدی در مبارزه با فساد، حقوق و شانیت جامعه پزشکی را دغدغه مهم نظام پزشکی دانست.
دکتر محمدرضا خردروستا گفت: حفظ جایگاه این گروه مهم اجتماعی برای ارائه بهتر خدمات درمانی به جامعه ضروری است و این مهم مستلزم هموار بودن مسیر ارائه خدمات است.وی افزود: هیچ کس نمی تواند نقش جامعه پزشکی و اهمیت گروههای مختلف پزشکی در تامین سلامت و رفاه جسمی و روانی جامعه را نادیده بگیرد.
رییس نظام پزشکی گفت:از آنجا که هدف مهم سیستم سلامت، ارائه خدمات به بیمار و حفظ سلامت عمومی است، هر روندی که این هدف را مخدوش و یا معطل می گذارد مغایر مصالح پزشکان و جامعه است و باید از میان برداشته شود.
رئیس سازمان نظام پزشکی کرج افزود: نظام پزشکی با هر تخلفی که سلامت مردم را به مخاطره بیندازد قاطعانه برخورد می کند و در این مسیر از تمام ابزارهای قانونی بهره می گیرد.
خردروستا با تاکید بر اینکه حاشیه سازی، تسویه حسابها و انتقام جویی از نظام پزشکی تاثیری در مسیر این سازمان برای اعتلای سلامت عموم مردم و جامعه پزشکی ندارد گفت:
سازمان نظام پزشکی کرج تضییع حقوق مردم و جامعه پزشکی را بر نمی تابد و در این راه به فشارها هیچ توجهی نمی کند.

مطالب مرتبط دسته‌بندی نشده

رییس نظام پزشکی استان البرز ضمن تاکید بر کاستی های جدی در حوزه درمان استان، از برخورد جدی این سازمان با شبکه های فساد اختاپوسی و مافیایی در حوزه سلامت خبر داد. به گزارش خبرنگاراثرآنلاین محمدرضا خرد روستا رییس...
تجمعات وتظاهراتی که در چند روز گذشته برگزار شده است از جنبه های مختلفی قابل بحث و بررسی است اما در این جا قصد داریم در رابطه با تاثیر رسانه ها بر شعله ور تر شدن آن و همچنین رادیکال...
    عمليات و برنامه هاي آموزشي در سازمان هاي ورزشي براي رسيدن به هدف خاص و با دستيابي به هدفهاي مشخص اجرا مي‌شود و معمولاً مديران ورزشي موفق کساني هستند که از قدرت برنامه‌ريزي دقيق و منظم برخوردار باشند و قطعا...
    عنوان اسلایدر
  • اقتصادی

  • آخرین خبرها